głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Chcę ją kochać. Chcę się jej od­dać. Chcę ją po­siąść pod każdym względem chcę zacho­wywać się nor­malnie wo­bec dru­giego człowieka pro­wadzić z nim nor­malne

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Chcę ją kochać. Chcę się jej od­dać. Chcę ją po­siąść pod każdym względem chcę zacho­wywać się nor­malnie wo­bec dru­giego człowieka pro­wadzić z nim nor­malne życie. N
 Chcę ją kochać. Chcę się jej... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

"Chcę ją kochać. Chcę się jej od­dać. Chcę ją po­siąść pod każdym względem chcę zacho­wywać się nor­malnie wo­bec dru­giego człowieka pro­wadzić z nim nor­malne życie. Nie chcę bać się miłości nie chcę bać się kochać i być kocha­nym. Mam już cho­ler­nie do­syć sa­mot­ności. Nie daję ra­dy i jest mi wstyd. "

 Za­mykam oczy i ro­bię... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

"Za­mykam oczy i ro­bię głębo­ki wdech i myślę o swoim życiu i jak tu wylądo­wałem. Myślę o szko­dach, zniszcze­niach i krzyw­dach, ja­kie wyrządziłem so­bie i in­nym. Myślę o niena­wiści do sa­mego siebie. Myślę o tym, jak i dlacze­go i co się stało i myśli przychodzą z łat­wością, ale od­po­wie­dzi nie. :

 Odłożyła słuchawkę. Już nie... teksty

realistic_optimist dodano: 1 listopada 2014

"Odłożyła słuchawkę. Już nie zadzwoni, myślałem. Najlepsza z kobiet, jakie w życiu spotkałem, a ja przejebałem sprawę. Zasługuję na klęskę, zasługuje na samotną śmierć w domu wariatów."

 W obliczach nocy  topic sie we... teksty

realistic_optimist dodano: 1 listopada 2014

"W obliczach nocy, topic sie we wlasnych myslach po opadnieciu powiek, jak gdyby umrzeć... "

 Miłość i przy­jaźń nie... teksty

realistic_optimist dodano: 1 listopada 2014

`Miłość i przy­jaźń nie is­tnieją. One wyk­luczają się z de­finic­ji. Nie można kochać, będąc przy­jacielem. Nie można być czyimś przy­jacielem, nie kochając kogoś. `

Minęły dni  minęło sporo  Moje... teksty

realistic_optimist dodano: 29 października 2014

Minęły dni, minęło sporo Moje życie, moje wybory Tak bardzo chciałem być z Tobą i zawsze być już czuły i dobry To takie złe gdzie idę i po co To jaki jestem jest takie niemądre I czuję się kurwa całkiem żałosny, gdy myślę o Tobie nocą i błądzę I chyba myślałem, że znasz mnie I chyba wierzyłem głęboko, ale jestem przecież tak niedorosły I zbyt niedojrzały, żeby być z Tobą Zbyt prosty byś mogła być ze mną I nic nie wiem, niczego nie znam Myślałem, że lubisz moje emocje, ale teraz wiem że nie wiesz nic o mnie na pewno.

Nie umiem czuć niż więcej niż... teksty

realistic_optimist dodano: 29 października 2014

Nie umiem czuć niż więcej niż żal do siebie Bo nie umiem żyć z tym co wziąć czuję do Ciebie

 ... chyba oczy mnie zdradziły  bo... teksty

realistic_optimist dodano: 28 października 2014

[...]chyba oczy mnie zdradziły, bo nie śmieją się jak dawniej a jak śmieją się, to jest to sztuczne, bo nie śmieją się na prawdę[...]

 A może ja nie mam serca? Może... teksty

realistic_optimist dodano: 26 października 2014

"A może ja nie mam serca? Może przyzwyczaiłem się do ciągłego bólu, który powstał na jego miejscu? Nie potrafię żyć w szczęściu i nawet kiedy los się do mnie uśmiecha, to podświadomie robię wszystko, żeby się nie udało."

 Ile nocy można nie spać  czekając... teksty

realistic_optimist dodano: 23 października 2014

"Ile nocy można nie spać, czekając, aż napiszesz.... więc pisze się samemu, pisze się do siebie, do ciebie, za ciebie, znów za siebie, listy nieotrzymane, pocztówki zagubione, które byś, przecież wysłała, całusy w policzek, w kącik ust, w zimny nos; więc pisze się samemu, pisze się do ciebie, do siebie, za siebie, za siódmą ulicę i ulicę siódmego miesiąca, za wszystko, co było i za więcej rzeczy, które być mogły."

“Nie chcę być sam. Nigdy nie... teksty

realistic_optimist dodano: 20 października 2014

“Nie chcę być sam. Nigdy nie chciałem być sam. Kurewsko tego nienawidzę. Nienawidzę tego, że nie mam z kim porozmawiać, nienawidzę tego, że nie mam do kogo zadzwonić, nienawidzę tego, że nie mam nikogo, kto potrzyma mnie za rękę, przytuli mnie, powie mi, że wszystko będzie w porządku. Nienawidzę tego, że nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić nadzieje i marzenia, nienawidzę tego, że przestałem mieć nadzieje i marzenia, nie znoszę tego, że nie mam nikogo, kto powiedziałby mi, żebym się trzymał, że jeszcze się odnajdę. Nienawidzę tego, że kiedy krzyczę, a krzyczę jak opętany, to krzyczę w pustkę. Nienawidzę tego, że nie ma nikogo kto by usłyszał mój krzyk, i nie ma nikogo, kto pomógłby mi nauczyć się przestać krzyczeć. Nienawidzę tego, że to, do czego zwróciłem się w swej samotności, mieszka w fifie albo butelce."

 Powinno się o czymś miłym... teksty

realistic_optimist dodano: 20 października 2014

"Powinno się o czymś miłym myśleć, kiedy chce się zasnąć. Tylko skąd brać tyle miłego, żeby na każde zasypianie starczyło."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV