głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist To się zaczyna w nocy sam nawet za bardzo nie wiem co mam robić nie śpię. Nawet nie masz pojęcia co to jest: samotność cisza wilgotne ciepło poduszek sto razy

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
To się zaczyna w nocy sam nawet za bardzo nie wiem co mam robić nie śpię. Nawet nie masz pojęcia co to jest: samotność cisza wilgotne ciepło poduszek sto razy ob
 To się zaczyna w nocy  sam nawet za... teksty

realistic_optimist dodano: 13 listopada 2014

"To się zaczyna w nocy, sam nawet za bardzo nie wiem, co mam robić, nie śpię. Nawet nie masz pojęcia, co to jest: samotność, cisza, wilgotne ciepło poduszek sto razy obracanych, nasłuchiwanie odgłosów kroków i samochodów na ulicy, czyjegoś głosu, błysk latarni, tortury przeszłości, strach przed przyszłością, czy będzie taka jak przeszłość, a potem białawy świt poprzez firanki, i te pieprzone ptaki, które jednak śpiewają, wreszcie można zamknąć oczy i zapomnieć… że czegoś mi brakuje."

wszystko jest w porządku. tylko nie... teksty

realistic_optimist dodano: 8 listopada 2014

wszystko jest w porządku. tylko nie każcie mi mówić tego,o czym myślę i jak myślę
Autor cytatu: cpun

 Nie pla­nowałem te­go  by tam­to... teksty

realistic_optimist dodano: 7 listopada 2014

"Nie pla­nowałem te­go, by tam­to spot­ka­nie było os­tatnie, a ja pot­rze­buję os­tatnich spot­kań w pla­nach. Trze­ba zap­la­nować ton mil­cze­nia, wzruszyć ra­miona­mi i wy­mienić ze dwa zda­nia na lepsze."

 Co do mnie  ponieważ nie byłem ani... teksty

realistic_optimist dodano: 6 listopada 2014

"Co do mnie, ponieważ nie byłem ani z niej wyleczony, ani od niej odzwyczajony, cóż - poległem. Widok jej sprawił mi wielki ból. Kiedy mnie opuściła, zabrała ze sobą wszystko to, co miałem w sobie pozytywnego: nadzieję, zaufanie i wiarę w przyszłość. gdy jej uśmiechnięta barwna postać znikła z mego życia, stałem sie pustynią. Zabiła moje serce pozbawiając je na zawsze umiejętności kochania. moje życie wewnętrzne stało się wypaloną ziemią, taką, na której nie rosną drzewa, nad którą nie fruwają ptaki i gdzie wiecznie panuje styczniowe zimno. (...), jedynie czego chciałem to otumanić się lekarstwami, żeby nigdy nie wracać do bolesnych wspomnień."

 Coś mam w środku spierdolone. Na... teksty

realistic_optimist dodano: 3 listopada 2014

"Coś mam w środku spierdolone. Na amen."

 Nie miałem żadnych zainteresowań.... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

"Nie miałem żadnych zainteresowań. Nic mnie nie obchodziło. Zupełnie nie wiedziałem, jak się wywinąć z tego wszystkiego. Inni umieli przynajmniej delektować się życiem. Jakby rozumieli coś, czego ja nie rozumiałem. Może miałem jakiś brak. Niewykluczone. Często czułem, że jestem gorszy. Chciałem się tylko od nich odczepić. Ale nie było dokąd pójść. Samobójstwo? Jezus Maria, jeszcze jedna robota do odwalenia. Miałem ochotę przespać pięć lat, ale mi nie dawali."

Już kurwa brak mi słów... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

Już kurwa brak mi słów...

 Myślę o niej. Myślę o niej... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

"Myślę o niej. Myślę o niej, chociaż nie chcę o niej myśleć. Myślę o niej, bo nie potrafię jej zapomnieć, bo ciągle jeszcze do niej wracam. Jest jedyna. Nie potrafię zapomnieć tego, co było i już nie wróci. Nie potrafię sobie poradzić z tym, że jej nie ma nie ma nie ma, nie potrafię sobie poradzić z tym, że to ja się jej pozbyłem. Byłem z nią. Kochałem ją. Pozbyłem się jej. Myślę o niej, mimo że nie chcę o niej myśleć."

 Zaczynam płakać. Łzy lecą mi po... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

"Zaczynam płakać. Łzy lecą mi po twarzy i wydobywa się ze mnie cichy szloch. Nie wiem, co robię, i nie wiem, dlaczego tu jestem, i nie wiem, jak sprawy mogły się tak posypać. Próbuję znaleźć odpowiedzi, ale ich nie ma. Jestem zbyt rozjebany na odpowiedzi. Jestem zbyt rozjebany na cokolwiek."

 Zawsze tak ze mną było. Daj mi... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

"Zawsze tak ze mną było. Daj mi coś dobrego, a zniszczę to. Kochaj mnie, a zniszczę ciebie. Nigdy nie czułem, żebym na coś w życiu zasłużył. Nigdy nie czułem, żebym był wart chorej przestrzeni, którą zajmuję. To poczucie naznaczyło wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem, widziałem i z czym miałem do czynienia."

 Mam zamiar odejść i nie mam... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

"Mam zamiar odejść i nie mam zamiaru oglądać się za siebie i nie mam zamiaru się żegnać. Żyłem sam, walczyłem sam, sam radziłem sobie z bólem. Umrę sam"

 Chcę uciec al­bo um­rzeć al­bo... teksty

realistic_optimist dodano: 2 listopada 2014

"Chcę uciec al­bo um­rzeć al­bo się roz­je­bać. Chcę być śle­py i niemy i nie mieć ser­ca. Chcę się wczołgać do dziury i nig­dy nie wyjść. Chcę zmieść swo­je is­tnienie z po­wie­rzchni ziemi. Z po­wie­rzchni je­banej ziemi. Biorę głębo­ki oddech. Trze­ba iść. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV