głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist To mnie jeszcze boli a ja sądziłem minie przejdzie że jakoś ból wypiele a Ty mi ciągle z dna pamięci wypływasz jak topielec Tysiącom ludzi na ziemi brak siły s

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
To mnie jeszcze boli a ja sądziłem minie przejdzie że jakoś ból wypiele a Ty mi ciągle z dna pamięci wypływasz jak topielec
 To mnie jeszcze boli  a ja... teksty

realistic_optimist dodano: 14 grudnia 2014

"To mnie jeszcze boli, a ja sądziłem, minie,przejdzie, że jakoś ból wypiele, a Ty mi ciągle z dna pamięci wypływasz jak topielec"

 Tysiącom ludzi na ziemi brak siły... teksty

realistic_optimist dodano: 7 grudnia 2014

"Tysiącom ludzi na ziemi brak siły, sprytu, urody czy szczęścia, mnie jednak odróżnia od nich ta nieszczęsna przypadłość, że jestem tego świadomy. Poskąpiono mi wszelkich darów oprócz jasności myślenia."

 A może ja nie mam serca? Może... teksty

realistic_optimist dodano: 4 grudnia 2014

"A może ja nie mam serca? Może przyzwyczaiłem się do ciągłego bólu, który powstał na jego miejscu? Nie potrafię żyć w szczęściu i nawet kiedy los się do mnie uśmiecha, to podświadomie robię wszystko, żeby się nie udało"

 Ja potrzebuję kogoś  kto się dla... teksty

realistic_optimist dodano: 4 grudnia 2014

"Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć."

 Czasem pogadałby człowiek  sam ze... teksty

realistic_optimist dodano: 4 grudnia 2014

"Czasem pogadałby człowiek, sam ze sobą ale gdzie tam ja mu pytanie a on mi dwa..."

 Być może jestem głupi  ale... teksty

realistic_optimist dodano: 4 grudnia 2014

"Być może jestem głupi, ale zostało mi jeszcze kilka komórek mózgowych, które starają się, jak mogą."

 I gdy tak myślę  to tak... teksty

realistic_optimist dodano: 3 grudnia 2014

"I gdy tak myślę, to tak rozpaczliwie tęsknię za Tobą, że chce mi się płakać. I nie jestem pewien, czy z tego smutku, że tak tęsknię, czy z tej radości, że mogę tęsknić."

 Jest taki dzień  że po prostu  w... teksty

realistic_optimist dodano: 2 grudnia 2014

"Jest taki dzień, że po prostu, w pewnym momencie, musisz się, kurwa, rozpłakać."

 Mój świat wewnętrzny? To  co... teksty

realistic_optimist dodano: 17 listopada 2014

"Mój świat wewnętrzny? To, co myślę i czuję? Aż jęknąłem z odrazy do samego siebie. Dość samooszukiwania – pomyślałem. To od wielu już lat mój najpoważniejszy problem - jak uwolnić się od tych wszystkich myśli i uczuć, wyrzucić na śmietnik swój tak zwany wewnętrzny świat. Lecz jeśli nawet przez chwilę uznać, że reprezentuje on jakąś wartość, choćby estetyczną, nic to nie zmienia: wszelkie piękno, jakie może być w człowieku, jest niedostępne dla innych, ponieważ tak naprawdę niedostępne bywa nawet temu, kto się nim wyróżnia. Czyż bowiem można przyjrzeć mu się wewnętrznym wzrokiem i orzec: oto ono, było, jest i będzie? (..) Nie, to rzeczywiście bez sensu - przecież nawet w tych rzadkich chwilach, gdy znajdowałem w sobie, być może, owo najważniejsze, czułem jasno, że nie sposób tego wyrazić. Zdarza się wprawdzie, iż człowiek, patrząc przez okno na zachód słońca, wypowie trafne zdanie, ale to wszystko. Zresztą to, co sam mówię, patrząc na wschody i zachody, już od dawna nieznośnie mnie drażni."

 Pierdol to wszystko  i kurwa nie... teksty

realistic_optimist dodano: 15 listopada 2014

"Pierdol to wszystko, i kurwa nie żałuj!"

 Bywają takie dni i noce  które... teksty

realistic_optimist dodano: 14 listopada 2014

"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywają takie rozmowy, własne lub zasłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nas świat. Nie możemy ich przygotować. Czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności. "

 Ze wszystkich miesięcy najmniej... teksty

realistic_optimist dodano: 13 listopada 2014

"Ze wszystkich miesięcy najmniej lubił listopad, bo to miesiąc kurczącego się dnia, niknącego światła i niepewności, która jak sierota błąka się między jesienią a zimą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV