głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rastafarianka Wiesz co jest najgorsze? Że mimo wszystko chciałabym do Ciebie wrócić zapomnieć o tym co było i żyć tym co będzie. Chciałabym usiąść na naszej ławce i wtulić si

rastafarianka

rastafarianka.moblo.pl
Wiesz co jest najgorsze? Że mimo wszystko chciałabym do Ciebie wrócić zapomnieć o tym co było i żyć tym co będzie. Chciałabym usiąść na naszej ławce i wtulić się w Ci
Wiesz co jest najgorsze? Że mimo... teksty

rastafarianka dodano: 5 listopada 2013

Wiesz co jest najgorsze? Że mimo wszystko chciałabym do Ciebie wrócić, zapomnieć o tym co było i żyć tym co będzie. Chciałabym usiąść na naszej ławce i wtulić się w Ciebie, rozpłakać się i opowiedzieć Ci jak bez Ciebie jest mi źle. Chciałabym znowu zatonąć w Twoich ramionach... I zapomnieć o reszcie świata.

I powiedz mi co mam zrobic ?... teksty

rastafarianka dodano: 16 października 2013

I powiedz mi co mam zrobic ? Potrafisz nie odzywac się przez cały dzien, a ja siedze i zastanawiam się czy czasem coś sie nie zmienilo. Skrzywdziles mnie raz, nie mam pewnosci ze nie zrobisz tego drugi raz. Mimo iż tak bardzo chce Ci bezgranicznie zaufac to po prostu kurwa nie umiem.To uczucie mnie zabija.

Niektórzy pojawiają się znienacka.... teksty

rastafarianka dodano: 14 października 2013

Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach a potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.

nie ma sensu użalać się nad sobą.... teksty

rastafarianka dodano: 10 października 2013

nie ma sensu użalać się nad sobą. ja wiem, że czasami naprawdę brakuje tego ciepła, tej czułości i świadomości bycia bezpiecznym. nie można zamartwiać się kimś, dla kogo nie znaczy się nic. nie można tęsknić za kimś, kto nie dał nam do tego nawet jednego, głupiego powodu. jak można kochać kogoś, kto odszedł? kto zostawił Cię bez żadnych skrupułów? ktoś kto odchodzi i patrzy jak upadasz, nie jest Ciebie wart nawet w tym najmniejszym stopniu. nie ma sensu płakać i rozpaczać. odszedł? nie łudź się, nie wróci, kiedyś zatęskni.

Bo prawdziwym mężczyzną jest ten... teksty

rastafarianka dodano: 10 października 2013

Bo prawdziwym mężczyzną jest ten, kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to czy ma makijaż, jeden kilogram więcej, czy mniej, jest w dresie, czy sexownej sukience. Prawdziwy mężczyzna to taki, który kocha bezwarunkowo.

Chciałabym do ciebie zadzwonić... teksty

rastafarianka dodano: 7 października 2013

Chciałabym do ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że mi Ciebie brakuje. Nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego ci niszczyć, chciałam ci tylko powiedzieć, że tęsknię. Że kurwa tak cholernie tęsknię.

Wiesz dobrze  że bywają takie... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Wiesz dobrze, że bywają takie momenty, kiedy uśmiechasz się tylko po to, żeby się nie rozpłakać.

Najtrudniejsze w samotności są... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Najtrudniejsze w samotności są wieczory, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kolejny dzień tracisz, nie mając dla kogo go wykorzystać.

Pytasz mnie czy warto ?  Ja odpowiem... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Pytasz mnie czy warto ? Ja odpowiem Ci, że zawsze. bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnością losu, to możesz WSZYSTKO, a nawet więcej.

Facet  który rozkochuje w sobie... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Facet, który rozkochuje w sobie dziewczynę, a potem nic z tym nie robi tylko z dumą patrzy jak ona się do niego uśmiecha, to kutas, nie facet.

Oboje popełniamy błędy. Ja jego... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Oboje popełniamy błędy. Ja jego staram się wybaczyć, on moje wypomina i wykorzystuję za każdym razem, gdy znowu coś spierdoli.

Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś mnie jak nie mogłam zebrać się z łóżka, bo dusiłam się łzami. Jak poduszka była mokra od wylanych uczuć, a na policzku odbijał się materiał prześcieradła. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak cholernie cierpiałam po jego odejściu, gdy nagle cały świat wydawał się obcy, każdy przechodzień podobny właśnie do niego, każda piosenka opowiadała o nim i nie było myśli, która nie uwzględniała by Jego osoby. Może zewnętrznie nic nie było widać, idąc po ulicy uśmiechałam się jak idiotka , ale wewnętrznie wszystko pękało, a pierwsza rysa poszła od serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV