głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rastafarianka Tak naprawdę tęsknisz za Nim ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność chciałabyś żeby było tak jak kiedyś. Bo jeszcze rok temu w ten ciep

rastafarianka

rastafarianka.moblo.pl
Tak naprawdę tęsknisz za Nim ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność chciałabyś żeby było tak jak kiedyś. Bo jeszcze rok temu w ten ciepły kwi
Tak naprawdę tęsknisz za Nim  ale... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Tak naprawdę tęsknisz za Nim, ale się do tego nie przyznasz. Chciałabyś mieć go na wyłączność, chciałabyś żeby było tak, jak kiedyś. Bo jeszcze rok temu, w ten ciepły kwiecień On był. Obejmował.Wysłuchał ..Był, a teraz Go nie ma. Nie wychodzisz z domu, siedzisz sama i wspominasz. Katujesz się przygnębiającą muzyką, wspólnymi zdjęciami i Jego zapachem, który gdzieś jeszcze pozostał. Wstajesz z myślą o Nim, z nadzieją, że może dziś będzie inaczej. Ile już się tak łudzisz? Jak długo jeszcze będziesz na Niego czekać? Na ile wytrzymałe jest Twoje serce, które z każdym dniem słabnie z niedoboru miłości? Gdzie jest granica między nadzieją a naiwnością? Którędy trzeba pójść by odnaleźć swoją ścieżkę? Kiedy wreszcie zrozumiesz, że choćbyś nie wiadomo jak bardzo się starała, nigdy nie cofniesz się w przeszłość?

Nazywam go szczęściem  chociaż to... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Nazywam go szczęściem, chociaż to on sprawia mi najwięcej bólu.

A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w oczy i powie, że Cię kocha? - Wymiękniesz..

Czasami  mimo że coś nas niszczy... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Czasami, mimo,że coś nas niszczy , nie potrafimy od tego odejść. Czasami, po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno,by uwierzyć że miłość potrafi zabić.

''W życiu każdego z nas są dobre i... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

''W życiu każdego z nas są dobre i gorsze dni. Każdy z nas kogoś traci, albo z braku wzajemnego zrozumienia, albo z braku czasu.''

  Kochasz go nadal?   Kocham.   To... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

- Kochasz go nadal? - Kocham. - To czemu do niego nie wrócisz? - On jest teraz szczęśliwy z kimś innym nie chcę psuć tego.

Chyba zawsze już będę powtarzać... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Chyba zawsze już będę powtarzać, że o wiele lepiej jest kumplować się z facetami niż z dziewczynami. zobacz ile to kryje w sobie plusów. chłopacy są mniej zaborczy, chociażby o to, że kupiłaś sobie jakieś tam lepsze ciuchy od nich. nie będą zazdrośni o to, że masz nowego, cudownego faceta. szczerze powiedzą ci, jak wyglądasz w tej nowej sukience przed wyjściem na imprezę. pomogą Ci zarwać do kolesia, który od dawna ci się podoba. nauczą cię kilku dobrych sztuczek, dzięki którym twój podryw będzie bardziej skuteczniejszy. nie będą się nad tobą roztkliwiać,gdy przy flaszce zaczniesz opowiadać o swoim złamanym sercu,tylko porządnie przytulą do siebie,bluzgając na frajera,który doprowadził cię do łez.dzięki nim nauczysz się jeździć na desce,poznasz smak dobrej imprezy.oni nauczą cię bycia niezależną,twardą,silną.potem możesz być dumna,że nie jesteś jedną z tych,które piszczą bo poszedł im tips na lekcji w-fu.

On prosił ją o wybaczenie  Ona... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

On prosił ją o wybaczenie, Ona milczała i wpatrywała się w jego zapłakane oczy. milczała, nie wiedząc co powiedzieć. przybliżył do niej twarz, patrząc jej w oczy. łza z jego polika przeszła na jej, czuła jak spływała jej po twarzy. wymiękła.

  Przychodzi dzień gdy masz mnóstwo... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

"-Przychodzi dzień gdy masz mnóstwo wolnego czasu na który tak czekałaś. I paradoksalnie okazuje się, że leżysz w łóżku z bałaganem w głowie i w pokoju, bo jedyne co chciałabyś zrobić ze swoim czasem to podzielić się nim z tą osobą której obok Ciebie już nie ma."

Dziś wiem  kto jest kim  kto stoi u... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

Dziś wiem, kto jest kim, kto stoi u mojego boku. Kosztowało mnie to parę chwil i skasowanych telefonów.

 nie ma czegoś takiego jak nowy... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

"nie ma czegoś takiego jak nowy początek, trzeba żyć ze świadomością popełnionych błędów"

 Między mężczyzną a ko­bietą... teksty

rastafarianka dodano: 4 października 2013

"Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa. Na­miętność, wro­gość, uwiel­bienie, miłość - tak, lecz nie przy­jaźń."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV