głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rastafarianka Należę do tej grupy ludzi którzy pomimo uśmiechu na twarzy czują się cholernie źle. Nie przejmuj się zbytnio tym co ludzie powiedzą. Rob co ci się w życiu podob

rastafarianka

rastafarianka.moblo.pl
Należę do tej grupy ludzi którzy pomimo uśmiechu na twarzy czują się cholernie źle.
Należę do tej grupy ludzi  którzy... teksty

rastafarianka dodano: 2 grudnia 2013

Należę do tej grupy ludzi, którzy pomimo uśmiechu na twarzy czują się cholernie źle.

Nie przejmuj się zbytnio tym  co... teksty

rastafarianka dodano: 2 grudnia 2013

Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogła potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz.

Nie żałuj niczego  co kiedykolwiek... teksty

rastafarianka dodano: 2 grudnia 2013

Nie żałuj niczego, co kiedykolwiek wywołało na Twojej twarzy uśmiech. Nigdy nie płacz przez coś, co kiedyś dawało Ci szczęście.

cudownie jest mieć przyjaciela... teksty

rastafarianka dodano: 2 grudnia 2013

cudownie jest mieć przyjaciela, który potrafi sprawić, że podczas najgorszych chwil oddycha się łatwiej. który jest dla Ciebie zupełnie jak brat, który za cholerę nie da Cię skrzywdzić. jest najlepszym poprawiaczem nastroju i największym pożeraczem moich słodyczy. to on powoduje niekontrolowane wybuchy śmiechu, kiedy wyrywa mi telefon z ręki i przerywając moją rozmowę z mamą, z uśmiechem na twarzy rzuca 'no cześć mamo, co na obiad?'. tak, jestem ogromną szczęściarą, że spotkałam go na swojej drodze.

Nie można zapomnieć tego co było.... teksty

rastafarianka dodano: 30 listopada 2013

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz wymazać z pamięci tych wyjątkowych chwil spędzonych razem, ściskając się za ręce i uśmiechając do siebie. Nie da się ot tak żyć bez bolesnych wspomnień. Ale po co chcesz zapominać? Po to, by znów popełnić ten sam błąd drugi raz? Pamięć to coś cennego, a wspomnienia, nawet te, które otwierają stare, ledwo posklejane rany na sercu, pozwalają iść inną drogą, poznawać nowe ścieżki, dzięki którym możemy być szczęśliwi. Przeszłość jest kluczem do przyszłości, uczy nas, przypomina błędy i nie pozwala ich powtórzyć

boję się tego uczucia wiesz? boję... teksty

rastafarianka dodano: 30 listopada 2013

boję się tego uczucia wiesz? boję się, że zbyt szybko się zaangażuje, że znów szybko się znudzę, że Cię zranię, a wiesz, że tego nie chcę. nie umiem Cię mieć, a nie chce Cię stracić. to wszystko jest chore. bo ja tak naprawdę nie umiem sobie z tym poradzić. nie jestem na to gotowa, zbyt często ranię ludzi na których bardzo mi zależy.

Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ... teksty

rastafarianka dodano: 30 listopada 2013

Bo na tym właśnie polega MIŁOŚĆ - na kłóceniu się i godzeniu, na wytykaniu sobie błędów i przebaczaniu, na milczeniu i rozmowie, na słuchaniu i mówieniu, na pewności i zwątpieniu, na byciu razem i byciu daleko od siebie. Jeśli potrafimy pomieścić w sobie i zrozumieć te skrajności to znaczy, że dojrzeliśmy do kochania drugiej osoby i bycia kochanym.

Ludzie nie płaczą dlatego  że są... teksty

rastafarianka dodano: 30 listopada 2013

Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi. Płaczą, bo byli silni zbyt długo.

To właśnie z Nim chcę się budzić... teksty

rastafarianka dodano: 30 listopada 2013

To właśnie z Nim chcę się budzić, spędzać każdy dzień. Chcę trzymać Go za rękę, patrzeć z nim w gwiazdy, potrzebuję tego uczucia. Potrzebuję Jego. Kocham Go.

Po 30 sekundach od naszego rozstania... teksty

rastafarianka dodano: 30 listopada 2013

Po 30 sekundach od naszego rozstania, mam ochotę wyciągnąć telefon i już do Ciebie zadzwonić. To niesamowite, jak łatwo człowiek uzależnia się od drugiej osoby.

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

rastafarianka dodano: 30 listopada 2013

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

Nie wiem kim jestem w Twoich oczach... teksty

rastafarianka dodano: 30 listopada 2013

Nie wiem kim jestem w Twoich oczach, może wcale mnie w nich nie ma i spokojnie śpisz po nocach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV