głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga Tu również zapraszam : http: rapwciaga.blogspot.com To przykre że kiedyś była wielka miłość.Wielka przyjaźń na wieki.A dziś? Nie ma nic. Najlepsza przyjaciółka

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
Tu również zapraszam : http: rapwciaga.blogspot.com
Tu również  zapraszam : http:... teksty

rapwciaga dodano: 9 marca 2013

Tu również zapraszam : http://rapwciaga.blogspot.com/

To przykre że kiedyś była  wielka... teksty

rapwciaga dodano: 8 marca 2013

To przykre,że kiedyś była wielka miłość.Wielka przyjaźń na wieki.A dziś? Nie ma nic. Najlepsza przyjaciółka jedynie została choć nie wie co przeżywałam. Został ból i płacz.Nadal kocham .

dzięki   wzajemnie     teksty rapwciaga dodał komentarz: dzięki , wzajemnie ; * do wpisu 8 marca 2013
i trochę mniej jem  trochę mniej... teksty

rapwciaga dodano: 8 marca 2013

i trochę mniej jem, trochę mniej śpię, trochę mniej żyje. jestem sama ze sobą. bez zbędnej widowni przeżywam kolejny dzień pełen spokoju. jestem tylko ja i moje cztery ściany, które po brzegi wypełniane są ciszą mieszającą się z cichym szlochem. sufit, na którym pędzlem wyobraźni maluje różne obrazy... coraz częściej łapie się na nierównym biciu serca, na ucieczkach myśli. czasami tracę kontakt z rzeczywistością szukając odpowiedzi na to co się ze mną dzieje. jestem wrakiem. boję się. coraz częściej budzę się z krzykiem, dłonie drżą a usta cicho błagają o spokój. boję się samej siebie. zmieniłam się. [ ciamciaa ♥ ]
Autor cytatu: ciamciaramciaa

zakończyłeś ten rozdział .... teksty

rapwciaga dodano: 8 marca 2013

zakończyłeś ten rozdział . wyszedłeś z niej. a ja dalej siedzę w pieprzonym rozdziale.

Ręce opadają.Serce powoli... teksty

rapwciaga dodano: 8 marca 2013

Ręce opadają.Serce powoli umiera.Powieki stają się zmęczone.Nie mam sił do tej szarej rzeczywistości.Do niego.Szare komórki zachodzą w trans z którego nigdy się nie wybudzą.Mózg staje się przeciążony.Dlaczego?Bo myślę o Tobie na 24 h .Odtwarzam stary film.Z którego powstały obłędne złudzenia wspomnienia.Wspomnienia zostaną wyrzucone na śmieci.Robię się blada.Blada jak ściana.A on?Siedzi z kumplami popijając piwko i paląc zioło.Obiecał,że nasz związek będzie wyglądać jak małżeństwo...Mózg zadaje tysiące pytań w tym jedno : czy ja umrę?

tęsknie kurwa . teksty

rapwciaga dodano: 7 marca 2013

tęsknie kurwa .

Wreszcie    teksty rapwciaga dodał komentarz: Wreszcie ^^ do wpisu 5 marca 2013
Zastanawiasz się dlaczego nie... teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

Zastanawiasz się dlaczego nie rozmawiam z Tobą w nocy?Dlaczego przestałam się modlić i straciłam wiarę?Pytasz mnie o powód zwątpienia i czym sobie zasłużyłeś,a ja pytam gdzie byłeś gdy przez te wszystkie noce gdy wyciągałam do Ciebie ręce i błagałam byś mi pomógł,dał znak,wskazówkę co mam zrobić żeby poskładać swoje życie,zabliźnić serce i nie cierpieć,nie cierpieć tak cholernie aż do ostatniego wydechu,nie płakać odczuwając ból dostającego się w płuca powietrza,gdzie byłeś kiedy prosiłam byś mi go oddał,bo całkowicie sobie nie radzę,nie słyszałeś moich próśb i nie widziałeś bólu,głuchy patrzyłeś jak umieram,nikomu niepotrzebna.Kazałeś mi cierpieć,bo i Ty cierpiałeś za mnie,wiesz co to ból,bo w nim skończyłeś,pozwoliłeś bym umierała myśląc,że nie boję się śmierci.Nikt nie zmusi mnie do wiary w Ciebie,jeśli dla mnie tak często nie istniałeś,nie jesteś żadnym Bogiem,bo nie ruszyłeś palcem by choć przez chwilę było mi dobrze.Stałam się egoistką ucząc się od mistrza.
Autor cytatu: deily

Opadam z sił.Ta cholerna... teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

Opadam z sił.Ta cholerna rzeczywistość mnie niszczy.Tracę siły.Z minuty na minuty.Serce z godziny na minuty opada z sił.Umiera..powoli.Umierają moje komórki które zniszczyłeś.Opadam.Rzeczywistość i życie wygrało.Przegrałam.Przegrałam szczęście na życie.Znalazłam przepis na życie.Ale ktoś mi go zniszczył.Tak to ty byłeś.Ale ..ja.Umieram.Komórki umierają z sekundy na sekundę.To przykre,że nie przytulę swoich przyjaciół ani rodziny.Ani nie zobaczę tego uśmiechu. Który bardzo lubiłam.Nie zobaczę więcej twarz moich przyjaciół,rodziny i jego.Nie będę już czekać z nadzieją,że on napisze.Nie będę wstać z uśmiechem,że go zobaczę.Nie powiem mu nigdy,że się cieszę bardzo,że on jest.Będzie mi brakować jego uśmiechu.Jego,przyjaciół. To koniec. Umarłam.

give me love.  Ed Sheeran teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

give me love. /Ed Sheeran

nie żałuję żadnej znajomości  bo... teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

nie żałuję żadnej znajomości bo nawet fałszywe mordy czegoś mnie nauczyły. /net

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV