głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga To przykre że kiedyś była wielka miłość.Wielka przyjaźń na wieki.A dziś? Nie ma nic. Najlepsza przyjaciółka jedynie została choć nie wie co przeżywałam. Został

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
To przykre że kiedyś była wielka miłość.Wielka przyjaźń na wieki.A dziś? Nie ma nic. Najlepsza przyjaciółka jedynie została choć nie wie co przeżywałam. Został ból i
To przykre że kiedyś była  wielka... teksty

rapwciaga dodano: 8 marca 2013

To przykre,że kiedyś była wielka miłość.Wielka przyjaźń na wieki.A dziś? Nie ma nic. Najlepsza przyjaciółka jedynie została choć nie wie co przeżywałam. Został ból i płacz.Nadal kocham .

dzięki   wzajemnie     teksty rapwciaga dodał komentarz: dzięki , wzajemnie ; * do wpisu 8 marca 2013
i trochę mniej jem  trochę mniej... teksty

rapwciaga dodano: 8 marca 2013

i trochę mniej jem, trochę mniej śpię, trochę mniej żyje. jestem sama ze sobą. bez zbędnej widowni przeżywam kolejny dzień pełen spokoju. jestem tylko ja i moje cztery ściany, które po brzegi wypełniane są ciszą mieszającą się z cichym szlochem. sufit, na którym pędzlem wyobraźni maluje różne obrazy... coraz częściej łapie się na nierównym biciu serca, na ucieczkach myśli. czasami tracę kontakt z rzeczywistością szukając odpowiedzi na to co się ze mną dzieje. jestem wrakiem. boję się. coraz częściej budzę się z krzykiem, dłonie drżą a usta cicho błagają o spokój. boję się samej siebie. zmieniłam się. [ ciamciaa ♥ ]
Autor cytatu: ciamciaramciaa

zakończyłeś ten rozdział .... teksty

rapwciaga dodano: 8 marca 2013

zakończyłeś ten rozdział . wyszedłeś z niej. a ja dalej siedzę w pieprzonym rozdziale.

Ręce opadają.Serce powoli... teksty

rapwciaga dodano: 8 marca 2013

Ręce opadają.Serce powoli umiera.Powieki stają się zmęczone.Nie mam sił do tej szarej rzeczywistości.Do niego.Szare komórki zachodzą w trans z którego nigdy się nie wybudzą.Mózg staje się przeciążony.Dlaczego?Bo myślę o Tobie na 24 h .Odtwarzam stary film.Z którego powstały obłędne złudzenia wspomnienia.Wspomnienia zostaną wyrzucone na śmieci.Robię się blada.Blada jak ściana.A on?Siedzi z kumplami popijając piwko i paląc zioło.Obiecał,że nasz związek będzie wyglądać jak małżeństwo...Mózg zadaje tysiące pytań w tym jedno : czy ja umrę?

tęsknie kurwa . teksty

rapwciaga dodano: 7 marca 2013

tęsknie kurwa .

Wreszcie    teksty rapwciaga dodał komentarz: Wreszcie ^^ do wpisu 5 marca 2013
Zastanawiasz się dlaczego nie... teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

Zastanawiasz się dlaczego nie rozmawiam z Tobą w nocy?Dlaczego przestałam się modlić i straciłam wiarę?Pytasz mnie o powód zwątpienia i czym sobie zasłużyłeś,a ja pytam gdzie byłeś gdy przez te wszystkie noce gdy wyciągałam do Ciebie ręce i błagałam byś mi pomógł,dał znak,wskazówkę co mam zrobić żeby poskładać swoje życie,zabliźnić serce i nie cierpieć,nie cierpieć tak cholernie aż do ostatniego wydechu,nie płakać odczuwając ból dostającego się w płuca powietrza,gdzie byłeś kiedy prosiłam byś mi go oddał,bo całkowicie sobie nie radzę,nie słyszałeś moich próśb i nie widziałeś bólu,głuchy patrzyłeś jak umieram,nikomu niepotrzebna.Kazałeś mi cierpieć,bo i Ty cierpiałeś za mnie,wiesz co to ból,bo w nim skończyłeś,pozwoliłeś bym umierała myśląc,że nie boję się śmierci.Nikt nie zmusi mnie do wiary w Ciebie,jeśli dla mnie tak często nie istniałeś,nie jesteś żadnym Bogiem,bo nie ruszyłeś palcem by choć przez chwilę było mi dobrze.Stałam się egoistką ucząc się od mistrza.
Autor cytatu: deily

Opadam z sił.Ta cholerna... teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

Opadam z sił.Ta cholerna rzeczywistość mnie niszczy.Tracę siły.Z minuty na minuty.Serce z godziny na minuty opada z sił.Umiera..powoli.Umierają moje komórki które zniszczyłeś.Opadam.Rzeczywistość i życie wygrało.Przegrałam.Przegrałam szczęście na życie.Znalazłam przepis na życie.Ale ktoś mi go zniszczył.Tak to ty byłeś.Ale ..ja.Umieram.Komórki umierają z sekundy na sekundę.To przykre,że nie przytulę swoich przyjaciół ani rodziny.Ani nie zobaczę tego uśmiechu. Który bardzo lubiłam.Nie zobaczę więcej twarz moich przyjaciół,rodziny i jego.Nie będę już czekać z nadzieją,że on napisze.Nie będę wstać z uśmiechem,że go zobaczę.Nie powiem mu nigdy,że się cieszę bardzo,że on jest.Będzie mi brakować jego uśmiechu.Jego,przyjaciół. To koniec. Umarłam.

give me love.  Ed Sheeran teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

give me love. /Ed Sheeran

nie żałuję żadnej znajomości  bo... teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

nie żałuję żadnej znajomości bo nawet fałszywe mordy czegoś mnie nauczyły. /net

w życiu  powinny być przyciski... teksty

rapwciaga dodano: 2 marca 2013

w życiu powinny być przyciski takie jak : przestać kochać, znajdź prawdziwych przyjaciół, cofnij się w przeszłość i przyszłość i stop gdzie będzie można zatrzymać chwilę gdzie się na nią długo czekało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV