głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga Najgorzej jest widzieć w czyiś oczach pustkę.Jak by nikogo nie było.Najgorsze jest widzieć czyjąś obojętność.Obojętność najgorzej ze wszystkiego najgorzej rani

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
Najgorzej jest widzieć w czyiś oczach pustkę.Jak by nikogo nie było.Najgorsze jest widzieć czyjąś obojętność.Obojętność najgorzej ze wszystkiego najgorzej rani ludzi.
Najgorzej jest widzieć w czyiś... teksty

rapwciaga dodano: 9 kwietnia 2013

Najgorzej jest widzieć w czyiś oczach pustkę.Jak by nikogo nie było.Najgorsze jest widzieć czyjąś obojętność.Obojętność najgorzej ze wszystkiego najgorzej rani ludzi.My jej wspomagamy nie witając się.i nie mieć wyjebane na niego.i wydaje się wszystko,że jest do bani.że niczego nie naprawisz słowami ani żadnym gestem.jedynie można to naprawić jedną czynnością być w najgorszych chwilach.

Cholernie brakuje mi tego jak mnie... teksty

rapwciaga dodano: 8 kwietnia 2013

Cholernie brakuje mi tego jak mnie witałeś zawsze.Tego jak mnie całowałeś.Tego jak przytulałeś,na dzień dobry i do widzenia.W skrócie to kurwa tęsknie.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

rapwciaga dodano: 8 kwietnia 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.
Autor cytatu: najaranaankaaa

I tak kurwa wciąż brak mi jego... teksty

rapwciaga dodano: 8 kwietnia 2013

I tak kurwa wciąż brak mi jego czułych slow.zachowania.jednym slowem wciaz tesknie

Nasza historia jest zapisana gdzieś... teksty

rapwciaga dodano: 8 kwietnia 2013

Nasza historia jest zapisana gdzieś w gwiazdach.W niebie.Tam gdzie jej nikt nie znajdzie.Jest lepiej, mijamy się na szkolnym korytarzu tak jak byśmy nigdy się nie znali.Ale.. kurwa wciąż tęsknie.

jeżeli chłopak całuję Cię w... teksty

rapwciaga dodano: 4 kwietnia 2013

jeżeli chłopak całuję Cię w czoło , wiedz że mu zależy.

am I perfect ? teksty

rapwciaga dodano: 4 kwietnia 2013

am I perfect ?

Facet to ma być połączenie... teksty

rapwciaga dodano: 4 kwietnia 2013

Facet to ma być połączenie romantyka i skurwiela, a nie jakaś tępa pizda.|| net

Mistrz. Ale każdy to przeszedł albo i przejdzie.Jedynie to my możemy coś zrobić z sobą.Ale nie potrafimy nie mamy sił.Tylko niektórzy.Niektórzy to my.My walczyliśmy do końca.I przegraliśmy. teksty rapwciaga dodał komentarz: Mistrz. Ale, każdy to przeszedł albo i przejdzie.Jedynie to my możemy coś zrobić z sobą.Ale nie potrafimy, nie mamy sił.Tylko niektórzy.Niektórzy to my.My walczyliśmy do końca.I przegraliśmy. do wpisu 4 kwietnia 2013
wargi zalane krwią z... teksty

rapwciaga dodano: 4 kwietnia 2013

wargi zalane krwią z bezsilności.psychika wysiada z powodu wspomnień.ręce drążą z zimna.brak im tego ciepła które im dawałeś,gdy im było zimno. a serce? nie żyje,padło bateria się wyczerpała.

Najgorsze.Ale przed nami całe życie.Niby uważamy że Zerwanie albo zobaczenie twojej ukochanej osoby jest z kimś innym np z przyjaciółką z siostrą.Albo z nieznaną nam osobą. Właśnie uważamy że to jest najgorsze co nas spotkało.Ale nie.Przed nami są większe problemy.Większe gorsze prawdy których woleliśmy by nie znać.Zerwanie miłość czy coś takiego to w naszym wieku to jest mini problem ale my tego nie dostrzegamy.Uważamy że to jest największy.Największy problem jaki nas spotkał.Że gorzej nie może być.A tak naprawdę może tylko sprawy nie zdajemy sobie.Nie zdajemy sobie sprawy jak wiele nas zła czeka w przyszłym życiu.Także to mini problem..Ale to trzeba nauczać się tego dostrzegać. teksty rapwciaga dodał komentarz: Najgorsze.Ale przed nami całe życie.Niby uważamy,że Zerwanie albo zobaczenie twojej ukochanej osoby jest z kimś innym np z przyjaciółką,z siostrą.Albo z nieznaną nam osobą. Właśnie uważamy,że to jest najgorsze co nas spotkało.Ale nie.Przed nami są większe problemy.Większe gorsze prawdy,których woleliśmy by nie znać.Zerwanie,miłość,czy coś takiego to w naszym wieku to jest mini problem ale my tego nie dostrzegamy.Uważamy,że to jest największy.Największy problem jaki nas spotkał.Że gorzej nie może być.A tak naprawdę może,tylko sprawy nie zdajemy sobie.Nie zdajemy sobie sprawy jak wiele nas zła czeka w przyszłym życiu.Także to mini problem..Ale to trzeba nauczać się tego dostrzegać. do wpisu 4 kwietnia 2013
kulturalnie  wszystko pierdole .  net teksty

rapwciaga dodano: 4 kwietnia 2013

kulturalnie , wszystko pierdole .|| net

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV