głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapmojadroga Nauczyli nas regułek i dat Nawbijali nam mądrości do łba Powtarzali co nam wolno co nie Przekonali co jest dobre co złe. Odmierzyli jedną miarą nasz dzień Wyzna

rapmojadroga

rapmojadroga.moblo.pl
Nauczyli nas regułek i dat Nawbijali nam mądrości do łba Powtarzali co nam wolno co nie Przekonali co jest dobre co złe. Odmierzyli jedną miarą nasz dzień Wyznacz
Nauczyli nas regułek i dat... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

Nauczyli nas regułek i dat, Nawbijali nam mądrości do łba, Powtarzali, co nam wolno, co nie, Przekonali, co jest dobre, co złe. Odmierzyli jedną miarą nasz dzień, Wyznaczyli czas na pracę i sen. Nie zostało pominięte już nic, Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć.

Kochał ją bez pamięci. Może... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

Kochał ją bez pamięci. Może dlatego tak szybko o niej zapomniał.

Gdyby każdy z nas otrzymałby... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

Gdyby każdy z nas otrzymałby możliwość wykonania jednego strzału w stronę osoby, której nienawidzi... jak myślisz? Przeżył byś?

siedzę na parapecie   w za dużym... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

siedzę na parapecie , w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie,mi jej brakuje " ?

idę korytarzem. przede mną te suki... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

idę korytarzem. przede mną te suki, których nienawidzę. Kilka z nich wiem, że się do Ciebie łasi. Nie widziały mnie. Zaczęły gadkę na mój temat. Uważały, że mnie nie kochasz. Już miałam zareagować, kiedy to ujrzałam Cię na korytarzu. Szybkim krokiem je wyminęłam, rzucając mordercze spojrzenie i pobiegłam do Ciebie. Uśmiechnąłeś się. Złapałeś mnie w pasie i podniosłeś w góre jak małe dziecko. Pocałowałeś mnie i mocno przytuliłeś. Na środku korytarza. Lansiary z grobową miną nas ominęły. Zazdrość płynęła z ich oczu.

. przetrwać 3 dni głodówki.... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

. przetrwać 3 dni głodówki. wpadasz w stan swoistego transu. organizm nie musi nic trawić.masz nagle tak dużo energii. żyjesz jak w rauszu. jesteś kreatywna, podniecona, masz niesamowicie wzmocnione i wyostrzone wszystkie zmysły. ten stan .. ¦ .osiąga się go dopiero wtedy, gdy przebrnie się ' w cierpieniu' przez pierwsze 2 lub 3 dni. - to nieustanna walka z głodem. z głodu budzisz się nawet w nocy. ale warto . później jest błogo .

Najpierw mówili odczekaj kilka dni... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

Najpierw mówili odczekaj kilka dni - będzie lepiej. Pocieszali że czas leczy rany, potem wmawiali, że kiedyś będę się z tego śmiała. Ale czy to ma sens.? Czy istnieje jakieś lekarstwo na to,że pomimo tego, że wylałam przez Ciebie tyle łez, nie mam Ci tego za złe.?

Szokiem dla Ciebie będzie kiedy Ci... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

Szokiem dla Ciebie będzie kiedy Ci powiem, że Cie nie kocham jak będziesz chciał wrócić .? Taaaak... Dla mnie też, sama się dziwię, że próbuję grać twardą pannę która nocomi wylewa łzy w poduszkę. ; (

Wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem. Ale tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie bezdusznie zmieniło zdanie.

 A jeśli pewnego dnia będę musiał... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

-A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść- spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę -Co wtedy? - Nic wielkiego- zapewnił go Puchatek.- Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha,to ten ktoś nigdy nie znika, tylko siedzi gdzieś i czeka na Ciebie. "

jestem wredna   arogancka   niemiła... teksty

rapmojadroga dodano: 21 luty 2011

jestem wredna , arogancka , niemiła ? być może . ale to dlatego , że ktoś mi kiedyś powiedział , że w życiu nie można być gorszym od innych . trzeba się dostosować .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV