głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapmojadroga we wrześniu było oby do zimy zimą oby to świąt po świętach oby do ferii po feriach oby do wiosny w wiosne oby do testów po testach oby do Wielkanocy po Wielkano

rapmojadroga

rapmojadroga.moblo.pl
we wrześniu było oby do zimy zimą oby to świąt po świętach oby do ferii po feriach oby do wiosny w wiosne oby do testów po testach oby do Wielkanocy po Wielkan
we wrześniu było  oby do zimy... teksty

rapmojadroga dodano: 1 marca 2011

we wrześniu było, oby do zimy, zimą oby to świąt, po świętach oby do ferii, po feriach oby do wiosny , w wiosne oby do testów, po testach oby do Wielkanocy, po Wielkanocy oby do majówki, po majówce oby do czerwca, w czerwcu oby do wakacji i tak jakoś ciągnie się ten rok.

mozemy obrabować Biedronkę  Lidla... teksty

rapmojadroga dodano: 28 luty 2011

mozemy obrabować Biedronkę, Lidla, albo Carrefour'a , to nie ważne, ważne będzie to, jaki rekord pobije tym razem spiepszając od policji .

możesz nie wierzyć innym  robić to... teksty

rapmojadroga dodano: 28 luty 2011

możesz nie wierzyć innym, robić to co uważasz, ale zapamiętaj, kiedy przyjaciel mówi Ci, żebyś wziął dupe w troki i się ogarnął, to już coś znaczy, najwazniejsze jest to, że musisz go posłuchać .

wszyscy tak żalują  że zycie to... teksty

rapmojadroga dodano: 28 luty 2011

wszyscy tak żalują, że zycie to nie bajka, a ja tam się ciesze, pierdole żeby Mi jakieś zielone stworki biegały między nogami, a najarane wiedźmy latały na skrzyżowaniach nie zważając na znak STOP .

a czy ja będę nosić trampki czy 20... teksty

rapmojadroga dodano: 28 luty 2011

a czy ja będę nosić trampki czy 20 cm szpilki, czy będę wpiepszała tonami lody czy będę jadła samą sałatę , czy będę nosiła sukienki albo dres to jest Moja prywatna sprawa, spiepszac z zakazami .

Kocham WSRH ♥ teksty rapmojadroga dodał komentarz: Kocham WSRH ♥ do wpisu 28 luty 2011
Włączam vivę  a tam Shakira... teksty

rapmojadroga dodano: 26 luty 2011

Włączam vivę, a tam Shakira - loca. Kojarzy mi się to tylko z kumplem, bo powiedział, że loca to jestem ja. Mimo wszystko uśmiechnęłam się, ale serce ciągle bolało. A później w Parocie pojawiło się jego imię. Usiadłam na ziemi i wtuliłam się do psa. To wszystko tak boli, że ja już nie mam sił. Próbuję jakoś dawać radę, a tu wszędzie on. Nie dam rady, nie mam siły, poddam się. Po prostu.

palacz na zawsze będzie palaczem... teksty

rapmojadroga dodano: 26 luty 2011

palacz na zawsze będzie palaczem, pijak pijakiem, narkoman narkomanem, wdowa zawsze będzie kochać, a skurwysyn zawsze będzie skurwysynem .

Miłość to takie dziwne uczucie... teksty

rapmojadroga dodano: 26 luty 2011

Miłość to takie dziwne uczucie , bo gdy się pojawia w życiu , okazuje się wtedy jak puste i marne dotąd było zecie bez niej || Mój chłopak Artur

 Wojny zaczynają się i kończą ale... teksty

rapmojadroga dodano: 24 luty 2011

"Wojny zaczynają się i kończą ale Moi Żołnierze pozostają wieczni. Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz. Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach"

Kochasz mnie ?   Tak .   Dlaczego ?... teksty

rapmojadroga dodano: 24 luty 2011

Kochasz mnie ? - Tak . - Dlaczego ? - Bo inaczej nie umiem . - No ale czemu ? - Bo tak . - Jak tak ? - Tak . - Wyjaśnij mi to . - Jesteś jak powietrze . - Powietrze jest niewidoczne . - Ale zawsze przy Tobie . - Nieodczuwalne . - Zawsze Cię otula . - Nadal nie rozumiem . - A umiesz żyć bez powietrza ? - Nie . - No właśnie, a ja nie umiem żyć bez ciebie.!♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV