głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeznaczona Kochasz mnie prawda? Czemu tak uważasz? No tak myślałam. Jesteśmy ze sobą i to nie tydzień czy dwa spotykamy sie całujemy przytulamy nawet śpimy ze sobą. I co

przeznaczona

przeznaczona.moblo.pl
Kochasz mnie prawda? Czemu tak uważasz? No tak myślałam. Jesteśmy ze sobą i to nie tydzień czy dwa spotykamy sie całujemy przytulamy nawet śpimy ze sobą.
 Kochasz mnie  prawda?    Czemu tak... teksty

przeznaczona dodano: 9 października 2011

-Kochasz mnie, prawda? ~Czemu tak uważasz? -No tak myślałam. Jesteśmy ze sobą i to nie tydzień czy dwa, spotykamy sie, całujemy, przytulamy, nawet śpimy ze sobą. ~I co w związku z tym. Przecież to nic nie znaczy. -Pomijam fakt, że jesteś z kimś nie czując nic do tej osoby, no ale kochasz się z nią, spotykasz, robisz jej złudne nadzieje. Obiecujesz wiele. Udajesz przejętego historiami jakie Ci opowiada. Dajesz jej się wypłakiwać na swoim ramieniu kiedy jej źle i mówiesz: "nie martw się kochanie, będzie dobrze" i pozwalasz tkwić jej w błędzie jakim jest to, że jednak choć trochę ją kochasz przez co ona się w Tobie zakochuje i traci dla Ciebie głowę i resztki rozumu. Nie no tak, masz racje rzecież to nic nie znaczy. . . ~No to dobrze, że to już mamy wyjaśnione. No to co idziemy gdzieś?

 Oddał byś za mnie życie?    Nie... teksty

przeznaczona dodano: 9 października 2011

-Oddał byś za mnie życie? ~Nie, ale mogę wyrzucić śmieci.

Zaślepieni uczuciami  brniemy dalej... teksty

przeznaczona dodano: 9 października 2011

Zaślepieni uczuciami, brniemy dalej w tej otchłani. Uważając w ciąż bez granic, że jesteśmy zakochani. Bez pardonu życia bramy, otwieramy dolarami. Żyjąc wciąż i łudząc się, że jesteśmy już wygrani.

Zajebistość to nie to jak sie... teksty

przeznaczona dodano: 9 października 2011

Zajebistość to nie to jak sie ubierasz, ilu masz kumpli, w ilu miejscach byłeś i ile lasek zaliczyłeś. A jeśli uważasz inaczej to znaczy, że jesteś skończonym dupkiem z nad wyraz przerośniętym alter ego.

A teraz już bez zbędnych... teksty

przeznaczona dodano: 9 października 2011

A teraz już bez zbędnych sentymentów, udajemy, że nic po między nami nie było i że nigdy sie nie znaliśmy.

Miłość powiadasz? To jest to coś... teksty

przeznaczona dodano: 9 października 2011

Miłość powiadasz? To jest to coś takiego co ludzie uważąją za najpiękniejsze uczucie jakie może spotkać w życiu? Nie to nie dla mnie. To pierwsze zauroczenie, pierwsza randka, pierwszy pocałunek, potem pierwszy raz wypowiedziane słowa:"Kocham Cię" i wyczekiwanie godzinami na jednego głupiego sms'a i nieubłagalnie ciągnący się czas do każdego następnego spotkania, no i w końcu pierwsza kłótnia i łza wylana w poduszkę. Po co mi to wszystko? Lepiej niech zostanie po staremu. Bez zbędnych sentymentów i przywiązania. Tak jest lepiej. Lepiej być zimną i bez serca. Nie cierpieć z miłości.

Czasem myślę  że Bóg o mnie... teksty

przeznaczona dodano: 9 października 2011

Czasem myślę, że Bóg o mnie zapomniał i nie napisał mi planu na życie.

Więcej nie pójde przez park. Nie... teksty

przeznaczona dodano: 12 sierpnia 2011

Więcej nie pójde przez park. Nie chce patrzeć na tych wszystkich "zakochanych" mizdrzących się do siebie bo aż mi się nie dobrze robi...

Nie będę z Tobą polemizowała... teksty

przeznaczona dodano: 4 sierpnia 2011

Nie będę z Tobą polemizowała, gdyż pływasz w płytkich brodziku intelektualnym, a Twoja dedukcja nie odpowiada mojej elokwencji. :D

Czy kiedy tak intensywnie... teksty

przeznaczona dodano: 4 sierpnia 2011

Czy kiedy tak intensywnie pochłaniasz mnie wzrokiem pełnym pożądania, pomyślałeś o tym, że oprócz zgrabnej pupy, płaskiego brzucha, ładnych piersi i wydatnych ust mam również ciekawą osobowość, przy której żadna z wyżej wymienionych cech nawet się nie umywa?

hehe :  dobre :  teksty przeznaczona dodał komentarz: hehe :) dobre :) do wpisu 4 sierpnia 2011
  Czemu się zrobiłaś nagle taka... teksty

przeznaczona dodano: 4 sierpnia 2011

- Czemu się zrobiłaś nagle taka wredna ? - Trzeźwieje.
Autor cytatu: misspandora

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV