głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie ej wiesz uwielbiam jak odpierdalasz ze mną na przypał uwielbiam wszystkie nasze spontany wypady melanże spotkania rozmowy śmiechy przytulenia pocałunki uwielbia

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
ej wiesz uwielbiam jak odpierdalasz ze mną na przypał uwielbiam wszystkie nasze spontany wypady melanże spotkania rozmowy śmiechy przytulenia pocałunki uwie
ej wiesz  uwielbiam jak odpierdalasz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 maja 2014

ej wiesz, uwielbiam jak odpierdalasz ze mną na przypał, uwielbiam wszystkie nasze spontany, wypady, melanże, spotkania, rozmowy, śmiechy, przytulenia, pocałunki, uwielbiam to wszystko tak mocno, no kurwa na prawdę mocno w chuj, i to uczucie, to uczucie jest niesamowite, tak, po prostu nie do opisania, nie namacalne, nie wytłumaczalne, przepiękne, ponad wszystko, kiedy jesteś, a ja jestem przy Tobie, i nawet gdy otaczają nas znajomi, to gdzieś jakby w środku jesteśmy my, tylko nasz świat, i to szczęście które przepełnia mnie w danej chwili, ahh chce się wtedy krzyczeć, płakać ze szczęścia, skakać, no kurwa wszystko, a wtedy tylko tule Cię bardzo bardzo mocno do siebie, jak gdybym chciała Ci przekazać jak mocno to czuję, jak bardzo to jest ważne, ale wiem, przecież się nie da, pozostaje tylko nadzieja, że czujesz to samo, kurwa kocham Cię wiem.

Jesteś tak nie idealny  a... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 maja 2014

Jesteś tak nie idealny, a jednocześnie idealny dla mnie. Bo kogoś takiego potrzebuję, właśnie teraz, w moim życiu, przy mnie, obok mnie, kto daje mi tak wiele swobody i wolności, nie ogranicza, nie złości się, nie wypomina, nie krzyczy, nie obraża się, toleruje, akceptuje wszystko co moje i robi wszystko dla mnie, nie zwraca uwagi na innych, kocha mocno i choć mówi to bardzo rzadko, to pokazuje to każdego dnia, i jest mi z Tobą doskonale, choć tak nie idealnie i nic mi nie potrzeba, jestem szczęśliwa, kurwa, to jest piękne.

I jest tak pięknie   choć za oknem... teksty

przeeejebane.nie dodano: 3 maja 2014

I jest tak pięknie , choć za oknem deszcz pada i szaro, i bomba jeszcze nie zeszła, i alkohol dalej w krwi mej płynie, ale jest pięknie, bardzo, tak , bo mam Ciebie obok , na moim łóżku , no czy może być piękniej .

Poukładam jakoś to wszystko sobie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 kwietnia 2014

Poukładam jakoś to wszystko sobie, pomęczę się, zanalizuje, trochę nawymyślam, tak, żeby łatwiej było od Jego życia odbiec, czasami muszę dopowiedzieć kilka słów więcej, nieco mocniej zobrazować sobie pewną sytuację, żeby mieć siłę zostawić to, co przeniknęło moje życie z każdej strony. Muszę się do Niego zniechęcić, muszę znaleźć odpowiedni sposób. / nieracjonalnie

To wszystko znowu jest tak trudne.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 23 kwietnia 2014

To wszystko znowu jest tak trudne. Znowu wszystko się komplikuje, znowu nadeszły dni głębokich rozkmin, ciężkich myśli, wielu rozmów mniej lub bardziej potrzebnych, i czuję że za dużo nie wypowiedzianych słów i czuję, że zbyt dużo zbędnych, i zbyt wiele łez wylanych a zbyt mało ukojonych, i zbyt dużo rozczarować, a za mało satysfakcji, wszystko postrzegamy inaczej, i znów chcę mi się płakać, chciałabym, ale ja nie, nie potrafię, nie mogę tak żyć, nie mogę ciągle się bać, nie mogę być nie pewna, nie chcę żyć w niepewności, nie chcę ciągle zastanawiać się co, gdzie, z kim, i nie chcę się denerwować i nie chcę Cię ograniczać, nie chcę wymagać, nic już od Ciebie nie chcę, poza Twoją bliskością i poczuciem, że jesteś mój całkowicie, a ja twoja, i nic więcej, nic, tylko miłość między nami.

I było mi cudownie. I cudowny był... teksty

przeeejebane.nie dodano: 21 kwietnia 2014

I było mi cudownie. I cudowny był ten wieczór. Tylko w Twoim towarzystwie. Tylko z Tobą i Twoimi dziwactwami. I Twoim drugim obliczem. I lubię kiedy zaskakujesz mnie w ten sposób. Kiedy jesteś dla mnie tak ostry i niedelikatny i robimy sobie nawzajem krzywdę, ale to nic nie boli. Dopiero potem zauważamy na swoim ciele ślady. Dopiero potem okazuje się że paznokcie na plecach, że warga spuchnięta, że malinka na pół szyi, że siniaki na cyckach i nie tylko. Ahh tak lubię jak wydajesz te zwierzęce odgłosy i jak się uruchamiasz na mnie i nic Cię nie powstrzyma. I ciągnąć Cię za koszulkę lubię tak jakbym chciała ją zerwać. I ups zerwałam, ale to nie ważne. Jesteśmy sami, jest gorąco, jest dobrze, nie odchodź.

Kocham Cię  bo nie warto. Bo nic od... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 kwietnia 2014

Kocham Cię, bo nie warto. Bo nic od Ciebie nie chcę.

 Ja robię swoje i ty robisz swoje.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 kwietnia 2014

"Ja robię swoje i ty robisz swoje. Ja nie jestem na świecie po to, żeby spełniać twoje oczekiwania, a ty nie masz obowiązku spełniania moich oczekiwań. Ty jesteś ty, a ja jestem ja. Jeśli się spotkamy - to wspaniale. Jeśli nie - to trudno."

“ Facet ma stymulować. Sprawiać... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 kwietnia 2014

“ Facet ma stymulować. Sprawiać, że się czerwienisz. Zapewniać rozrywkę intelektualną. Podkręcać atmosferę, nie zgadzać się z Tobą, rzucać Ci wyzwania. Ma słuchać uważnie i dać Ci się wypowiedzieć. Ma Cię rozśmieszać i sprawiać, żebyś czuła się ważna. ”

Boże  to tak boli. Tak bardzo boli... teksty

przeeejebane.nie dodano: 14 kwietnia 2014

Boże, to tak boli. Tak bardzo boli Twój widok i nie widok. Tak bardzo zaprząta myśli, a oczy szczypią od łez. Dlaczego znowu mi to zrobiłeś, jak to kurwa możliwe powiedz.

Nie mogę uwierzyć  że znów. Nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 14 kwietnia 2014

Nie mogę uwierzyć, że znów. Nie jestem w stanie zrozumieć. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Nie wiem jak to się mogło stać. Kurwa znowu. Serio? Na prawdę?

Byłam Twoją pierwszą. Pierwszą... teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 kwietnia 2014

Byłam Twoją pierwszą. Pierwszą miłością, pierwszą dziewczyną, pierwszą w której byłeś. Byłam i zawsze będę Tą która nauczyła Cię kochać. Przy mnie poznawałeś kobiece ciało, przy mnie się uczysz wszystkiego od podstaw, to mnie kochasz niezmiennie od trzech lat. A ja? Ja dzięki Tobie czuję się wyjątkowa. Tak wyjątkowa jak przy nikim innym. Czuję, że jestem to jedyną, to wspaniałe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV