głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yes! teksty przeeejebane.nie dodał komentarz: yes! do wpisu 8 lipca 2014
On tak niesamowicie na mnie działa... teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 lipca 2014

On tak niesamowicie na mnie działa, sprawia, że czuję, jako jedyny sprawia, że czuje cokolwiek, ale nie zrozum mnie źle, to co wtedy czuję, jest ogromne, niesamowite i święte i nagle przestają mi się podobać ubrania, które mam na sobie i to jest tak wspaniałe i wszystko zawsze dzieje się tak szybko i znowu, nie zrozum mnie źle, to nie jest puste i zdesperowane, to jest najwspanialsze, on jest najwspanialszy, najprawdziwszy, najcieplejszy, najbardziej dla mnie, tylko dla mnie i, i potem to już jest świętość, nawet jeśli może wydawać się to brudne, potem jest już tylko najlepiej, zresztą, co ja w ogóle próbuję tutaj zrobić, przecież tego nie da się ubrać w słowa, nie da się, nie ma takich określeń, słów, zdań, które nie brzmiałyby nijako, nie da się o takich uczuciach, o takich ludziach jak on./niecałkiemludzka

Związki są chore. Ludziom... teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 lipca 2014

Związki są chore. Ludziom odpierdala jak tylko poczują, że ktoś jest z nimi na 100%. Myślą, że mogą go mieć na wyłączność, że ta osoba podporządkuje swoje życie całkowicie pod nich. Nie akceptują szczęścia drugiej osoby, jeśli nie są jego powodem. Zazdroszczą, podejrzewają, dociekają, nie ufają, w każdej chwili boją się straty, popadają w obłęd, nie potrafią być tak na prawdę szczęśliwi. Miłość ogłupia, na prawdę.

happiness of being with you . teksty

przeeejebane.nie dodano: 3 lipca 2014

happiness of being with you .

Zawsze chciałam mieć kogoś takiego... teksty

przeeejebane.nie dodano: 3 lipca 2014

Zawsze chciałam mieć kogoś takiego wiesz? No tak, wiesz ponieważ Ci o tym powiedziałam. Bo ja mówię Ci wszystko, wszystko konkretnie, bez ogródek, bez żadnej ściemy, bez zatajania czegokolwiek. Bo ja lubię Ci mówić to wszystko, lubię jak mnie słuchasz kiedy gadam o głupotach i o tych ważnych rzeczach też. I zawsze czekam z niecierpliwością, żeby Ci powiedzieć kiedy coś się u mnie wydarzy, a czasem nie czekam tylko od razu piszę Ci smsa, a potem jeszcze dokładniej Ci wszystko opowiadam, nie pomijając żadnego szczegółu. Tak, na prawdę, zawsze chciałam mieć kogoś takiego. Jesteś moim przyjacielem. Jesteś moim chłopakiem. Jesteś moim światem. Kocham Cię.

Już nie wiem sama czy to był... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 czerwca 2014

Już nie wiem sama czy to był zwykły seks, czy to było pieprzenie, wiem, że było niesamowicie i wiem, że z miłości, i wiem, że jesteś coraz lepszy, i wiem, że masz to coś, czego ja właśnie potrzebuje w takich momentach, ahh jesteś dla mnie najlepszy, i masz to wszystko czego ja chcę, masz i dajesz mi wszystko czego pragnę, ahh uczyniłeś mój dzień piękniejszym, i teraz wszystko wydaje się nieskazitelne, a endorfiny po prostu kipią z każdego otworu mojego ciała, to był cudowny poranek, cudowne śniadanie, cudowny seks, ciągle mi mało, mam Ciebie za mało, za mało tak pięknych chwil, ale dzięki temu doceniam je jeszcze bardziej, dzięki temu są jeszcze piękniejsze, piękniejsze niż w rzeczywistości.

Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 czerwca 2014

Kiedy ktoś jest tak wyjątkowy, wiesz o tym prędzej, niż się spodziewasz. Poznajesz to instynktownie i masz pewność, że cokolwiek się stanie, już nigdy nie będzie nikogo takiego jak on. — Nicholas Sparks, "Szczęściarz"

postaram się być lepsza  obiecuję.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 26 czerwca 2014

postaram się być lepsza, obiecuję. zrobię wszystko, schowam swoją dumę, powstrzymam swoje fochy, ogarnę swoje wybryki, postaram się dla Ciebie Kochanie, zasługujesz na to,

Jesteś dla mnie jak promyk słońca... teksty

przeeejebane.nie dodano: 26 czerwca 2014

Jesteś dla mnie jak promyk słońca po kilku pochmurnych dniach, jak ciepły koc w mroźne, zimowe wieczory, jesteś jak czterolistna koniczyna pośród miliona tych trójlistnych, jak posiłek dla kogoś kto przez tydzień nic nie jadł, jesteś czymś ponad 'dobry czy w porządku' , jesteś najlepszy , nie wiem jak za Ciebie dziękować.

Zakochałam się w Tobie bardzo... teksty

przeeejebane.nie dodano: 31 maja 2014

Zakochałam się w Tobie bardzo mocno. Bardzo mocno i bardzo dawno. Chyba wtedy kiedy chodziliśmy na spacery wieczorami, i kiedy pierwszy raz się całowaliśmy, i kiedy po raz pierwszy złapałeś mnie za rękę, i zakochuje się w Tobie przy naszych każdych pierwszych razach, i przy tych dziesiątych i piętnastych też. I kocham Cię na zabój, aż boję się, co mogłoby się stać, obawiam się wszystkiego co złe, wszystkiego co mogłoby nas zepsuć, zniszczyć i skreślić, ale nie staram się o tym nie myśleć, staram się czerpać z chwili wszystko co najlepsze.

You've got something I need. teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 maja 2014

You've got something I need.

  W zasadzie najważniejsze jest... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 maja 2014

" W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV