głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Wiesz jak to jest kiedy dowiadujesz się że jedna z najważniejszych osób w twoim życiu kłamie Ci prosto w twarz? Zupełnie bez skrupułów bez wyrzutów sumienia...

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Wiesz jak to jest kiedy dowiadujesz się że jedna z najważniejszych osób w twoim życiu kłamie Ci prosto w twarz? Zupełnie bez skrupułów bez wyrzutów sumienia... Zapewnia
Wiesz jak to jest kiedy dowiadujesz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 3 maja 2011

Wiesz jak to jest kiedy dowiadujesz się, że jedna z najważniejszych osób w twoim życiu kłamie Ci prosto w twarz? Zupełnie bez skrupułów, bez wyrzutów sumienia... Zapewniając cię o czymś kilkakrotnie patrzy ci prosto w oczy. Potem okazuje się, że to kłamstwo. Pomimo kolejnej szansy robi to nadal.. Czujesz się wtedy jak nic. Jak śmieć.. Nie potrafisz opisać tego uczucia. Cały twój świat zwyczajnie się zawala.

I nagle dowiadujesz się że jest... teksty

przeeejebane.nie dodano: 3 maja 2011

I nagle dowiadujesz się że jest ktoś kto myśli tak samo. Ktoś kto ma tak samo przejebane rozkminy w głowie. Wtedy nie masz wątpliwości. To przyjaciel.

Wiem  że to nie jest dobre  że... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2011

Wiem, że to nie jest dobre, że kiedyś tym gardziłam. Gardziłam codziennymi melanżami, piciem pod klatką, paleniem z żarówki,okłamywaniem matki. Pomimo to brnę w to dalej. Nie powiem, że się z tego cieszę ale jakoś za bardzo nie rozpaczam.

Tak mamo te czerwone oczy mam od... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2011

Tak mamo te czerwone oczy mam od szamponu do włosów..

Długi weekend rozpoczęty. W piątek... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2011

Długi weekend rozpoczęty. W piątek kwiatki i browar z dziewczynami. W sobote wódeczka i ognisko z ekipą. Boję się myśleć jaka dzisiaj wrócę do domu.

Budzisz się rano. Kac. Ból głowy.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2011

Budzisz się rano. Kac. Ból głowy. Żołądka. Nogi.. No dosłownie wszystkiego. A ty mimo to jesteś szczęśliwa. Nie myślisz o tym co złe. Wspominasz tylko wczorajszy wieczór i czujesz, że wszystko jest w jak najlepszym porządku .

Zmieniłam się. Bardzo. Zmienił... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2011

Zmieniłam się. Bardzo. Zmienił się mój światopogląd i moje nastawienie do życia. Moje stare teorie poszły się jebać a na ich miejscu znalazły się nowe. Może nie koniecznie lepsze.

Dawanie drugich szans to ostatnio... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2011

Dawanie drugich szans to ostatnio moja specjalność. No, ale czemu nie, skoro sama otrzymywałam ją nie raz.

Może i jestem głupia. Pewnie tak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2011

Może i jestem głupia. Pewnie tak, bo zaufałam bezgranicznie człowiekowi którego znam zaledwie 4 miesiące. Ale to było ponad mną. Czułam, że mogę to zrobić. Zawiodłam się. Okłamał mnie pomimo, że zawsze był ze mną szczery. Pomimo, że zawsze mu powtarzałam iż wolę najgorszą prawdę od kłamstwa. Powinnam Go teraz znienawidzić. Tak, to byłoby najlepsze rozwiązanie. Jednak nie umiem tego zrobić. Jest dla mnie zbyt ważny. Dałam mu drugą szansę. Drugą i ostatnią zarazem. Wierzę, że dobrze ją wykorzysta.

Są tacy ludzie  których nawet... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 maja 2011

Są tacy ludzie, których nawet jakbyś bardzo chciał nie umiesz znienawidzić.

Jestem na diecie kiedy wszyscy... teksty

przeeejebane.nie dodano: 29 kwietnia 2011

Jestem na diecie kiedy wszyscy wokół wpierdalają słodycze. Chciałabym we wszystkim mieć taką silną wole.

Nie piję tymbarków  wole zimnego... teksty

przeeejebane.nie dodano: 29 kwietnia 2011

Nie piję tymbarków, wole zimnego lecha. Nie palę fajek nałogowo, bo po co? Zajaram czasem gdy tego potrzebuje. Trawka nie jest mi obca, ale nie ogłaszam tego gdzie tylko się da, wręcz przeciwnie, wiedzą o tym nie liczni. Nie mówię, że 'nigdy' nie wciągnę mąki, ale jak na razie niema o tym mowy. Kocham jedną drużynę piłkarską i choć nie wielu to pojmuje, mogłabym oddać swoje życie za nią. Różnię się od większości, pomimo tego że nie jestem oryginalna. Może to, że jestem sobą wyróżnia mnie z tłumu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV