głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors to że mnie zapomnisz wcale nie znaczy że ja zniknę.uwierz że będę wracać.muszę dać nam tą szansę na którą ty nie jesteś w stanie się zdobyć.czuje jak ten potężn

princescolors

princescolors.moblo.pl
to że mnie zapomnisz wcale nie znaczy że ja zniknę.uwierz że będę wracać.muszę dać nam tą szansę na którą ty nie jesteś w stanie się zdobyć.czuje jak ten potężny mur któ
to że mnie zapomnisz wcale nie... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

to że mnie zapomnisz wcale nie znaczy,że ja zniknę.uwierz,że będę wracać.muszę dać nam tą szansę na którą ty nie jesteś w stanie się zdobyć.czuje jak ten potężny mur który budowaliśmy runie,tak po prostu się burzy.cegiełka po cegiełce spada w dół.z każdym kawałkiem moje myśli są jeszcze bardziej niespokojne,każdy oddech trudniejszy,każde bicie serca bardziej bolesne. dziś jedyne czego pragnę to Twoje szczęście. /weirddream.

śliczne    teksty princescolors dodał komentarz: śliczne ;* do wpisu 1 stycznia 2012
to przeszłość.. teraz nie ma nic... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

to przeszłość.. teraz nie ma nic,są tylko wspomnienia.

ona chciała przeżyć każdą... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

ona chciała przeżyć każdą chwilę ze spokojem i pasją,analizując błędy-stwierdziała,że nie warto. nie warto męczyć się,z każdą minutą,nie warto ironicznie chodzić z "niby dumą". często okłamywała siebie-niestety to była prawda,lecz po czasie rozpoznała świat-słowo typu wiara.to był czas,jej ducha i umysłu,nie chciała skończyć jak ci inni i oddalać się od zmysłów.trzy miesiące temu dostała cios-prosto w serce,i nie mogła się ogarnąć-przez to ciągle pisała wiersze.szukała pocieszenia,które znalazła po miesiącu,po czym straciła coś ważnego i zrozumiała życie znowu.niestety-jej problemy wzrastają,bo kiedy dostała szanse jej uczucia znów ranią. pomiędzy- tą szczerością a kłamstwem,wspierała to pierwsze często zakładając maskę.

nie popatrzę już za siebie choćby... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

nie popatrzę już za siebie choćby walił się ten świat.poprzez ból i cierpienie wyrzucam wszystko w piach,wiem ile jestem warta,wiem ile w życiu dam,bo z biegiem zrozumiałam,że zmienił mnie czas.dziś jestem całkiem inna,dziś mam perspektywę .wiem ile we mnie wad,podążam tak jak każdy lecz obrałam własny szlak,nie rzucam słów na wiatr bo zawsze mówię prawdę,i zapominam o tym co dziś nie jest dla mnie ważne,a przeszłość zostawiam zgodnie z moim przeznaczeniem,podążam tylko tam gdzie mnie poprowadzi serce.nie musisz we mnie wierzyć bo to nie jest dla mnie ważne.chciałabym nigdy nie pamiętać,gdy dostałam drugą szansę.teraz muszę na to patrzeć chociaż wiem,że miałam rację.

brakuje sił dziś wszystko idzie w... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

brakuje sił,dziś wszystko idzie w zapomnienie a przeszłość zostawiam już tylko dla ciebie,nie patrzę za siebie,nie patrzę na innych,dziś będę tylko sobą i tego nikt nie zniszczy.

co się ze mną dzieje? to pytanie... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

co się ze mną dzieje? to pytanie prześladuje. co mam teraz zrobić żeby to nie było trudne? jak mam dalej żyć,by porażce znów nie ulec? jak mam dalej żyć? powiedz mi, bo nie rozumiem. co mam teraz zrobić,żeby znów nie ranić Ciebie? co mam zrobić z moim życiem żeby było pięknie?

czas nie daje odpowiedzi on tylko... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

czas nie daje odpowiedzi,on tylko stawia kolejne pytania.

nie dasz rady wiem.rozumiem okej.ale... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

nie dasz rady,wiem.rozumiem,okej.ale po co tyle słów,obietnic i nadziei?

w życiu tak mało mamy chwil żeby... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

w życiu tak mało mamy chwil żeby się zatrzymać.

serce może pękać ale i tak bije... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

serce może pękać,ale i tak bije dalej.

ta cholerna pustka że chciałabyś... teksty

princescolors dodano: 1 stycznia 2012

ta cholerna pustka,że chciałabyś coś zrobić,ale i tak wiesz,że to nie ma sensu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV