głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors moje serce bije ostatkiem sił. jeszcze jeden dzień i odejdziemy. tak czas teraz płynie. nie pytaj mnie jak. nie wiem.jutro będziemy w domu ale o tysiąc mil za d

princescolors

princescolors.moblo.pl
moje serce bije ostatkiem sił. jeszcze jeden dzień i odejdziemy. tak czas teraz płynie. nie pytaj mnie jak. nie wiem.jutro będziemy w domu ale o tysiąc mil za dale
moje serce bije ostatkiem sił.... teksty

princescolors dodano: 2 luty 2012

moje serce bije ostatkiem sił. jeszcze jeden dzień i odejdziemy. tak,czas teraz płynie. nie pytaj mnie,jak. nie wiem.jutro będziemy w domu,ale o tysiąc mil za daleko stąd. powiedz,że nie zapomnisz,a będę spokojna.

oni już od ciebie odeszli ale ty... teksty

princescolors dodano: 2 luty 2012

oni już od ciebie odeszli,ale ty wciąż nie przestałaś ich kochać.

przechodzę przez to samo za każdym... teksty

princescolors dodano: 2 luty 2012

przechodzę przez to samo,za każdym razem,gdy zostaje sama. ale teraz tęsknie,mając nadzieję,że w końcu podniesie słuchawkę. ale ja już podjęłam decyzję,nie chcę znowu przez to przechodzić !

kiedy znowu zostałam samotnym... teksty

princescolors dodano: 2 luty 2012

kiedy znowu zostałam samotnym strzelcem,przysięgam,że co się obróciłam widziałam twoją twarz.próbowałam się przemóc,by nie patrzeć. ale miałam cichą nadzieję,że ty to zauważysz.

myślałam o Tobie myślałam o mnie.... teksty

princescolors dodano: 2 luty 2012

myślałam o Tobie,myślałam o mnie. myślałam o nas,co z nami będzie ? otwórz moje oczy,to był tylko sen. wracam,do codzienności. wrócisz?nikt nie wie. Dotarło do mnie , to był po prostu tylko sen.

kolejna kłótnia kolejne łzy... teksty

princescolors dodano: 2 luty 2012

kolejna kłótnia,kolejne łzy,kolejny ból,kolejne rozczarowanie.

KONIEC! teksty

princescolors dodano: 1 luty 2012

KONIEC!

z sekundy na sekundę oddalam się. teksty

princescolors dodano: 1 luty 2012

z sekundy na sekundę oddalam się.

patrzyłam jak odchodzisz ze... teksty

princescolors dodano: 1 luty 2012

patrzyłam jak odchodzisz ze spuszczoną głową,szłam za tobą, łzy bez pohamowania uciekały mi z oczu i spływały w szybkim tempie po policzkach. bezgłośnie,bez szlochu żebyś nie słyszał, nie chciałam żebyś zobaczył jak bardzo cierpię przez decyzję którą sama podjęłam.

mówią że będzie dobrze bo to nie... teksty

princescolors dodano: 1 luty 2012

mówią,że będzie dobrze,bo to nie ich problem.

nie widzę niczego w lustrzanym... teksty

princescolors dodano: 1 luty 2012

nie widzę niczego w lustrzanym odbiciu.niczego,oprócz jeszcze bardziej niż kiedyś zagubionej dziewczynki ze smutnymi oczami.jest mi tak samo źle tu,jak w odbiciu.jest mi naprawdę źle.staram się ogarnąć to wszystko i jednocześnie przestać myśleć.nie wychodzi mi nic,jeśli miliony pytań odbijają się od ścian i nie chcą wypaść nawet,jeśli otworzę okno.słowa miażdżą mi chrząstki,zdania łamią mi kości.ale ja nadal chcę,żebyś mówił.szeptaj tak długo,aż zasnę z bolesnego wycieńczenia. może to nie tak miało być.może ktoś zbyt późno zorientował się,że zaszła pomyłka.może teraz nieudolnie próbuje zatrzeć ślady błędu.nie chcę być błędem,który raz popełniony ciąży przez całe życie.nie chcę być błędem,który niczego nie uczy.chcę być i nie bać się tego.

każdy potrzebuje poczuć że jest... teksty

princescolors dodano: 1 luty 2012

każdy potrzebuje poczuć,że jest dla kogoś najważniejszy. poczuć, że z dalekiej podróży ma do kogo wrócić,że ktoś tęskni i czeka. to poczucie bezpieczeństwa i ciepła.wszyscy potrzebujemy ciepła,gdy jest zimno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV