głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors nie rozumiem tych słów tych gestów tego układu.mam dość chyba chcę się od tego uwolnić. i choć wiem że będę tego cholernie żałować bo było to moim marzeniem mus

princescolors

princescolors.moblo.pl
nie rozumiem tych słów tych gestów tego układu.mam dość chyba chcę się od tego uwolnić. i choć wiem że będę tego cholernie żałować bo było to moim marzeniem muszę t
nie rozumiem tych słów tych gestów... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

nie rozumiem tych słów,tych gestów,tego układu.mam dość,chyba chcę się od tego uwolnić. i choć wiem, że będę tego cholernie żałować,bo było to moim marzeniem - muszę to zrobić,tym razem już dla siebie - nie dla Ciebie.dla własnego dobra!

zaczęłam tłumić w sobie wszystkie... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

zaczęłam tłumić w sobie wszystkie uczucia.ból,który zadawałeś mi coraz częściej.na początku zabijał, ale nauczyłam się z nim żyć.było ciężko,owszem.może nie jest mi lepiej,ale na pewno trochę łatwiej..

nie lubię kiedy wspomnienia rzucają... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

nie lubię,kiedy wspomnienia rzucają mi się na szyję nie lubię płakać,kiedy widzę Twoje zdjęcia.nie lubię w sobie tego całego sentymentu,który owe łzy mi wyciska.nie lubię,kiedy palcami dotykam Cię tylko na tym monitorze,bo inaczej już nie mogę.

moje serce potrzebuje Twoich słów. teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

moje serce potrzebuje Twoich słów.

a gdyby nawet kochać znaczyło... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

a gdyby nawet kochać znaczyło umrzeć,to chciałabym umrzeć i tak ciągle umierać wiele tysięcy razy.

serce pęka. teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

serce pęka.

niekochanym niewiele się przytrafia... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

niekochanym niewiele się przytrafia,ich nieżywe życia porastają pleśnią,ich dusze się duszą,a serca gniją.

to były dwa światy dwa światy... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

to były dwa światy,dwa światy które baliśmy się z sobą połączyć,których nie potrafiliśmy złączyć i chyba nawet nie chcieliśmy.ale coś nas do siebie przyciągało,coś więcej niż chemia.coś co sprawiało że chcieliśmy mijać się na ulicy,spotykać w tych samych klubach,patrzeć sobie w oczy choć przez to nic nieznaczące kilka sekund.coś co sprawiało że chcieliśmy przeprowadzać z sobą głupie,krótkie rozmowy o treści 'cześć.co tam ?'ale był to też strach,strach przed tym że pewnego dnia któreś z nas znajdzie sobie partnera, że nagle na facebooku status zmieni się z 'wolny' na' w związku'.strach przed tym że to wszystko się skończy,że któreś z nas zmądrzeje i da sobie spokój.ale to też udawanie,że ledwo się znamy,że nic nas nie łączy,nie łączyło i nigdy nie będzie łączyć.udawanie że jesteśmy sobie obojętni.z perspektywy czasu uważam,że to właśnie te wszystkie czynniki razem wzięte spowodowały że zniszczyliśmy to co było.już od samego początku nie mieliśmy szans na normalny związek./nacpanaaa

czasami raniąc kogoś ranisz i... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

czasami raniąc kogoś ranisz i samego siebie.

siedziałam sama w szarym wagonie... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

siedziałam sama w szarym wagonie,rysując serce na szybie. obiecałam sobie,że będę silna.przy wszystkich uśmiecham się, bo po co tłumaczyć każdemu brak humoru ? żegnając się ze znajomymi i zajmując miejsce w autobusie nareszcie można zdjąć maskę i przestać udawać chorobliwie szczęśliwą.zamykam oczy wsłuchując się w piosenkę lecącą w słuchawkach i powtarzam sobie: - spokojnie,już nie musisz okłamywać wszystkich dookoła. w domu stać mnie tylko na zdjęcie butów,kurtki i położenie się na łóżku i już wybucham niekontrolowanym płaczem.

improwizowane uczucia przeszyte... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

improwizowane uczucia,przeszyte kłamstwami życie, nitka w nitkę nasączona nieprawdą, i tym chciałeś zbudować szczęście ?

odzieram się najpierw z wierzchniej... teksty

princescolors dodano: 12 luty 2012

odzieram się najpierw z wierzchniej warstwy zobojętnienia. robię to powoli,niechętnie.potem schodzi ze mnie warstwa nadmiernej dumy - porywa jeszcze maskę człowieka; zostałam sama,niepewnie okrywając się malejącym od zawstydzenia ego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV