głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors wspomnienia palą mnie od środka wypalają dziurę. pamiętam moje łzy w oczach i wykrzyczane NIENAWIDZĘ CIĘ teraz to już codzienność. gdy już postanowisz odejść ni

princescolors

princescolors.moblo.pl
wspomnienia palą mnie od środka wypalają dziurę.
wspomnienia palą mnie od środka... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

wspomnienia palą mnie od środka,wypalają dziurę.

pamiętam moje łzy w oczach i... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

pamiętam moje łzy w oczach i wykrzyczane "NIENAWIDZĘ CIĘ",teraz to już codzienność.

 gdy już postanowisz odejść nie... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

"gdy już postanowisz odejść,nie mów mi tego.zrób to jak najszybciej,by jak najmniej bolało. nie przychodź,nie tłumacz.idź swoją drogą.a,gdy kiedyś postanowisz wrócić,nie martw się,nie zastanawiaj się,nie wahaj.zawsze możesz tu wrócić,nie wyjaśniając mi nic.nie chcę wiedzieć.po prostu będę czekać,stało się to moją codziennością.przyjedziesz,a ja jak gdyby nic,po prostu będę."

umarła nadzieja a miłość uciekła... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

umarła nadzieja,a miłość uciekła z ich serc./notte

i chyba słabnę z każdym dniem. i... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

i chyba słabnę z każdym dniem. i chyba nie mam już sił by cokolwiek ratować i chyba upadłam. tak spadłam i to nisko. / notte.

gdzie jest miłość ta prawdziwa... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

gdzie jest miłość,ta prawdziwa,szczera i odwzajemniona?

nie wiesz jak to jest gdy świat cię... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

nie wiesz jak to jest gdy świat cię przerasta i upadasz przykryty nawałem problemów. nie wiesz jak to jest budzić się mając przed oczami wczoraj, a okropny ból rozdzierający serce miesza się ze łzami. nie wiesz jak to jest robić coś co kompletnie nie ma sensu,tylko po to by nie tęsknić. nie wiesz jak to jest sklejać serce,gdy ono jest na tyle uparte,że nadal stara się kochać resztkami bezsensownej miłości. nie wiesz jak to jest,czuć cholerny ucisk w klatce piersiowej i osuwać się na podłogę, zanosząc się płaczem jak małe dziecko za ulubionym misiem. nie wiesz jak to jest gdy rozum kłóci się z sercem,a ty stoisz na rozstaju dróg i niechybnie podejmujesz niewłaściwą decyzję. nie wiesz jak to jest,więc proszę nie mów, że wiesz co czuję. /notte.

cz.2. wszystko wydaje się być teraz... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

cz.2. wszystko wydaje się być teraz takie ciężkie. nie potrafisz wziąć pełnego wdechu, a bezwładne ręce i nogi, nie pomagają ci wstać. podpierasz się o umywalkę, a po policzkach płynie ci krew. myślisz, że to łzy cierpienia i ogromnego bólu. jesteś cała zakrwawiona i otumaniona. w twojej głowie przedziera się stos myśli, ale nie wychwytujesz nic konkretnego. siadasz oparta o drzwi. na podłodze widzisz potłuczoną butelkę po wódce. patrzysz na ręce i widzisz czerwony płyn, który stale wydobywa się z owej rany. zaczynasz się ironicznie śmiać i nie wierzysz, że jesteś nikim. nie wierzysz, że zniszczyła cię miłość, a osoba, która miała być przy tobie zawsze, teraz bawi się z kimś zupełnie innym. bierzesz do ręki kawałek potłuczonej butelki i kreślisz na nogach małe serca. przebijasz je i tworzysz nowe smugi krwi. szepcesz, to za naszą miłość kochanie i zamykasz oczy. nie czujesz nic, oprócz ogromnego bólu, przeszywającego twe ciało na wskroś. upadłaś. / notte.

cz.1 : siedzisz otulona kocem. obok... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

cz.1 : siedzisz otulona kocem. obok sterta porozrzucanych chusteczek i pilot w ręku. na ekranie pojawia się romantyczny film i moment,kiedy zakochani wyznają sobie miłość. ogarnia cię szał i rzucasz butelką w ekran telewizora. słyszysz trzask,a twoim oczom ukazuje się śnieżnobiały widok. siadasz na podłodze,podnosisz butelkę z alkoholem i mimowolnie przechylasz ją,by wypić jak najwięcej. kompletnie sobie nie radzisz,ale topienie smutków wydaje ci się być najlepszym rozwiązaniem. idziesz do kuchni i sięgasz po ostry nóż. delikatnym odruchem ręki suniesz po nadgarstku. stróżka krwi płynie aż do łokcia i spada,odbijając się od płytek. otwierasz apteczkę i chwytasz tabletki antydepresyjne. przechylasz butelkę popijając owe pastylki i czujesz mętlik w głowie. niewiele widzisz,jesteś ogłuszona,ale po omacku starasz się dojść do łazienki. stajesz przed lustrem i widzisz wrak człowieka. tracisz grunt pod nogami i opadasz na ziemię. czujesz ogromny ból po zderzeniu głowy z posadzką./notte

 podążam tą pustą ulicą... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

"podążam tą pustą ulicą donikąd. mijam domy,bloki,które kiedyś były znajome."

 miłość zarówno cię podnosi jak... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

"miłość zarówno cię podnosi jak i przygniata, sprawia,że kręcisz się w kółko. a gdy czas się zatrzyma to wszystko znika. zabawne,jak to wszystko zostaje w pamięci.."

 wiedz że jest mi przykro że muszę... teksty

princescolors dodano: 15 marca 2012

"wiedz,że jest mi przykro,że muszę odejść. bardzo przepraszam,że to musi zginąć. wybacz,że doprowadziłam Cię do łez!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV