głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors sercu jest ciągle czegoś żal. jestem Ci wdzięczna i zapamiętaj na pewno przetrwam kiedy nie będzie nas. ♥ smutki żale trudne chwile odeszły w niepamięć. to co b

princescolors

princescolors.moblo.pl
sercu jest ciągle czegoś żal.
sercu jest ciągle czegoś żal. teksty

princescolors dodano: 27 czerwca 2012

sercu jest ciągle czegoś żal.

jestem Ci wdzięczna i zapamiętaj... teksty

princescolors dodano: 27 czerwca 2012

jestem Ci wdzięczna i zapamiętaj, na pewno przetrwam, kiedy nie będzie nas.

♥ teksty princescolors dodał komentarz: do wpisu 26 czerwca 2012
smutki żale trudne chwile odeszły w... teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

smutki,żale,trudne chwile odeszły w niepamięć. to co było już nie wróci,dobrze to zapamiętaj. historii nie zmienisz choć byś nie wiem jak chciał,sporo w życiu się zmieniło. już nie jesteś taki sam,jak kiedyś. może lepszy,może gorszy,z innym nastawieniem idziesz i chodź żyje przyszłością to wspominał będę zawsze te chwile ,które dały mi radości,smutku przyjaźni i poczucia wolności.

ty zmieniłeś się ziomek... teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

ty zmieniłeś się ziomek,pozmieniały się czasy. pamiętasz,gdy wspominałeś te chwile? one były miłe,cieszyło Cię to,co było kiedyś. dzisiaj poważnie myślisz,dzisiaj nie ma już tych rzeczy,dzisiaj jesteś sobą i nikt Ci tego nie zaprzeczy. pamiętam,jak powiedział mi jeden człowiek: bądź zawsze sobą,idź zawsze do przodu ziomek. pamiętam aż po dziś przeżycia za małolata,wypadki po których blizny zostały. często wspominam to co dawno już za nami. wiele popełniłam błędów i przypałów zaliczyłam,ale szłam wciąż tą ścieżką i w siebie mocno wierzyłam.

przybyło nam lat już nie myślimy o... teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

przybyło nam lat,już nie myślimy o tym co było kiedyś,my żyjemy wciąż kolejnym dniem,lecz chciałabym,by było,jak dawniej. żeby te czasy znów ze mną były,bo wiem co się dzieje z ludźmi. kiedyś spoko ziomek,dziś Cię nie zna na ulicy,ale co tam. nie przejmujesz się,idziesz wciąż do przodu,by nie zatrzymać się o tak bez powodu. kiedyś żyłam przeszłością,dziś już tego niema,ale pamiętam te chwile piękne,jak poemat. no i dalej płynę,by uciec od tych czasów,bo gdy je wspominam chciałabym cofnąć się w czasie,by być znów w tamtych chwilach. dużo błędów popełniłam,więcej wybaczyłam.

wiesz ziomek ja pamiętam te czasy... teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

wiesz ziomek ja pamiętam te czasy,one były cudowne kilka lat minęło,twarze nam się pozmieniały,już nie jesteśmy tacy sami,one były piękne,lecz odeszły w niepamięć. ich już nie będzie,zostaną tylko wspomnienia.

9 miesięcy już minęło jestem już... teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

9 miesięcy już minęło,jestem już trochę dojrzalsza, a za każdym razem,gdy Cię widzę mój dzień staje się wspanialszy. masz piękne oczy,wręcz w kolorach tęczy. gdy Cie nie widzę,moje serce się męczy. piękna brunet,najpiękniejszy z najpiękniejszych. za to,że jesteś,jestem Ci dozgonnie wdzięczna. nie nawijam jak VNM,nie mam flow,jak PYSKATY, ale mogę Ci codziennie przynosić najpiękniejsze kwiaty. gdy Cię przy mnie nie ma tak,jak pezet wciąż spadam i cały czas myślę o Tobie,nawet,jak te wersy składam. więc uwierz mi,jak EWR będę na pewno. w Twoich pięknych oczach znalazłam mej miłości sedno. i jak Lady Pank,chce być zawsze tam gdzie Ty. chcę żebyś wiedział,że o Tobie są wszystkie moje sny. i teraz tym wersem,spróbuję skraść Twoje serce,kocham cię. /kochaś

miłości bez bólu nie znajdziesz. teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

miłości bez bólu nie znajdziesz.

powinieneś przynajmniej przeprosić... teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

powinieneś przynajmniej przeprosić za stos kłamstw prosto w oczy.

pamiętasz mnie? to ja podnosiłam... teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

pamiętasz mnie? to ja podnosiłam Cię,kiedy upadałeś. ja spotykałam się z Tobą wbrew całemu światu,znosiłam Twoje picie i złe zachowanie. to mnie nazywałeś swoją dziewczyną,przytulałeś i trzymałeś za rękę. przy mnie czułeś się taki spokojny. to ze mną chciałeś gotować rosół i chodzić na spacery. to mnie teraz nie zauważasz mimo, że jeszcze tak całkiem niedawno,podobno kochałeś.

KOCHAM CIĘ i dobrze wiesz że się... teksty

princescolors dodano: 26 czerwca 2012

KOCHAM CIĘ i dobrze wiesz,że się to nie zmieni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV