głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors dla Ciebie tylko ból jest inspiracją? dlaczego nie potrafisz kochać z całych sił? nie tylko Ty przez tą sytuację płaczesz zrozum. z czasem los się odwróci i zaz

princescolors

princescolors.moblo.pl
dla Ciebie tylko ból jest inspiracją?
dla Ciebie tylko ból jest inspiracją? teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

dla Ciebie tylko ból jest inspiracją?

dlaczego nie potrafisz kochać z... teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

dlaczego nie potrafisz kochać z całych sił?

nie tylko Ty przez tą sytuację... teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

nie tylko Ty przez tą sytuację płaczesz,zrozum.

z czasem los się odwróci i zaznasz szczęścia główka do góry talenciaro teksty princescolors dodał komentarz: z czasem los się odwróci i zaznasz szczęścia,główka do góry,talenciaro do wpisu 24 lipca 2012
poznając Ciebie nie sądziłam że... teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

poznając Ciebie nie sądziłam,że tak odmienisz moje życie.jesteś przy mnie,kiedy jest mi źle,wybaczasz wszystko w czym zawiniłam. jesteś tak wspaniały i NIGDY nie chcę cię stracić.musisz wiedzieć,że swoimi czułymi słowami dodajesz mi wiary i siły,by pokonywać ten świat.nikt nie potrafi Cię zastąpić. jesteś tak wyjątkowy,że bez Ciebie moje życie w jednym momencie straciłoby sens.

wiele ludzi nie widzie sensu w życiu... teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

wiele ludzi nie widzie sensu w życiu,nie potrafi dojść do swojego celu,jaki sobie wytyczono. nie ma sił,by wstawać z łóżka i walczyć z kolejnymi dniami,które są dla nich nic nie znaczące. dlaczego tak się dzieje? dlaczego świat jest tak niesprawiedliwy? dlaczego odchodzą ludzie,którzy powinni jeszcze trwać,pokonywać życie? dlaczego musimy patrzeć na innych cierpienie,łzy,zakrwawione serca nie mogąc nic z tym zrobić? czy kiedyś ten świat będzie normalny? ponoć każdy zasługuję choćby na odrobinę szczęścia,lecz dlaczego nie każdy ją ma? z bólem w sercu spoglądam na ten świat,który stacza wiele osób na dno. nie potrafimy ratować innych,nie potrafimy zapobiec tym sytuacjom,które się dzieją wokół nas. zadaję sobie jedno pytanie 'DLACZEGO TAK MUSI BYĆ?' odpowiedzi nie dostaje.

cz.2 po kilku miesiącach doszła do... teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

cz.2 po kilku miesiącach doszła do siebie,pogodziła się z tą myślą,że widocznie tak musiało być. żyła kolejnymi dniami,z nadzieją,że wkrótce zazna choćby odrobiny szczęścia,na które tak długo wyczekiwała. na jej drodze pojawił się chłopak,który odmienił cały jej świat. dzięki niemu na jej twarzy gości uśmiech,a z jej oczu nie spływa ani odrobina łzy.ból,jaki posiadała w sercu zamienił się w radość. jest mu bardzo wdzięczna za to wszystko,że był i jest w stanie wywołać u niej uśmiech. nikt by nie pomyślał,że los ich połączy. jest szczęśliwa i wie,że warto czekać na szczęście,bo wkrótce zawsze się pojawia.

cz.1 zakochana dziewczyna nie... teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

cz.1 zakochana dziewczyna,nie posiadająca swojej drugiej połówki,żyjąca wciąż ze smutkiem,żalem w oczach.miłość bez wzajemności zadaje ogromny ból i rani. nie potrafiła zapomnieć o przeszłości,o tym,co ją spotkało.chciała być szczęśliwa,nie oczekiwała zbyt wiele.. miała wiele szans,by być szczęśliwą z kimś innym,lecz ona te szanse odrzucała,czekała tylko na niego. na osobę,którą naprawdę kocha. nie potrafiła się godzić z nowymi niepowodzeniami,żyła,a tak naprawdę jej serce było martwe. chciała wiele razy zniknąć,odejść z tego świata,wmawiała sobie,że to nieodpowiednie miejsce dla niej,by tu żyć.z czasem wszystko zaczęło się zmieniać,nigdy nie wierzyła,że o nim zapomni,nie potrafiła zrozumieć,że zranione serce da radę 'naprawić'. blizna na sercu zawsze pozostaje,ale z czasem przestaje zadawać ból. po kilku upadkach starała się podnieść,choć nie było to łatwe.żyła bez wiary,nadziei,nie miała sił,by pokonywać ten świat samotna.

potrzebuję silnej wiary by... teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

potrzebuję silnej wiary,by podążać wąską drogą,nawet jeśli nie widać,co jest za kolejnym zakrętem,wiary żeby wbrew popularnym poglądom podejmować właściwe decyzje i niewzruszenie przy nich trwać.

 oddychaj mną zanim skończy się... teksty

princescolors dodano: 24 lipca 2012

"oddychaj mną,zanim skończy się noc,jeszcze raz powietrzem moim bądź,cały czas dotykaj mnie, zetrzyj łzy co po skórze mej płyną,nie pozwól im sercu zginąć,całuj mnie nie daj słowom powiedzieć niczego,niech nie burzą już spokoju tego,przytul mnie mocno tak żebyś zasłonił świat,chcę byś dziś światem moim był."

talent w Tobie :  teksty princescolors dodał komentarz: talent w Tobie :* do wpisu 24 lipca 2012
świetne! teksty princescolors dodał komentarz: świetne! do wpisu 24 lipca 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV