głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors znowu wszystko pod górkę znowu tonę w morzu łez. z dnia na dzień wszystko się zmienia że nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego kiedy to się stało. życie kopie d

princescolors

princescolors.moblo.pl
znowu wszystko pod górkę znowu tonę w morzu łez. z dnia na dzień wszystko się zmienia że nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego kiedy to się stało. życie kopie dupę zbyt
znowu wszystko pod górkę znowu... teksty

princescolors dodano: 29 stycznia 2016

znowu wszystko pod górkę,znowu tonę w morzu łez. z dnia na dzień wszystko się zmienia, że nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego kiedy to się stało. życie kopie dupę, zbyt często, za mocno. znowu szukam sensu, gubię się, nie wiem gdzie iść, nie wiem co robić.

odmieniłeś moje życie... teksty

princescolors dodano: 30 września 2015

odmieniłeś moje życie, wyleczyłeś moje serce, rany, które pozostawiłeś po wielu odejściach. jesteś innym człowiekiem, jesteś w końcu osobą za którą tak strasznie tęskniłam. wybaczyliśmy sobie wszystko, co złe. daliśmy sobie szansę po raz kolejny, zaczynamy wspólnie żyć z nową kartą, nowymi planami, zaczynamy cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą. nikt nie zaglądał tak głęboko w moje oczy z których wyczytywałeś dosłownie wszystko co we mnie siedziało, nikt tak czule mnie nie dotykał, nie spoglądał. jesteś dla mnie wszystkim, nie zawiedź mnie.

waliło się dosłownie wszystko... teksty

princescolors dodano: 30 września 2015

waliło się dosłownie wszystko jeśli chodzi o nas, nasze relacje. daliśmy radę to wszystko odbudować co się waliło. dziękuję, że po raz któryś z kolei pojawiłeś się w moim życiu dając mi tym razem szczęście, uśmiech, radość, nie ból. warto było dać sobie czas, pewne rzeczy zrozumieć, wróciliśmy do siebie z pełnymi przemyśleniami, doświadczeniami. nie wylewam łez, jedynie ze szczęścia, nie krwawi moje serce, jak kiedyś. wszystko się zmieniło. jesteśmy innymi ludźmi, ale proszę Cię nie opuszczaj mnie- bądź zawsze przy mnie. kocham cię..

nie powiem Ci  co czuję  bo dziś... teksty

princescolors dodano: 27 września 2015

nie powiem Ci, co czuję, bo dziś nie czuję nic. wyżarte emocje,wyżarte uczucia. czasami tak bywa, czasami za często, czasami nie dostrzegasz w sobie nic. potrzebujesz pomocy, porad, których wciąż brak.

też biegam  ale chyba w złym kierunku. powodzenia! teksty princescolors dodał komentarz: też biegam, ale chyba w złym kierunku. powodzenia! do wpisu 4 lipca 2015
nie chciałam kolejny raz wylewać... teksty

princescolors dodano: 4 lipca 2015

nie chciałam kolejny raz wylewać łez, nie chciałam kolejny raz pękniętego serca z Twojego powodu. tak wiele bólu mi dajesz, mimo tego nadal kocham Cię aż serce krwawi, z całej mocy jaką posiadam. dlaczego nie ma Ciebie obok, dlaczego kolejny raz muszę dzielić te dni sama ze sobą. powiedz mi, gdzie jesteś kiedy umieram z braku Ciebie ? jesteś perfekcyjny, ale tylko w moich oczach, zapamiętaj, że zawsze będę Cię kochać.

tak dawno tu nie zaglądałam  tak... teksty

princescolors dodano: 4 lipca 2015

tak dawno tu nie zaglądałam, tak dawno nie wylewałam swojego serca, by poczuć ulgę, jakąkolwiek. potrzebuję Cię, nie potrafię żyć ze świadomością, że jesteś tak daleko. obiecałam sobie, że już więcej o Tobie nie wspomnę ani słowa, ale po prostu nie potrafię, kurwa nie potrafię. jesteś dla mnie wszystkim, wypełniałeś każdą moją ranę w sercu, dziś Ciebie nie ma. jestem sama, Ty jesteś gdzieś daleko, a może chcesz być jak najdalej ode mnie? kocham cię i przepraszam, że nie potrafię dać od siebie więcej, że nie potrafię już o Ciebie walczyć.

Twoje ramiona są moim... teksty

princescolors dodano: 21 stycznia 2015

Twoje ramiona są moim bezpieczeństwem, Twoja osoba jest moim życiem.

ty jesteś moim największym... teksty

princescolors dodano: 21 stycznia 2015

ty jesteś moim największym uciążeniem w życiu.

i dziś żyjemy inaczej. nasze drogi... teksty

princescolors dodano: 21 stycznia 2015

i dziś żyjemy inaczej. nasze drogi są rozdzielone, lecz czas przyzwyczaił do bólu.

kolejny beznadziejny dzień  tak... teksty

princescolors dodano: 26 grudnia 2014

kolejny beznadziejny dzień, tak bardzo za Tobą tęsknie. nigdy nie pomyślałabym, że można kogoś tak kochać pomimo takich ran jakie zadałeś mojemu sercu. nie mam już siły na te wspomnienia, które próbują mnie zabić. każda chwila z Tobą się liczyła, dziś wszystko się zmieniło. tęsknie, umieram bez tlenu którym byłeś, wróć.

znów wspomnienia próbują być... teksty

princescolors dodano: 7 grudnia 2014

znów wspomnienia próbują być częścią mojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV