głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors Są uśmiechy które da się usłyszeć przez telefon. Twój słyszę. nadal wierna wracaj! dawno mnie tu nie było dawno nie wylewałam tutaj swoich myśli swojego serca..

princescolors

princescolors.moblo.pl
Są uśmiechy które da się usłyszeć przez telefon. Twój słyszę.
Są uśmiechy  które da się... teksty

princescolors dodano: 1 listopada 2016

Są uśmiechy, które da się usłyszeć przez telefon. Twój słyszę.

nadal wierna   wracaj!   teksty princescolors dodał komentarz: nadal wierna;) wracaj!;) do wpisu 30 października 2016
dawno mnie tu nie było  dawno nie... teksty

princescolors dodano: 30 października 2016

dawno mnie tu nie było, dawno nie wylewałam tutaj swoich myśli, swojego serca...ale muszę! zauważam, że nie potrafię poukładać swoich myśli, jest to coraz bardziej ciężkie. tak po prostu z dnia na dzień zakochuje się w Tobie coraz mocniej. nie widzę odpowiedzi na pewne zadane pytania..nie wiem, co będzie dalej, nie wiem jak los postawił i jak będzie chciał, by było. brnę, ryzykuje a później cierpię. czy tym razem będzie tak samo czy może będę w końcu szczęśliwa?

kolejna próba naprawy kolejna szansa... teksty

princescolors dodano: 9 sierpnia 2016

kolejna próba naprawy,kolejna szansa,kolejne rozczarowanie,kolejne łzy,kolejny ból,kolejny raz to się kończy. nie potrafimy już ze sobą rozmawiać,nie potrafimy spoglądać w swoje oczy,nie potrafimy tego wszystkiego już naprawić. nie mamy sił,nie mamy możliwości.za dużo już tego wszystkiego,za dużo tych prób,za daleko to wszystko zaszło. pewna granica i pewien limit przecież kiedyś się kończy. odeszliśmy w inne strony,kroczymy inną drogą. zero kontaktu,zero pytań 'jak leci?'. nie jest lekko,ale czas najwyższy się pogodzić,że nie warto..przecież pewne rzeczy kończą się dla naszego dobra. te wszystkie sytuacje nauczyły mnie bardzo wiele,staram się wyciągać wnioski i iść dalej z pewnymi doświadczeniami,które będą mi pomagały w życiu. nie ma co się załamywać,nie ma co płakać. czas spojrzeć na siebie,na SWOJE dobro nie CZYJEŚ. mam nadzieje, że nastanie taki dzień, że na sercu zrobi mi się lepiej.. ale jeszcze nie teraz. jest za wcześnie, a na pewne rzeczy za późno.

kolejny beznadziejny dzień  kolejny... teksty

princescolors dodano: 2 sierpnia 2016

kolejny beznadziejny dzień, kolejny raz spływające łzy. dlaczego jest tak ciężko? dlaczego nie potrafię o Tobie zapomnieć? wciąż mi się śnisz, nadal pamiętam Twój zapach, Twoje bicie serca, Twój zniewalający uśmiech. dlaczego los nas rozdzielił? dlaczego mimo wielu prób i wielu starań znów to wszystko się skończyło? dlaczego nie potrafię po raz kolejny Ci ufać? dlaczego nie potrafię do Ciebie wrócić? przecież ja tak bardzo tęsknię... za Twoim ciałem, za Twoimi ustami, za Twoim zarostem. próbuję się odciąć, uciec od tych wspomnień, ale one wciąż są we mnie. zapamiętaj- KOCHAM CIĘ.

pewne sytuacje pokazały mi  jaki... teksty

princescolors dodano: 27 lipca 2016

pewne sytuacje pokazały mi, jaki naprawdę jesteś. nas już nie ma, a tak na prawdę przyzwyczajenie nie pozwala mi normalnie żyć. próbuje ze mną walczyć, a ja próbuję z nim wygrać. świat wywrócił mi się do góry nogami, nie wiem czy jestem na tyle silna, by walczyć i się od Ciebie całkowicie uwolnić, zapomnieć...ale czy da radę zapomnieć? odciąć się? przecież Ty jesteś człowiekiem, który nie pozwala mi na życie bez Twojej osoby. ciągle dajesz o sobie znak, ciągle próbujesz poruszyć mój czuły punkt. błagam Cię-odejdź.

ciekawe jak to jest  do końca życia... teksty

princescolors dodano: 7 lipca 2016

ciekawe jak to jest, do końca życia całować tylko te same usta?/zozolandia

nie wiem jak to jest naprawdę żyć. teksty

princescolors dodano: 7 lipca 2016

nie wiem jak to jest naprawdę żyć.

mów dalej  wszystko jest ważne.... teksty

princescolors dodano: 7 lipca 2016

mów dalej, wszystko jest ważne. mów tak, jak myślisz. mów także o wszystkich wątpliwościach, jakie przychodzą ci do głowy, ale wybacz, bo i tak Cię nie zrozumiem.

nie próbuj wejść w moją głowę i... teksty

princescolors dodano: 7 lipca 2016

nie próbuj wejść w moją głowę i całkowicie mnie zrozumieć-nie uda Ci się.

zaczął się kolejny trudny etap w... teksty

princescolors dodano: 7 lipca 2016

zaczął się kolejny trudny etap w życiu, nie spodziewałam się, że tak szybko stracę siły na kroczenie po tym życiu. zwątpiłam w siebie, zwątpiłam we wszystko. witam kolejny szary dzień w którym nie mogę oderwać myśli o Tobie. mimo, że nasze drogi się rozeszły ja wciąż tęsknie za Twoim uśmiechem, Twoim dotykiem, biciem serca, czułymi słowami. życie skopało mi dupę nie jeden raz i kopie wciąż. gdzie moja siła? gdzie moja wiara w siebie, w szczęście? w lepsze dni? cały ten świat nie znaczy nic.

moje uczucia są nieważne  moje... teksty

princescolors dodano: 7 lipca 2016

moje uczucia są nieważne, moje życie traci wartość. upadam, po raz setny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV