głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors Niesamowite jak bardzo bliska może być Ci osoba która mieszka zbyt daleko. napisana racja: Jest takie miejsce gdzie wszystko boli dwa razy mocniej gdzie każda w

princescolors

princescolors.moblo.pl
Niesamowite jak bardzo bliska może być Ci osoba która mieszka zbyt daleko. napisana
Niesamowite  jak bardzo bliska może... teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

Niesamowite, jak bardzo bliska może być Ci osoba, która mieszka zbyt daleko. / napisana
Autor cytatu: napisana

racja:  teksty princescolors dodał komentarz: racja:( do wpisu 19 października 2012
Jest takie miejsce  gdzie wszystko... teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

Jest takie miejsce, gdzie wszystko boli dwa razy mocniej, gdzie każda wylana łza wypala znamię nie tylko na duszy, ale i na ciele. W tym miejscu każdy przeżywa swoją śmierć, patrzy na swój ostatni drogowskaz i umiera. Umiera, by żyć. Ginie za życia, które nawet po śmierci jest jakieś nijakie. Nie zmienia się ani trochę. Byłam w tym miejscu. Wszystko bolało tak, że nie mogłam oddychać, każdy głos w mojej głowie krzyczał, a ja nie umiałam zrozumieć żadnego z nich i one krzyczały i krzyczały. Aż w końcu wszystko ucichło, każdy szept, każdy szmer, każda myśl. I w tym miejscu widziałam cały świat, każdy umierał, każdy czekał na swoją kolej do zabicia swoich głosów. Wszyscy tak staliśmy i płakaliśmy, chcieliśmy wolności, tylko tyle. Krzyczeliśmy, żeby głosy ucichły, ale nie wiedzieliśmy, że nasza głowa to my. Że Bóg zesłał te wszystkie głosy,żeby nas uratować. A my,zabiliśmy głosy, zabiliśmy Boga,zabiliśmy siebie. / black-lips.

Położyła spać się  gdy łza... teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

Położyła spać się, gdy łza obmyła twarz jej. Kolejny raz zwątpiła w nas i w cały świat i w prawdę. Gdy cały świat im kradł marzenia, świat zabił uczucia. On już nie był tym kim wcześniej - usłyszał, zamilkł, usiadł. Zranić musiał jakoś, prawdy szuka światło. Zanim miasto poszło spać, on płacił łzami na głos. Zamiast snu miał drżenie rąk, wrażenie upadł we mgle. Ich setki słów na wietrze, ich gesty, ból to piękne, bunt przeciwko światu i całej reszcie. Wziął klucz, trzasnął drzwiami, wyszedł zabić swój krzyk, zabić ból, wstyd. A ty śpij, odpocznij.[..] I pierdolił ból, który jednak szczęście tłumił non stop. Zobaczył,że dla niego świat ten nie ma granic,ale ona nie da rady wciąż tak walczyć z wiatrakami. I coś pękło między nami,coś jak mięśni zanik. Nie pozwala dojść do siebie, kwiaty zeschły. A my - wśród łez sami. Stał na moście myślał ''czas pierdolić wszystko jak leci''.Zrozumiał musi wrócić,walczyć teraz o nią.Obiecał, że nie będzie łez już nigdy, szczęście wróci znów im. /Bonson.
Autor cytatu: dzekson

 Twoje oczy były moim oknem na świat.  teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

"Twoje oczy były moim oknem na świat."

to co piękne już minęło. teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

to co piękne już minęło.

Najgorszy jest moment gdy w końcu... teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

Najgorszy jest moment gdy w końcu zdajesz sobie sprawę, że tak naprawde nic Cię tu już nie trzyma. Trwasz w zgubnych nadziejach, czekając na lepsze jutro.. na cud. Zaczyna do Ciebie docierać, że zostałaś całkiem sama, Twoje szczęście już dawno Cię opuściło. Nikt już nawet nie powie Ci, że będzię dobrze. Nigdy nie przepadałaś za tym stwierdzeniem, a jednak nawet tych pustych słów zaczyna Ci teraz brakować. Nie chcesz już nawet marzyć, a piękne wspomnienia zaczynają ranić. Coraz bardziej zaczynasz się przyzwyczajać do myśli, że dalsze istnienia nie ma już najmniejszego sensu po stracie wszystkiego. Wciąż jednak brak Ci odwagi... Jeszcze./?

właśnie.. teksty princescolors dodał komentarz: właśnie.. do wpisu 19 października 2012
super! teksty princescolors dodał komentarz: super! do wpisu 19 października 2012
wiem że przyjdzie dzień w którym... teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

wiem,że przyjdzie dzień,w którym będę chciała wrócić. gdy tu gdzie teraz jestem pojmę swoje wszystkie błędy, ale zanim się zorientuje,moje szanse znikną,przepadną.

porzucam te wszystkie rzeczy które... teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

porzucam te wszystkie rzeczy,które zrobiłam. porzucam to wszystko,co było, więc pomacham Ci na pożegnanie,ponieważ nigdy tego nie odzyskam,co teraz straciłam.

dawno temu powiedziałeś mi że... teksty

princescolors dodano: 19 października 2012

dawno temu powiedziałeś mi,że nigdy nie odejdziesz.rzeczy zmieniły się tak nagle i jestem tutaj sama,poruszam się bez Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV