głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors gdyby się coś stało to chciałabym już na przyszłość wam powiedzieć 'DZIĘKUJĘ' za wszystkie miłe komentarze chwile pocieszenia chwalenia mnie itd. idę gdzieś pro

princescolors

princescolors.moblo.pl
gdyby się coś stało to chciałabym już na przyszłość wam powiedzieć 'DZIĘKUJĘ' za wszystkie miłe komentarze chwile pocieszenia chwalenia mnie itd. idę gdzieś prosto przed
gdyby się coś stało to chciałabym... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

gdyby się coś stało to chciałabym już na przyszłość wam powiedzieć 'DZIĘKUJĘ' za wszystkie miłe komentarze,chwile,pocieszenia,chwalenia mnie itd. idę gdzieś prosto przed siebie nieznaną mi drogą i nie wiem czy wrócę,szczerze to nie chcę wracać. chcę przepaść,umrzeć,zniknąć. chcę by moje serce stanęło i by już nie było dla niego żadnego ratunku !

Bez Ciebie  nie ma mojego uśmiechu.... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

Bez Ciebie, nie ma mojego uśmiechu. Bez Ciebie, nie wiem czym są pozytywne uczucia. Bez ciebie, nie wiem czym jest sen. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest być szczęśliwym. Bez Ciebie, nie potrafię się skupić. Bez Ciebie, nie potrafię uważać na siebie. Bez Ciebie, nie ma dnia, w którym bym nie płakała, tak naprawdę wyła z bólu. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest nie tęsknić za kimś. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest rozmawiać o uczuciach. Bez Ciebie nie wiem, jak to jest mieć kogoś, kto daje szczęście. Bez Ciebie, nie potrafię przestać pić i palić. Bez Ciebie, nie wiem jak przestać umierać każdego dnia, wieczoru i walczyć z samą sobą każdego ranka. Bez Ciebie, nie widzę sensu w sobie. Bez Ciebie, wszystko straciło barwę, nawet jesień, którą kocham. Bez Ciebie, moje oczy stały się szare i pełne łez. Bez Ciebie, moje dłonie są pełne pęknięć od ciśnięcia nimi w ścianę, by zastąpić wewnętrzny ból tym zewnętrznym, widocznym. Bez Ciebie, nie potrafię w pełni być sobą. Bez Ciebie, nie ma mnie.
Autor cytatu: dzekson

byłeś tak mi bliski a dziś Ciebie... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

byłeś tak mi bliski,a dziś Ciebie już nie ma.

jak mogłeś zadać mi tak wielki... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

jak mogłeś zadać mi tak wielki cios z którego podnieść się nie mogę?

i kiedy się rozstaliśmy... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

i kiedy się rozstaliśmy, wiedziałam tylko jedno, że muszę być silna . że nie wolno mi się poddać . że nie mogę się nad sobą użalać . bo wiem, że nikogo nie obchodzi mój walący się świat .
Autor cytatu: ansomia

ty wolisz ją skoro tak wybrałeś... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

ty wolisz ją,skoro tak wybrałeś,trudno .

i wiesz dlaczego winie siebie ?... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

i wiesz dlaczego winie siebie ? dlatego, że nie powinnam być taka naiwna . być może wyobraziłam sobie coś, czego tak naprawdę nie było . stworzyłam coś na siłę, stworzyłam nasz związek na siłę . i nie znajduje w tym wszystkim nawet odrobinki twej winy .
Autor cytatu: ansomia

życie zmienia marzenia w koszmar. teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

życie zmienia marzenia w koszmar.

 biegnę przed siebie nieznaną mi... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

"biegnę przed siebie,nieznaną mi drogą, nie wiem gdzie,po co i nie wiem dla kogo.."

przy Tobie na prawdę czułam że... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

przy Tobie na prawdę czułam,że żyję,przy Tobie czułam szczęście,czułam,że moje serce jest tak wypełnione,że nie potrzebuje nic więcej,jak mieć Cię tylko w moim sercu. teraz wszystko się zmieniło-nie żyję,brak mi szczęścia,serce wypełnione,ale tylko pustką.

Idąc spokojna miastem  zwyczajnie o... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

Idąc spokojna miastem, zwyczajnie o Nim myślałam. O tym,gdzie jest,co robi, jak się czuje, co u Niego, jakie ma plany, czego brak mu, za czym naprawdę tęskni, czy kiedyś pomyślał o mnie, jak o kimś potrzebnym, czy chciał mnie, a może chciałby mieć mnie znów tylko dla siebie, ale mieć tak naprawdę. Czy kiedyś zastanowił się jak sobie radzę w życiu, czy jestem akurat teraz, w tej minucie i tym miejscu, którym się znajduję, po prostu szczęśliwa. Czy pijąc kawę i siedząc w ciszy czuł w sercu pustkę, którą miałyby zapełnić moje słowa pełne otuchy i zapewniające o moich uczuciach, skierowanych do Jego serca i myśli. Czy chciałby spojrzeć w moje oczy i spróbować wyczytać z nich wszystko, lub czy by stanął przede mną i poczuł, że szukał mnie całe swoje życie? Że przez cały ten czas, to ja byłam brakującym elementem Jego szczęścia?Przeprosiłby i powiedział, że kocha? Czy gdybym okazała się kobietą Jego życia,byłby w stanie poświęcić dla mnie wszystko by być przy mnie najbliżej jak tylko się da?
Autor cytatu: dzekson

niszczy się to co nie powinno  a... teksty

princescolors dodano: 20 października 2012

niszczy się to co nie powinno, a dbam o to co najmniej ważne. może potrzebujemy czasu? może trzeba nam tej przerwy, aby za sobą zatęsknić? zawsze to jakieś rozwiązanie, myślałam, że najlepsze, ale testowałam to już w jednym przypadku. jaki był efekt? jak zwykle, było jeszcze gorzej. więc mam dość takich eksperymentów. mniej mów, a więcej działaj. bo już za wiele poważnych słów padło z Twoich ust, za wiele obietnic, za wiele../jamelia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV