głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors cz.2 co z osobami których kochasz?będą czuli wielkie wyrzuty sumienia będą obwiniali się że nie było ich przy Tobie gdy upadłeś. nie podali Ci dłoni jako ratune

princescolors

princescolors.moblo.pl
cz.2 co z osobami których kochasz?będą czuli wielkie wyrzuty sumienia będą obwiniali się że nie było ich przy Tobie gdy upadłeś. nie podali Ci dłoni jako ratunek. czuj
cz.2 co z osobami których... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

cz.2 co z osobami których kochasz?będą czuli wielkie wyrzuty sumienia,będą obwiniali się,że nie było ich przy Tobie,gdy upadłeś. nie podali Ci dłoni,jako ratunek. czujesz,że patrzyli na Twoje cierpienie bez jakiegokolwiek współczucia. nie pomogli Ci,bo myślisz,że nie kochają Cię i że właśnie tego pragnęli by życie Cię zniszczyło. ale tak nie jest..

cz.3 oni też czują ból może i nie... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

cz.3 oni też czują ból,może i nie okazywali tego,jak bardzo jesteś dla nich ważny,ale kochają Cię mimo wszystko. nie pomogli Ci,bo może zwątpili w to,że jest jakiś ratunek by Ciebie wzbić na szczyt. gdy dowiedzieli się,że Ciebie już nie ma swoje oczy zalali łzami,czują wielki ból,wyrzuty,które nic nie pomogą-bo Twojej duszy przywrócić się już nie da. nic nie da się zrobić,patrzą ostatni raz na Twoją martwą duszę,trumna zostaje zamknięta,płaczesz coraz głośniej,lecz co to zmieni? NIC. wychodzą z kaplicy z trumną w dłoniach krocząc na miejsce,gdzie zostanie pochowany.

cz.4 czas się pożegnać trumna... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

cz.4 czas się pożegnać-trumna zjeżdża coraz niżej,szepczesz po cichu ''PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO-NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W MOIM SERCU''. masz przed sobą widok,jak ostatni raz spojrzałeś na jego martwą duszę. szlochasz coraz bardziej nie potrafiąc się opanować.trumna jest już na samym dnie. położenie kwiatów,kondolencje. nie potrafisz patrzeć na ludzi,którzy tak bardzo szlochają. rozchodzisz się z tymi ludźmi,żegnasz go. idziesz w stronę,gdzie kiedyś wspólnie przesiadywałaś z nim. siadasz na kamieniu,nie potrafisz się z tym pogodzić,że jego już nie ma. w głowie tysiąc myśli,obwinianie się,że nie byłaś dla niego taka,jaka być powinnaś. podnosisz szkło,bierzesz je w dłonie i jednym ruchem próbujesz zabić ból,wyrzuty które Cię tak dobijają. wbiłaś za głęboko,robisz się blada,cała się trzęsiesz,z dłoni spływa wielka ilość krwi. po chwili upadasz i nic już po Tobie nie pozostaje. doceniaj każdy dzień,każdą każdą osobę bo nie wiesz,co Cię spotka w danym momencie.

dokładnie. teksty princescolors dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 7 luty 2013
każdy ma swoje wzloty i upadki... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

każdy ma swoje wzloty i upadki,każdy ma swoje złe dni.lecz w moich życiu jest ich zbyt wiele-zdecydowanie. wstaję rano ledwo podnosząc się z łóżka,mimo tak wielu myśli w głowie siedzi we mnie ta myśl,że znów czeka mnie to samo,że nic się nie zmieni. czuję,jak moje życie stało się koszmarem,gdy odszedłeś nic nie jest takie piękne,nic nie jest ważne,jak być powinno. upadam z każdym dniem coraz niżej zatapiając się w bezradności nie umiejąc sobie pomóc. nie umiejąc wyjść z tego doła. wspomnienia zabijają moje serce,łzy spływają mimowolnie,a z każdym odzywającym się bólem spływają coraz szybciej. ból,który doskwiera mi w sercu jest tak silny,że nie potrafię czasem wziąć oddechu. jeden dzień potrafi spalić wszystkie Twoje cele związane z przyszłością,wszystkie Twoje plany odeszły gdzieś w dal-tak jak Ty. może jesteś z kimś szczęśliwy,może miłość w sercu masz,a jeśli tak jest to wiedz,że nie chcę nic od Ciebie. już mnie nie ma,już usuwam się w cień.

nie potrafię się pogodzić z tym... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

nie potrafię się pogodzić z tym,że Ciebie już nie ma.

znów się pojawiasz po raz kolejny... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

znów się pojawiasz,po raz kolejny dajesz o sobie znak. wiesz co? ja tak bardzo chciałabym zapomnieć o tym,co nas łączyło,o tym,jak zachowałeś się względem mnie. możesz to zrozumieć,że jeśli znikasz to zniknij na zawsze bez żadnych powrotów! tyle cierpiałam,tyle wylałam łez. i po co,dla kogo? dla osoby,która jest teraz szczęśliwa w związku. wracasz,a miałeś odejść. Twoje ostatnie słowa,jaka jestem dziwka zabiły mnie,lecz nadal żyje mimo,że moja dusza jest martwa.wspomnienia wracają,a to co było i to,co przeszłam jest dla mnie koszmarem z którego obudzić się nie potrafię.

dziś oddycha się inaczej. teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

dziś oddycha się inaczej.

uśmiech z twarzy znikł oczy... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

uśmiech z twarzy znikł,oczy wypełniły się łzami,serce bólem.

zobaczyłam Twoją twarz i wtedy... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

zobaczyłam Twoją twarz i wtedy serce zabiło mocniej.

''puszczam Twoją dłoń i nie... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2013

''puszczam Twoją dłoń i nie załapię nigdy więcej.''

odszedłeś pozostawiając mnie samą... teksty

princescolors dodano: 6 luty 2013

odszedłeś pozostawiając mnie samą,z tą całą bezradnością,z tym całym bólem i bez możliwości zrozumienia życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV