głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors chcieli być dłużej młodzi w rozwoju stanęli ze strachu.dzisiaj zamiast na szczyt mają bliżej do piachu i już nie żałuję ich choć potrzebowałem czasu. Umiesz za

princescolors

princescolors.moblo.pl
chcieli być dłużej młodzi w rozwoju stanęli ze strachu.dzisiaj zamiast na szczyt mają bliżej do piachu i już nie żałuję ich choć potrzebowałem czasu.
 chcieli być dłużej młodzi w... teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

"chcieli być dłużej młodzi w rozwoju stanęli ze strachu.dzisiaj zamiast na szczyt mają bliżej do piachu i już nie żałuję ich choć potrzebowałem czasu."

 Umiesz zatrzymać rezygnację  i... teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

"Umiesz zatrzymać rezygnację i zrezygnować z niej, zamiast rezygnować z nas. Nie trać mnie, nawet jeśli chcesz końca i masz rację."

:  teksty princescolors dodał komentarz: :( do wpisu 22 listopada 2013
dzień spędzony poza domem czas... teksty

princescolors dodano: 22 listopada 2013

dzień spędzony poza domem,czas poświęcony na przemyślenia.stwierdziłam,że nie mam już tego,co tak bardzo kochałam i kocham wciąż. dlaczego tęsknimy i żałujemy,gdy coś odchodzi? dlaczego doceniamy po czasie,nie mając już szansy na szczęście? gdy nie ma Cię obok tęsknię z każdym dniem coraz bardziej czując nasilający się ból w sercu. co się z nami stało? byłeś jednym pośród wszystkich,a może nadal jesteś?rozumiejąc,że już nie wrócisz sięgam po alkohol,by zatopić swe smutki,trzymając blanta w ręku.lecz czy to ugasi mój ból? czy to zagoi me rany,które stworzyłeś? czy w ten sposób zapomnę o tym,jak wiele dla mnie znaczysz i jak wiele jesteś warty w moich oczach? wiem,że pamięć o mnie zatopiłeś w używkach.boję się,że tęsknota za Tobą zniszczy mnie i nie wytrzymam i upadnę,nie znajdując sił,by się podnieść. wróć,bo bez Ciebie mój świat przestaje mieć znaczenie. wróć i pokaż,że moje życie może być jeszcze piękne.

tysiące dróg na otwartym sercu. teksty

princescolors dodano: 22 listopada 2013

tysiące dróg na otwartym sercu.

chcesz zabłysnąć na chwilę? to... teksty

princescolors dodano: 22 listopada 2013

chcesz zabłysnąć na chwilę? to lepiej nie obiecuj nic.

ten narkotyk leczy rany lecz niszczy... teksty

princescolors dodano: 22 listopada 2013

ten narkotyk leczy rany,lecz niszczy moje płuca.

''ile razy upaść by odnaleźć... teksty

princescolors dodano: 22 listopada 2013

''ile razy upaść,by odnaleźć równowagę?''

miłością moją zostanie marijuana. teksty

princescolors dodano: 21 listopada 2013

miłością moją zostanie marijuana.

''Nie bój się płaczu czasami w... teksty

princescolors dodano: 21 listopada 2013

''Nie bój się płaczu,czasami w każdym coś pęka. kolejny dzień gdzie codzienność to udręka.''

kto kocha ten walczy? teksty

princescolors dodano: 21 listopada 2013

kto kocha ten walczy?

dziś tak wiele chciałabym Ci... teksty

princescolors dodano: 21 listopada 2013

dziś tak wiele chciałabym Ci powiedzieć,czuję,że wszystko co we mnie siedziało wypływa na zewnątrz.nie potrafię dłużej dusić w sobie tego bólu,który jest coraz większy.powieki stały się ciężkie,usta pragną byś je nasycił lecz jak skoro nawet nie potrafimy wymienić ze sobą żadnych słów? co się z nami stało? przecież mieliśmy o siebie walczyć,do samego końca. gdzie nasze wspólne siły? wspołna nadziaja?wiara?bliskość? gdzie to wszystko się podziało? co dnia próbuję Cię szukać lecz nie ma Cie. kłuje mnie serce,nasila się to,widzisz jak bardzo Cię potrzebuję? widzisz,że bez Ciebie staje się nikim? człowiekiem,który nie potrafi żyć i sam kierować własnym krokiem. uratuj mnie,przyjdź o każdej porze kiedy zachcesz,lecz proszę-NIE REZYGNUJ ZE MNIE,JESZCZE NIE TERAZ! spraw,bym była cokolwiek warta w Twoich oczach tak,jak na początku.wymaż każdy mój popełniony błąd,poznaj mnie na nowo. obiecuję-NIE ZAWIODĘ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV