głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors ''chcę widzieć Ciebie gdy patrzę w lustro.'' cierpię wciąż gdy widzę Twoje zdjęcie mogąc już tylko na nie spoglądać. późnym chłodnym wieczorem opuszczając progi

princescolors

princescolors.moblo.pl
''chcę widzieć Ciebie gdy patrzę w lustro.''
''chcę widzieć Ciebie gdy patrzę w... teksty

princescolors dodano: 24 listopada 2013

''chcę widzieć Ciebie,gdy patrzę w lustro.''

cierpię wciąż gdy widzę Twoje... teksty

princescolors dodano: 24 listopada 2013

cierpię wciąż,gdy widzę Twoje zdjęcie mogąc już tylko na nie spoglądać.

późnym chłodnym wieczorem... teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

późnym,chłodnym wieczorem opuszczając progi domu podążam szarą,pustą ścieżką. idę,nie widząc rzadnych ludzi. tak bardzo pragnęłam samotności,i tego by nikt nie widział moich płynących łez. z każdym kolejnym stawiającym krokiem uświadamiam sobie jak wiele błędów popełniłam. to boli,dziarając me serce.cierpię,choć tak bardzo się przed tym broniłam.dlaczego,gdy dostaje szanse na szczęście nie potrafię jej wykorzystać? ale.. czy tak naprawdę błąd tkwi tylko we mnie? każdego dnia próbuję odnaleźć siebie,lecz tylko dzięki Twojej obecności mogę to zrobić.niszczy mnie Twoja obojętność i ciche echo. tak bardzo Cię potrzebuję.jesteś setki kilometrów ode mnie ale mimo to wciąż znaczysz dla mnie wiele więcej niż inni. czy byłam dla Ciebie kimś więcej niż tylko zwykłą znajomą? odpowiedz mi,czy jeszcze jestem czegoś warta,czy cokolwiek dla Ciebie znaczę? wiedz,że bez Ciebie tonę w morzu cierpień wypełnionym setkami łez.wróć i daj nam szansę jeszcze raz na miłość.razem damy radę,obiecuję.

po przek­rocze­niu włas­nych... teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

po przek­rocze­niu włas­nych gra­nic nikt już nie po­zos­ta­je ta­ki sam.

czerwone oczy to już codzienność. teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

czerwone oczy to już codzienność.

 Nie poznam cię czy to dobrze czy... teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

"Nie poznam cię,czy to dobrze czy źle? Dla ciebie nie,bo wiesz,że mogę wszystko ci dać, zmienić twój świat,rozkochać cię i zniknąć z następną Wyjeb mi szybki liść na twarz,ta. Dla niepoznaki,poznajmy się,nie poznasz mnie, bo już wiem,że nie poznam cię,stop."

sam zobacz ile trzeba by w sekundę... teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

sam zobacz,ile trzeba by w sekundę wszystko stracić.

 chcieli być dłużej młodzi w... teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

"chcieli być dłużej młodzi w rozwoju stanęli ze strachu.dzisiaj zamiast na szczyt mają bliżej do piachu i już nie żałuję ich choć potrzebowałem czasu."

 Umiesz zatrzymać rezygnację  i... teksty

princescolors dodano: 23 listopada 2013

"Umiesz zatrzymać rezygnację i zrezygnować z niej, zamiast rezygnować z nas. Nie trać mnie, nawet jeśli chcesz końca i masz rację."

:  teksty princescolors dodał komentarz: :( do wpisu 22 listopada 2013
dzień spędzony poza domem czas... teksty

princescolors dodano: 22 listopada 2013

dzień spędzony poza domem,czas poświęcony na przemyślenia.stwierdziłam,że nie mam już tego,co tak bardzo kochałam i kocham wciąż. dlaczego tęsknimy i żałujemy,gdy coś odchodzi? dlaczego doceniamy po czasie,nie mając już szansy na szczęście? gdy nie ma Cię obok tęsknię z każdym dniem coraz bardziej czując nasilający się ból w sercu. co się z nami stało? byłeś jednym pośród wszystkich,a może nadal jesteś?rozumiejąc,że już nie wrócisz sięgam po alkohol,by zatopić swe smutki,trzymając blanta w ręku.lecz czy to ugasi mój ból? czy to zagoi me rany,które stworzyłeś? czy w ten sposób zapomnę o tym,jak wiele dla mnie znaczysz i jak wiele jesteś warty w moich oczach? wiem,że pamięć o mnie zatopiłeś w używkach.boję się,że tęsknota za Tobą zniszczy mnie i nie wytrzymam i upadnę,nie znajdując sił,by się podnieść. wróć,bo bez Ciebie mój świat przestaje mieć znaczenie. wróć i pokaż,że moje życie może być jeszcze piękne.

tysiące dróg na otwartym sercu. teksty

princescolors dodano: 22 listopada 2013

tysiące dróg na otwartym sercu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV