głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors do ostatnich sił walczyłam o nas nie wyszło kolejny raz. fatalnie się czuję kiedy wiem że znikła w Twoim sercu moja część. cz.1 czytając wiadomość od Ciebie rzu

princescolors

princescolors.moblo.pl
do ostatnich sił walczyłam o nas nie wyszło kolejny raz.
do ostatnich sił walczyłam o nas... teksty

princescolors dodano: 3 lipca 2013

do ostatnich sił walczyłam o nas,nie wyszło,kolejny raz.

fatalnie się czuję kiedy wiem że... teksty

princescolors dodano: 3 lipca 2013

fatalnie się czuję,kiedy wiem że znikła w Twoim sercu moja część.

cz.1 czytając wiadomość od Ciebie... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

cz.1 czytając wiadomość od Ciebie rzuciłam się na łóżko i zrozumiałam,że w tym momencie zniszczyłeś mnie totalnie..łzy spłynęły ciurkiem po policzkach,na minimalnej głośności w oddali słychać było piosenkę,która ma w sobie tak wiele uczuć,których nie umiem wyrazić na tą chwilę czymkolwiek. znów naruszyłeś moje serce ostrzem noża. dlaczego to robisz? nie umiem żyć bez Ciebie,każdego dnia próbuję,uczę się lecz to nie jest takie łatwe i nie wiem czy już potrzebna mi ta nauka,trudna nauka skoro w głowie jest tylko jedna myśl.. która na ten czas jest raczej najlepszym wyjściem z tego wszystkiego co spotyka mnie dzień po dniu. nie umiem ustać,nie umiem ruszyć dalej. boję się,ogarnął mnie strach przed wszystkim,a szczególnie przed życiem.

cz.2  dzień w dzień próbowałam... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

cz.2 dzień w dzień próbowałam walczyć,nieważne,że nie wychodziło,ważne,że były te chęci,które dziś-w tym momencie odebrałeś. odebrałeś również możliwość na to by życie szło po dobrej drodze,drodze pełnej szczęścia.czy widzisz mój smutek,strach,ból,rozczarowanie? czy widzisz,jak cierpię? raczej widzisz,lecz nie chcesz wyciągnąć dłoni z pomocą,nie chcesz ode mnie usłyszeć już nic. więc po co mam trwać ? żyłam do dziś dla ciebie,bo obiecałam że się nie poddam gdy kończyłeś ten związek.więc co mnie czeka skoro nie chcę dalszego życia? poddam się,bym to ja zabiła ból,a nie on mnie. mam tak wiele słów do powiedzenia,lecz nie umiem ich wyrazić. chciałabym przeprosić za to wszystko w czym zawiniłam. chciałabym również podziękować ludziom,którzy zawsze byli ze mną na dobre i na złe. kocham was i wybaczcie za ból-ale pamiętajcie,że zadaję go po raz ostatni..

kolejne rozczarowanie. byłam pewna... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

kolejne rozczarowanie. byłam pewna,pełna nadziei,że dam radę,by to naprawić,lecz dziś wszystko na marne. kolejny raz upadam na deski,mimo,że chciałam by było dobrze,starałam się z ostatek sił i po co ? znów zniszczyłeś moje serce słowami. ile tych ran będzie bym przestała czuć cokolwiek? serce rozpada się na kawałki gdy wie że w Twoim sercu mnie już nie ma. mam dość trwać bez Ciebie. nie mam sił,by pokazywać ci me serce w którym kryje się tak wiele miłości. czekałam na nowy okres,wierzyłam,że się tym razem los do mnie uśmiechnie,czy uśmiechnął? tak,ale w stronę obcej osoby. nie umiem już normalnie funkcjonować,do dziś miałam iskierkę,że się cokolwiek polepszy. lecz dziś doszła do mnie prawda,że mogę sobie nas wyobrazić,lecz tylko w snach,marzeniach.kolejna łza spływa,drżące dłonie proszą o ratunek,lecz nie ma tu osoby,która chce by mnie wyciągnęła z dna w którym tkwiłam i tkwię dzień w dzień.

'z dnia na dzień zakochuje się... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

'z dnia na dzień zakochuje się coraz mocniej.'

niby zwykła rozmowa a może odebrać... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

niby zwykła rozmowa,a może odebrać tak wiele.

boję się cholernie się boję... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

boję się,cholernie się boję kolejnego odrzucenia.

na tą chwilę odcinam się od... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

na tą chwilę odcinam się od wszystkiego,tylko nie od Ciebie. serce? proszę posłuchaj mnie i wyrzuć z siebie wszystko to co ci tam siedzi,nie zawiedź mnie-kolejny raz.

dalej nie pociągnę gdy kolejny raz... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

dalej nie pociągnę gdy kolejny raz zranisz.więc przemyśl czy warto zabijać kogoś,kogo się kochało całym sercem..

tak mocny czuję ból co dnia gdy... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

tak mocny czuję ból,co dnia,gdy serce wspomina,to co odeszło.

chciałabym być dla ciebie kimś... teksty

princescolors dodano: 2 lipca 2013

chciałabym być dla ciebie kimś ważnym,czy to tak wiele?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV