głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors Tęsknię za światem w którym miałam Cię obok i ogarnia mnie potworna bezsilność bo to że kocham gówno znaczy. bekla nie da rady opisać w słowach jakie to uczucie

princescolors

princescolors.moblo.pl
Tęsknię za światem w którym miałam Cię obok i ogarnia mnie potworna bezsilność bo to że kocham gówno znaczy. bekla
Tęsknię za światem w którym... teksty

princescolors dodano: 3 listopada 2014

Tęsknię za światem w którym miałam Cię obok i ogarnia mnie potworna bezsilność bo to że kocham gówno znaczy./bekla

nie da rady opisać w słowach jakie... teksty

princescolors dodano: 3 listopada 2014

nie da rady opisać w słowach jakie to uczucie zawieść się na człowieku dzięki któremu wiesz co to znaczy kochać, tęsknić pomimo wszystkich wad, których czasami nie było łatwo zaakceptować.dzięki Tobie wstawałam z łóżka od razu zerkając na tapetę z Twoim zdjęciem, mówiąc 'to wszystko robię dla Ciebie,i dla Ciebie żyję.''jak pogodzić się z odejściem? jak zapomnieć skoro byłeś dla mnie sensem? wyrządziłeś mi tak wielką krzywdę,której nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić. kocham Cię jak i zarówno nienawidzę. dlaczego stałeś się tak zimny? jak mogłeś potraktować tak człowieka? dlaczego w Twoich oczach nie byłam warta tyle,ile Ty dla mnie? byłam dla Ciebie tylko na chwilę, byś się zabawił?zapomniałeś, że posiadam tak wiele uczuć? zniszczyłeś mnie,lecz czym sobie zasłużyłam? co noc wylewam łzy, czuję jak krwawi moje serce i opadam z sił. pomóż mi zapomnieć, wykańcza się moja dusza, tracę oddech, upadam na deski.

to Ty pokazałeś mi co to znaczy... teksty

princescolors dodano: 3 listopada 2014

to Ty pokazałeś mi co to znaczy kochać, kochać pomimo wielkich wad. ciągle jesteś w moich snach, sercu i myślach. sparzyłam się na Tobie, mimo że tak bardzo nie chciałam kolejnych rozczarowań, nie chciałam zaznawać smutku, bólu, łez. dlaczego wszystkie poświęcenia poszły na marne? dlaczego w Twoich oczach jestem nic nie warta? przecież z Twoich słów wynikało, że znaczę dla Ciebie wiele. puściłeś wszystkie słowa na wiatr, nic nie było prawdą? miało być pięknie, mieliśmy plan, mieliśmy cel, wszystko się spierdoliło. życie również straciło dla mnie jakikolwiek sens, pozostały tylko wspomnienia, te złe i dobre.pewne wybory w życiu pokazały mi, że nie warto dawać od siebie wszystko co masz, bo na końcu okazuje się, że mimo dobrego serca pozostajesz sama. chciałabym zacząć nowe życie, przeżyć je jeszcze raz,unikając pewnych sytuacji. czas nie zagoi ran, czas nauczy mnie jak żyć bez Ciebie.

cz.1pamiętam dzień  kiedy pierwszy... teksty

princescolors dodano: 3 listopada 2014

cz.1pamiętam dzień, kiedy pierwszy raz zobaczyłam Twoją twarz. była tak piękna, poczułam jakąś iskierkę uczucia, z czasem pojednały się nasze serca. dzięki Tobie odnalazłam sens życia, zrozumiałam co to poświęcenie, staranie się, zabieganie o kogoś. pamiętam Twoje wypowiadane słowa, że mimo odległości, która nas będzie dzielić damy radę. każda kłótnia, każde słowa, które bolały nadal są w mojej pamięci. stałeś się dla mnie kimś dla kogo żyłam, dla kogo budziłam się każdego dnia, mimo, że czasami nie było łatwo żyć. pamiętam również te dobre wspomnienia, kiedy mówiłeś, jak bardzo ci zależy. wspólne spędzanie czasu dawało mi tyle szczęścia co nic teraz nie jest w stanie tego zastąpić.

cz.2 każda noc w Twoich ramionach... teksty

princescolors dodano: 3 listopada 2014

cz.2 każda noc w Twoich ramionach słysząc bicie Twojego serca była dla mnie ukojeniem, uwielbiałam Twój zapach, Twoje ciepłe ciało,które zawsze mnie ogrzewało,czułe słowa i słodki pocałunek na dobranoc. dlaczego już Cię nie ma? dlaczego byłam dla Ciebie tylko kimś do pieszczot? dlaczego tak kocham, a Twoich oczach jestem nikim? moje serce pękło, wraz z Twoim odejściem. mówią, że czas dużo zmieni, lecz wiem, że tak szybko o Tobie nie zapomnę, bo wyryłeś w moim sercu swoje imię, które czas nie jest w stanie zagoić. jeśli tak ma wyglądać życie jak dziś to wolę wyniszczyć siebie do ostatniego oddechu. krwawi moje serce, tęsknię, umieram z bólu, uratuj mnie, bo już brak we mnie sił.

kolejna wciągnięta kreska  kolejna... teksty

princescolors dodano: 2 listopada 2014

kolejna wciągnięta kreska, kolejna bezsenna noc, kolejne kilogramy w dół, kolejne zawiedzenie bliskich, bez Ciebie nie umiem żyć..

cudowne! teksty princescolors dodał komentarz: cudowne! do wpisu 2 listopada 2014
to tak boli być nikim w oczach osoby... teksty

princescolors dodano: 2 listopada 2014

to tak boli być nikim w oczach osoby, która była dla Ciebie wszystkim.. a może nadal jest?

wypełnij mnie taką siłą bym... teksty

princescolors dodano: 2 listopada 2014

wypełnij mnie taką siłą bym mogła normalnie pokonywać każdy krok, radząc sobie z każdym potknięciem.

przestałam żyć tym co mam za... teksty

princescolors dodano: 2 listopada 2014

przestałam żyć tym co mam,za bardzo tęsknie za czymś co odeszło,lecz nie wróci.

''byłam niczym i wszystkim.czułam... teksty

princescolors dodano: 2 listopada 2014

''byłam niczym i wszystkim.czułam,jak przenika mnie dreszcz,a w środku płonie ogień.''

nigdy nie zapomnę  jak się przy... teksty

princescolors dodano: 2 listopada 2014

nigdy nie zapomnę, jak się przy Tobie czułam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV