głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa Nie chce się poddać ale niektóre walki są dla mnie za trudne. Nie chce odejść ale to już mnie przerasta. Nie chce nic a jednak chce tak wiele. Sama nie wiem czy

porytaa

porytaa.moblo.pl
Nie chce się poddać ale niektóre walki są dla mnie za trudne. Nie chce odejść ale to już mnie przerasta. Nie chce nic a jednak chce tak wiele. Sama nie wiem czy to błą
Nie chce się poddać  ale niektóre... teksty

porytaa dodano: 12 marca 2014

Nie chce się poddać, ale niektóre walki są dla mnie za trudne. Nie chce odejść ale to już mnie przerasta. Nie chce nic a jednak chce tak wiele. Sama nie wiem czy to błąd we mnie czy w nim. Sama nie wiem co mogę jeszcze zrobić, bo robię wszystko a nawet jeszcze więcej./prt.

Patrząc przez ramię  zdaje sobie... teksty

porytaa dodano: 12 marca 2014

Patrząc przez ramię, zdaje sobie sprawe ile miałam, ile straciłam, patrząc do przodu zdaje sobię sprawę ile mam i ile mogę stracić./prt.

Dla każdego nadchodzi takie dzień w... teksty

porytaa dodano: 12 marca 2014

Dla każdego nadchodzi takie dzień w swoim życiu, w którym musi podjąć decyzję świadczącą o jego przyszłości, dla niektórych jest to trochę trudniejsze a dla niektórych mniej, jednak na każdego z czasem przychodzi taka pora, dla mnie jest ona zdecydowanie najgorsza./prt.

Bo kiedy nie ma w nas miłości  to... teksty

porytaa dodano: 12 marca 2014

Bo kiedy nie ma w nas miłości, to sercu czegoś brak. Wciąz pozbawieni namiętności, która gdzieś wiruje w nas./ Łzy.

Z czasem wszystko się zmienia  coś... teksty

porytaa dodano: 12 marca 2014

Z czasem wszystko się zmienia, coś się zamienia w przyzwyczajenie a coś w codzienną monotonność. Wszystko jednak dzieje się po coś. Przecież skoro kochamy kogoś to warto przy nim być i starać się. Warto walczyć o lepsze jutro. Jednak czasem warto nie znaczy, że to coś da. /prt.

Nadszedł moment w którym śmiało... teksty

porytaa dodano: 1 marca 2014

Nadszedł moment w którym śmiało mogę powiedzieć, że wolę mieć tylko jego i nie mieć koleżanek niż mieć takie, które nie akceptują mojego zachowania, moich humorków i tego, że mam swój własny świat,że czasem śmieszy mnie może rzeczywiście coś co wgl nie jest śmieszne, ale właśnie taka jestem./prt.

Dostał szanse od życia.  prt teksty

porytaa dodano: 25 luty 2014

Dostał szanse od życia./ prt

Prawdziwi przyjaciele nie powiedzą... teksty

porytaa dodano: 18 luty 2014

Prawdziwi przyjaciele nie powiedzą na twój temat nic negatywnego, fałszywi wymyślą wszystko by zniszczyć Ci życie./prt.

Na każdego zawsze przychodzi pora.... teksty

porytaa dodano: 16 luty 2014

Na każdego zawsze przychodzi pora. Tak wiem, ale dlaczego zawsze czujemy tą bliskość kiedy wiemy, że tracimy tą bliską nam osobę lub zwierze. Boimy się, że coś stracimy a wiemy jak bardzo jesteśmy przywiązani do danej osoby lub zwierzaka. Wiemy, że często jesteśmy bezradni i choć on cierpi my patrząc na to nie możemy zrobić nic. I co teraz, teraz zaciskamy ręce, przytulamy, mówimy właściwie ostatnie słowa całując, i nie mogąc już patrzeć na cierpienie płaczemy, rozkładamy ręce i cierpimy bezradnie/prt.

Teraz leży koło mnie a ja patrzę... teksty

porytaa dodano: 16 luty 2014

Teraz leży koło mnie a ja patrzę na jego ból. Najgorsze to, że widzę to i też cierpię ? - Nie. Najgorsze to, że nie mogę mu w ogóle pomóc./prt.

Spojrzałam na niego i przytuliłam... teksty

porytaa dodano: 16 luty 2014

Spojrzałam na niego i przytuliłam go, widziałam jego jedno patrzące na mnie z cierpieniem oczko nie wiedziałam co zrobić, już od paru dni czułam, że go mogę stracić. Gdzieś w środku mnie pojawiło się cierpienie, bezradność. Popatrzyłam na niego i całując powiedziałam, że musi walczyć, że on przy mnie jest i ja też przy nim będę. Zabraliśmy go do lekarza, wraz z rodzicami i bratem stanęliśmy jak słupy. Dostał zastrzyki i wszystko co może mu pomóc. Krew z buzi poleciała. Cierpienie się ukazało jeszcze bardziej. Duszność nie daje mu spokoju. Trzymałam go na kolanach i przytulując z całej siły leciały łzy. Pojawiła się bezsilność. Wraz z bratem wyszeptaliśmy po cichu: uśpijmy go. Wylecieliśmy z wielkim bólem i łzami. Daliśmy mu szansę, dostał zastrzyk. 3 godziny ? - z jednej strony mogą uratować życie, z drugiej strony mogą w ogóle nie pomóc. Trzeba poczekać-usłyszeliśmy w odpowiedzi./prt.

A jutro  jutro tylko ja i on... teksty

porytaa dodano: 13 luty 2014

A jutro, jutro tylko ja i on, splecione wspólnie nasze dłonie i cały dzień spędzony przy sobie. W sumie dzień jak każdy inny ale ten jutro to dzień szczególny, to dzień zakochanych, to nasz dzień i mimo, że mamy go codziennie to czekamy na jutro z niecierpliwością by nasz amorek mógł być z siebie dumny ! ♥/prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV