głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Miłego walentego dziubaski ! teksty

porytaa dodano: 13 luty 2014

Miłego walentego dziubaski !

Kocham go i zdecydowanie nie boję... teksty

porytaa dodano: 11 luty 2014

Kocham go i zdecydowanie nie boję się do tego przyznać mimo tych będących pomiędzy nami kilometrami./prt.

I właśnie dzięki Niemu wiem  że... teksty

porytaa dodano: 8 luty 2014

I właśnie dzięki Niemu wiem, że warto budzić się chociażby dla tego głupiego : "Dzień dobry kochanie". Niby zwykłe, dla niektórych głupie zdanie a mi potrafi nacechować pozytywnie cały dzień. /prt.

Zdecydowanie żyje dla Niego. prt. teksty

porytaa dodano: 8 luty 2014

Zdecydowanie żyje dla Niego./prt.

Są słowa  rzeczy  ludzie dla... teksty

porytaa dodano: 8 luty 2014

Są słowa, rzeczy, ludzie dla których naprawdę warto żyć./ prt.

On ? Przecież On nie jest tylko... teksty

porytaa dodano: 8 luty 2014

On ? Przecież On nie jest tylko chłopakiem, który pojawia się w moim statusie na fb ani chłopakiem do lansu. To człowiek, który potrafi każdy mój zły dzień zamienić na ten dobry i każde moje łzy zamienić na jeden wielki uśmiech. To osoba, która mimo wszystko zawsze jest przy mnie, która choć czasem potrafi mnie zdenerwować jak nikt inny ale jednocześnie kochać mnie niepowtarzalnie i nieprawdopodobnie mocno. To nie tylko mój cudowny chłopak ale również kumpel i przyjaciółka w jednym. Zdecydowanie to mężczyzna mojego życia, to facet, który skradł całe moje serce w jednym momencie ! ♥ /prt.

Uwielbiam Go właśnie za to  że... teksty

porytaa dodano: 8 luty 2014

Uwielbiam Go właśnie za to, że daje mi wszystko w jednej osobie, że uszczęśliwia całą mnie jednym uśmiechem, spojrzeniem, jednym wyjątkowym pocałunkiem./prt.

A teraz pozostaje tylko zacisnąć... teksty

porytaa dodano: 8 luty 2014

A teraz pozostaje tylko zacisnąć pięści i modlić się by wszystko się udało, by zdał tą maturę i wszystko było dobrze. Wspólnie planowana przyszłość to nie taki łatwy chleb do upieczenia ale przecież razem możemy wszystko. Wszystko zależy teraz od jednego małego papierka./prt.

miałaś ?    teksty porytaa dodał komentarz: miałaś ? ;/ do wpisu 8 luty 2014
Jeszcze nie wyjechałam a już na... teksty

porytaa dodano: 8 luty 2014

Jeszcze nie wyjechałam a już na samą myśl ściska mnie coś w gardle. Doskonale wiem, że związek na odległość to nie łatwa sprawa. Widzimy się już ponad 3 tygodnie, ferie są cudowne jednak wiadomo, że wszystko się kiedyś kończy, nam został właściwie nie cały tydzień, choć niby tak wiele to właściwie nic. Przywykłam już do jego obecności całodniowej przy mnie, do jego zapachu i porannego uśmiechu. Myśl, że za tak niedługo będę musiała się z nim znów pożegnać na jakiś czas, nie ważne czy będzie to tydzień czy dwa, sama myśl o tym zabija mnie od środka./prt.

dobre ! teksty porytaa dodał komentarz: dobre ! do wpisu 8 luty 2014
każdy wpis  każdej osoby przekazuje... teksty

porytaa dodano: 8 luty 2014

każdy wpis, każdej osoby przekazuje coś innego, nowego. Każdy kolejny wpis przekazuje inne uczucia, emocje, inny stan psychiczny każdego z nas. To jest świetne czytać coś co czuje dana osoba w danej chwili, mimo, że niektórzy mają podobne sytuacje, inny mogą mieć inne lub nawet takie same to i tak każdy z nas tworzy jakiś inny wpis przekazując inne a zarazem podobne uczucia ! Uwielbiam was moblowicze ! / prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV