głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa hah D Twoje życie to bajka maleńka xd Zazdrościć Mimo tego że wciąż mówi że ma wyjebane to za jeden jego uśmiech skierowany w jej stronę była w stanie oddać mil

porytaa

porytaa.moblo.pl
hah D Twoje życie to bajka maleńka xd
hah  D Twoje życie to bajka maleńka xd teksty porytaa dodał komentarz: hah ;D Twoje życie to bajka maleńka xd do wpisu 29 sierpnia 2011
Zazdrościć     teksty porytaa dodał komentarz: Zazdrościć ; * do wpisu 29 sierpnia 2011
Mimo tego   że wciąż mówi   że... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

Mimo tego , że wciąż mówi , że ma wyjebane to za jeden jego uśmiech skierowany w jej stronę była w stanie oddać miliony / prt.

Będąc dzieckiem marzyła o nowej... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

Będąc dzieckiem marzyła o nowej lalce , drewnianej huśtawce , małych filiżankach i o babkach w piasku.Teraz marzy o tym by znów być dzieckiem . by nie wiedzieć co to miłość / prt.

Stajesz się moim nałogiem   z... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

Stajesz się moim nałogiem , z minuty na minutę myślę o Tobie coraz więcej.Coraz częściej chodzę jak wniebowzięta i coraz częściej ludzie pytają czy byłam u psychiatry i wiesz co ? nie przeszkadza mi to . Chciałabym móć tulić się do Ciebie i trzymać Twoje dłonie w moich przez 60sek na minute , 60 minut na godzinę i 21 h na dobę.. Jesteś niezbędny / prt.

Siedząc na ławce ze znajomymi... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

Siedząc na ławce ze znajomymi zobaczyłam naglę nową twarz na boisku. Gwałtownie oderwałam się od tematu , który prowadziłam z kumplami i moje uwaga była skupiona tylko na nim.Nagle wykopał piłkę pod moje nogi . Chciałam wstać i podejść ale zrobił to pierwszy.Spokojnie podszedł i się przedstawił . Jego wyraz twarzy mówił sam za siebie. Mój zresztą też. / prt.

Pojechała z rodzicami do galerii .... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

Pojechała z rodzicami do galerii . Miała bawić się świetnie . Wszystko zapowiadało się idealnie . Miała odreagować. Wchodząc na ruchome schody zaczęła się rozglądać wokól siebie . Nagle poczuła znajomy zapach.Popatrzyła na drugą stronę i zobaczyła Jego zjeżdżającego po tych samych schodach na parking . Popatrzyli się na siebie i nagle zobaczyła jego dyskretny uśmiech w jej stronę.Całe zakupy szlak trafił . Była skupiona tylko na Nim . /prt.

Stanełeś przede mną. Przez pare... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

Stanełeś przede mną. Przez pare minut milczeliśmy . Nie powiedziałeś ani słowa . Wpatrywałam się w Twoje źrenice jakby było w nich coś nadzwyczajnego . Nagle podeszłeś , przytuliłeś i cichym głosem powiedziałeś , że kochasz . Zapytałeś o szansę . Zmieszana w całej sytuacji spojrzałam jeszcze raz w Tw oczy, wtulając się w Twoją dużą bluzę i bawiąc suwakiem . W tamtej chwili byłam w stanie tylko złapać Cię za rękę . Dopiero po chwili ogarnięcia, opdowiedziałam "tak" / prt.

I stojąc obok mamy w kościele... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

I stojąc obok mamy w kościele zaczęłam się rozglądać. Nagle przykuła moją uwagę jakaś kolorowa bluzka . Spojrzałam wyżej i zobaczyłam nową , słodką twarz . Spotkaliśmy się spojrzeniami. Od tamtej chwili ciągle patrzyłam w Twoim kierunku / prt.

Zapowiadało się beznadziejnie . Nie... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

Zapowiadało się beznadziejnie . Nie chciało jej się rano wstać i jechać do tej Częstochowy . Gdy już dojechała na miejsce marudziła.Nagle przeszedł koło niej On . Poczuła ten zapach . Jednym słowem , było na czym oko zawiesići także była zajebis.a frajda . Ten dzień zapowiadał się najgorzej a był jednym z najlepszych ; ) / prt

Chłopie rozumiesz ?   rozumiem tato... teksty

porytaa dodano: 29 sierpnia 2011

Chłopie rozumiesz ? - rozumiem tato ;D / prt.

ech . jeśli to Twoje przeżycia to zajebiste . Zazdroszczęę     teksty porytaa dodał komentarz: ech . jeśli to Twoje przeżycia to zajebiste . Zazdroszczęę ; * do wpisu 29 sierpnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV