głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
   teksty porytaa dodał komentarz: ;) do wpisu 17 listopada 2011
I uwielbiam Cię za to   że jesteś... teksty

porytaa dodano: 17 listopada 2011

I uwielbiam Cię za to , że jesteś chłopakiem a jednak tylko przyjacielem . Za to , że zawsze przy mnie jesteś i za to , że zawsze mogę na Ciebie liczyć . Za to , że jesteś , byłeś i zawsze będziesz zaje.istym przyjacielem / prt + K . ;)

I po tym wszytskich. Po tych 2 latach... teksty

porytaa dodano: 17 listopada 2011

I po tym wszytskich. Po tych 2 latach zaufania tylko jedna rzecz potrafiła wszystko zjebac . Nasze uczucie . Teraz już za późno . Już nigdy się tego nie odbuduje . Już nigdy nie bd mogła powiedzieć , że jesteś tym który pokazał mi co to prawdziwe zaufaniee / prt

I chyba tylko ja jestem jedynym... teksty

porytaa dodano: 17 listopada 2011

I chyba tylko ja jestem jedynym wybrykiem który potrfi udowodnić, że przyjaźń z chłopakiem nie kończy się związkiem .;p / prt

I wsłuchiwała się skupiona jak ta... teksty

porytaa dodano: 15 listopada 2011

I wsłuchiwała się skupiona jak ta idiotka z tekst O.S.T.R ' ego . By choć przez chwilę O Tobie nie myśleć . / prt

Patrząc jak odchodzi leciała jej... teksty

porytaa dodano: 15 listopada 2011

Patrząc jak odchodzi leciała jej łza. wyjęła z kieszeni telefon i zobaczyła ich wspólne zdj . Ich szczęście które przecież miało być wieczne .. Łzy leciały jak opętane . Odwróciła się . Stał za rogiem po czym spojrzeli na siebie ostatni raz . Nie wiedziała co ma zrobić . Wyłączyła telefon i poprostu nagle było jej wszystko obojętne . Kochała go ale wiedziała , że teraz on jest jej . Wycierając łzy wyjęła z torby L&M i zaczęła palić jeden za drugim . Nie była w stanie ogarnąć tej calej poje.anej sytuacji[cz.4]/prt.

Spojrzała na niego i zaczęła... teksty

porytaa dodano: 15 listopada 2011

Spojrzała na niego i zaczęła krzyczeć : - jak to sie zakochaleś . Po tym wszystkim co razem przeszliśmy ty masz inną. Proszę Cię zastanów się co Ty mówisz wgl. ?! - przepraszam to koniec . - odpowiedział puszczając jej rękę .. W tamtej chwili nic ja nie interesowało . nawet nie chciała wiedzieć kim jest ta suka która go jej odebrała . która idealnie wiedziała , że on kogoś ma . W tamtym momencie poprostu nie była w stanie nic z sb wydusić . [cz.3]/prt.

:   Cześć kochanie . Czemu nie... teksty

porytaa dodano: 15 listopada 2011

: - Cześć kochanie . Czemu nie uprzedziłeś , że bd ? powiedziała z lekkim uśmiechem . - Nie wiedziałem , że to wszystko tak daleko zabrnię - odparł . -O co chodzi co się stało ? co daleko zajdzie ?..odpowiedziała mu poddenerwowana .. Milczeli . Cisza nie dawała jej spokoju . Przytulił ja i nagle odparł : - przepraszam ale ona . ja nie moge bez niej . Jesteś dla mnie bardzo ważna ale ja .. ja . Zakochalem się . [cz.2]/prt.

Wracała od koleżanki . Szła w... teksty

porytaa dodano: 15 listopada 2011

Wracała od koleżanki . Szła w jednej z alejek . Alejka była długa i im bardziej szła do przodu tym bardziej było ciemno . Była wystraszona i całe ręce jej się trzęsły z zimna. Poleciała nutka Fokusa . Nagle ktoś ją popchnął . Odwróciła się i zobaczyła jego . Przez minute nie mogla nic wysłowić . Była na niego cholernie zła , że juz wystraszył . Zaczęła krzyczeć . Po paru minutach przytulili się i dała mu całusa na przywitanie. [cz.1]/prt.

I siedząc na jego profilu . patrząc... teksty

porytaa dodano: 11 listopada 2011

I siedząc na jego profilu . patrząc na jego zdj . czytając komentarze od tej suki która mi go zabrała, popijam piwo za piwem ... /prt.

   teksty porytaa dodał komentarz: ;( do wpisu 11 listopada 2011
I napisała mu to popieprzone : Żegnaj teksty

porytaa dodano: 10 listopada 2011

I napisała mu to popieprzone : Żegnaj

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV