głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa Stale czekam z tą głupią nadzieją że tu będziesz że staniesz przede mną i po prostu powiesz że mimo wszystkich moich wad akceptujesz mnie właśnie taką jaką jest

porytaa

porytaa.moblo.pl
Stale czekam z tą głupią nadzieją że tu będziesz że staniesz przede mną i po prostu powiesz że mimo wszystkich moich wad akceptujesz mnie właśnie taką jaką jestem . Sta
Stale czekam z tą głupią nadzieją... teksty

porytaa dodano: 6 października 2012

Stale czekam z tą głupią nadzieją że tu będziesz, że staniesz przede mną i po prostu powiesz, że mimo wszystkich moich wad akceptujesz mnie właśnie taką jaką jestem . Stale czekam aż powiesz , że to właśnie ja , taka jaka jestem daje Ci to co najważniejsze , że daje Ci szczęście. / prt.

I codziennie wieczorem   każdej nocy... teksty

porytaa dodano: 5 października 2012

I codziennie wieczorem , każdej nocy proszę Boga by mi oddał to co zabrał . To co zabrał mi tak cennego i potrzebnego do życia . Zabrał mi go nie pytając nawet czy może . Dlaczego ? On był mi potrzebny , to On sprawiał, że w każdy zły dzień szłam do niego i siadając obok niego potrafiłam się śmiać nawet z największej głupoty , to On sprawiał , że nawet wtedy gdy go przy mnie nie było bo tak na prawdę nie mógł to ja i tak wiedziałam jak bardzo mnie kocha. To tak na prawdę On pokazał mi co to znaczy stracić , stracić tą drugą , ważną część Twojego życia. Stracić kogoś kto tak na prawdę pokazał Ci co to świat i od najmłodszych lat zawsze ogrzewał Cię ciepłem płynące z jego serca . Każde jego przytulenie było jak woda w czasie suszy , było mi tak cholernie niezbędne do życia ./ prt. [*dziadziuś]

I każdy sms   nawet ten błahy jest... teksty

porytaa dodano: 5 października 2012

I każdy sms , nawet ten błahy jest wyjątkowy na swój sposób a wiesz dlaczego ? Bo jest właśnie od Ciebie. / prt.

Każdego wieczoru leżąc na łóżko... teksty

porytaa dodano: 5 października 2012

Każdego wieczoru leżąc na łóżko ja tak na prawdę go czuje , mimo tej ogromnej odległości , mimo jego wad i kłótni , mimo tego , że czasem go nie ma kiedy go tak na prawdę bardzo potrzebuje to On i tak wygrał . Stał się tym kimś kto sprawił , że inni znikają jak zapalona świeczka na wietrze. Po prostu to On stał się tym kimś kto codziennie sprawia , że czuję potrzebę wstawania rano , chociażby dla tego jednego, głupiego smsa. /prt.

Nawet nie wiem kiedy to się stało .... teksty

porytaa dodano: 5 października 2012

Nawet nie wiem kiedy to się stało . Nie wiem kiedy On stał się kimś tak ważny w moim życiu. Nie wiem kiedy zrozumiem , że te zbędne uczucia nie są dla mnie . /prt.

Tak cholernie chce poczuć dotyk jego... teksty

porytaa dodano: 5 października 2012

Tak cholernie chce poczuć dotyk jego ciała , w chłodną noc . Tak bardzo chcę poczuć jego oddech na mojej szyi , jego zimną rękę w mojej ręce . Tak bardzo chce poczuć jego drganie warg na moich ustach , po prostu tak cholernie chce go poczuć przy mnie . /prt.

Zbyt wrażliwa na to by w tym brnąć... teksty

porytaa dodano: 5 października 2012

Zbyt wrażliwa na to by w tym brnąć zbyt uczuciowa na to by to skończyć . /prt.

Tutaj miłość jest życiem... teksty

porytaa dodano: 4 października 2012

Tutaj miłość jest życiem , śmiercią brak miłości / Tali

Odległość   takie krótkie słowo... teksty

porytaa dodano: 4 października 2012

Odległość - takie krótkie słowo a tak dużo znaczy / prt.

Poznając go nie wiedziałam   że... teksty

porytaa dodano: 4 października 2012

Poznając go nie wiedziałam , że stanie się kimś tak cholernie ważny . / prt.

Przywiązanie   coś co sprawia   że... teksty

porytaa dodano: 4 października 2012

Przywiązanie - coś co sprawia , że cholernie Ci na kimś zależy i czujesz , że bez niego nie dasz rady . To coś co sprawi , że po odejściu drugiej osoby świat przestanie istniej , bo tak na prawdę przywiązując się do niego musiałaś się zakochać . / prt.

To ona mnie urodziła   to ona... teksty

porytaa dodano: 4 października 2012

To ona mnie urodziła , to ona pozwoliła mi poznać ten świat , to dzięki niej tutaj jestem i to dzięki niej poznałam jego . To ona sprawia , że w te gorsze dni czuje , że mogę do niej podejść i ją przytulić . To boli kiedy widzę jak ona płacze tylko i wyłącznie o moją głupotę. / prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV