głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa I mam w środku siebie takie ogromne emocje. Czuję jakby zaraz to wszystko miało wybuchnąć w środku zamieniając się w jeden wielki płacz . Czuję że najzwyczajnie

porytaa

porytaa.moblo.pl
I mam w środku siebie takie ogromne emocje. Czuję jakby zaraz to wszystko miało wybuchnąć w środku zamieniając się w jeden wielki płacz . Czuję że najzwyczajniej w ś
I mam w środku siebie takie ogromne... teksty

porytaa dodano: 8 października 2012

I mam w środku siebie takie ogromne emocje. Czuję jakby zaraz to wszystko miało wybuchnąć w środku zamieniając się w jeden wielki płacz . Czuję , że najzwyczajniej w świecie sobie nie radzę , ale nie to nie dlatego że płacze , łzy to tylko i wyłącznie oznaka tego, że na czymś Ci tak na prawdę cholernie zależało / prt.

Ja wiem   wypadałoby zmienić tor... teksty

porytaa dodano: 8 października 2012

Ja wiem , wypadałoby zmienić tor , pójść innymi ścieżkami , zacząć od nowa , bez Niego , ja wiem tak by było łatwiej i mi i jemu . Ale po co coś ułatwiać ? czasem życie pisze też te trudne scenariusze. Ten jest przeznaczony nam , ale wiesz ? ja wierzę w nas i mimo że mogłabym się teraz odwrócić bo tak byłoby łatwiej to tego nie zrobię . Dlaczego ? Dlatego , że nigdy nie ucieknę od czegoś/kogoś , kto tak na prawdę nauczył mnie być na tym świecie . A przede wszystkim nie ucieknę od jednej rzeczy , mimo że chce aby był szczęśliwy i dawałaby mu to inna laska to i tak nigdy nie ucieknę od miłości . bez względu jak ona daleko ode mnie będzie to i tak wkrótce mnie dopadnie i skrzywdzi jak wszystkich pozostałych / prt.

Przytulenie   jedyna najlepiej... teksty

porytaa dodano: 8 października 2012

Przytulenie - jedyna najlepiej odczuwalna forma bliskości drugiej osoby ./prt.

I tu tak na prawdę nie chodzi o to... teksty

porytaa dodano: 8 października 2012

I tu tak na prawdę nie chodzi o to , że ma koleżanki lub inne laski wokół siebie . Tu tak na prawdę chodzi o ta jedną pierdoloną odległość, która nie potrafi dać mi spokoju . Tkwi we mnie i rozwala mnie od środka . Nie potrafię przy nim być blisko , nie mogę go przytulić , nie mogę zobaczyć co On tak na prawdę robi i czy jest szczęśliwy , nie mogę mu pomóc bo czasem na odległość jest cholernie trudno. Chce być przy nim, chce być blisko ale czasem są rzeczy po prostu nie realne . Taka jedna mała nazwa 'odległość' a tak wszystko potrafi człowiekowi zjebać ./prt.

Albo jesteś i traktujesz mnie... teksty

porytaa dodano: 7 października 2012

Albo jesteś i traktujesz mnie poważnie albo Cię nie ma i spierdalasz raz na zawsze./prt.

Jak chciałeś się pobawić to... teksty

porytaa dodano: 7 października 2012

Jak chciałeś się pobawić to wystarczyło iść na plac zabaw . Moje uczucie było Ci tak na prawdę zbędne . /prt.

Czasem wystarczy pokochać kobietę... teksty

porytaa dodano: 6 października 2012

Czasem wystarczy pokochać kobietę , żeby tak na prawdę odkryć jej prawdziwe piękno./prt.

I przytulając się do Ciebie   chce... teksty

porytaa dodano: 6 października 2012

I przytulając się do Ciebie , chce poczuć ten lekki dreszczyk na ciele . Chce poczuć jak delikatnie mnie obejmujesz i jak się starasz. Chce w końcu zobaczyć jak Ci zależy i jak jestem ważna. Tak na prawdę w końcu chce poczuć się szczęśliwa, kochana i przede wszystkim bezpieczna właśnie przy Tobie . /prt.

Miłość  to nie przychodzi tak od... teksty

porytaa dodano: 6 października 2012

Miłość- to nie przychodzi tak od razu,nie możesz miłością nazwać faktu,że od czasu do czasu przy Tobie jest albo , że słodko uśmiecha się w twoją stronę,nie możesz też powiedzieć,że go kochasz tylko dlatego,że jest ładny albo po prostu da Ci fajkę.Miłość to nie zauroczenie,to nie przychodzi i nie odchodzi tak od razu.Miłość to mocne i cholernie ważne uczucie,to w pewien sposób przywiązanie i chęć spędzania czasu z tą drugą osobą.Miłość jest wtedy kiedy wiesz,że coś się dzieję a ty nawet mimo największej ulewy, mimo odległości czy jakichkolwiek innych trudności po prostu przy nim jesteś i go wspierasz w najtrudniejszych życiowych sytuacjach.Miłość jest wtedy kiedy jego szczęście staje się ważniejsze od Twojego i mimo tego że miałabyś cierpieć to Ty i tak pozwalasz mu odejść jeśli to sprawi , że będzie szczęśliwy.To właśnie jego szczęście i jego życie powinno być dla Ciebie ważniejsze niż Twoje, właśnie wtedy jest miłość.Miłość jest wtedy kiedy jesteś gotowa wskoczyć za nim w ogień/prt.

Denerwuje mnie   czasem nawet bardzo... teksty

porytaa dodano: 6 października 2012

Denerwuje mnie , czasem nawet bardzo ale wiem , że kiedy jestem smutna On zawsze przy mnie jest, wiem że kiedy płaczę On zawsze udaje silnego pocieszając mnie a tak na prawdę sam nie wie co ma zrobić , wiem że zawsze gdyby cokolwiek się nie działo mogę przyjść i na niego liczyć , wiem że pomoże mi w każdej sytuacji , wiem też że nie pozwoli by ktoś mnie zranił . To właśnie nazywa się rodzeństwo, mimo że tak bardzo denerwujemy siebie na wzajem to i tak stanęła bym za nim murem ./prt.

Kiedyś usiądę i tak po prostu... teksty

porytaa dodano: 6 października 2012

Kiedyś usiądę i tak po prostu zacznę się zastanawiać co mnie tak właściwie tu trzyma , usiądę, wyjmę kartkę i trzymając długopis w ręce zrobię cholernie długą listę ludzi i rzeczy które mnie tutaj trzymaj . Usiądę i tak na prawdę zapełniając całą kartkę wypisze tylko Ciebie, rodziców i przyjaciół. /prt.

Nie wyobrażam sobie życia bez nich... teksty

porytaa dodano: 6 października 2012

Nie wyobrażam sobie życia bez nich , w każdej mojej złej chwili Oni po prostu są . Przytulą mnie czekając aż wszystkie emocje opadną . To Oni sprawiają , że nawet ten zły dzień może stać się tym dobrym . To właśnie z nimi potrafię śmiać się do łez z każdej głupoty . Tylko z nimi mogę mieć takie nie liczne fazy i tylko z nimi mogę płakać tak na prawdę o wszystko i o nic . To Oni są wtedy kiedy najbardziej ich potrzebuje . To moi przyjaciele , których nigdy nikomu nie oddam , za żadne skarby świata ./prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV