głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
poprostubadz wieczór grubo po 22 staliśmy z ekipą pod klubem czekając na pozostałych. zza przyjaciela wyłoniła się jego sylwetka przywitał się z chłopakami i uśmiechnął się

poprostubadz

poprostubadz.moblo.pl
wieczór grubo po 22 staliśmy z ekipą pod klubem czekając na pozostałych. zza przyjaciela wyłoniła się jego sylwetka przywitał się z chłopakami i uśmiechnął się w moim k
wieczór  grubo po 22 staliśmy z... teksty

poprostubadz dodano: 5 kwietnia 2012

wieczór, grubo po 22 staliśmy z ekipą pod klubem czekając na pozostałych. zza przyjaciela wyłoniła się jego sylwetka, przywitał się z chłopakami i uśmiechnął się w moim kierunku, był nieźle nawalony, zaraz po nim dołączył jego kumpel. bolało mnie to, że teraz będziemy się zachowywać jakbyśmy się nie znali, przecież tyle nas łączyło. wbił we mnie wzrok nie kontaktując na to co mówili do niego inni. - wiecie co? tam stoi niesamowita dziewczyna która potrafi naprawdę kochać. która dała mi szansę bym był kimś ważnym w jej życiu, zjebałem to i właśnie teraz zrozumiałem swój błąd. - wybełkotał chwiejąc się na boki. otarłam łzę z policzka i ruszyłam przed siebie. - zjebałeś po całości stary. teraz się męcz z tym bo na to zasługujesz. - syknął do niego mój przyjaciel i pobiegł za mną.

ta bezsilność  kiedy łzy... teksty

poprostubadz dodano: 5 kwietnia 2012

ta bezsilność, kiedy łzy spływają ci po policzku , a ty nie masz władzy i kontroli, by je zatrzymać.

gdyby był Ciebie wart  nie... teksty

poprostubadz dodano: 5 kwietnia 2012

gdyby był Ciebie wart, nie pozwoliłby, żebyś przez niego płakała .

nie wiem  czy jutro będę mieć... teksty

poprostubadz dodano: 5 kwietnia 2012

nie wiem, czy jutro będę mieć wystarczająco dużo sił, by wstać z łóżka, uśmiechnąć się do lustra i wmówić sobie, że dzisiaj będzie lepsze niż wczoraj.

wszyscy z biegiem czasu trzeźwieją... teksty

poprostubadz dodano: 5 kwietnia 2012

wszyscy z biegiem czasu trzeźwieją z miłości. uczucia bledną, aż w końcu całkiem gasną i znikają. Powracasz do monotonnego życia, odbudowujesz przyjaźnie, które odstawiłaś na drugi plan. W końcu rozumiesz, co jest życiowym priorytetem - to nie mężczyzna, który po trzech miesiącach powie Ci 'było fajnie, ale to koniec'. to przyjaciel, który potrafi wybaczyć zaniedbaną kilkuletnią znajomość, bo dobrze wie, że kiedy się zakochasz, tracisz bez kontroli głowę !

dziwnie mi było słuchać Twoich... teksty

poprostubadz dodano: 5 kwietnia 2012

dziwnie mi było słuchać Twoich narzekań na temat tego, że ludzie tak ohydnie Cię rozczarowali, bo w stosunku do mnie robiłeś to regularnie.

kierował się tym co powiedzieli mu... teksty

poprostubadz dodano: 5 kwietnia 2012

kierował się tym co powiedzieli mu kumple ? nie, wręcz przeciwnie, bo jego kumple zawsze mówili "masz najwspanialszą dziewczynę na świecie, nie zmarnuj tego".

Simple Plan ft. Knaan   Summer... teksty

poprostubadz dodano: 4 kwietnia 2012

Simple Plan ft. Knaan - Summer Paradise ♥ uwielbiam :)

a gdy odchodzi przyjaciel  Twoja... teksty

poprostubadz dodano: 4 kwietnia 2012

a gdy odchodzi przyjaciel, Twoja samoocena spada w dół o kilka stopni, bo nie wiesz czy miał do tego powód, czy z Ciebie jest gówno, nie przyjaciółka.

nie wypieraj się chwil   które... teksty

poprostubadz dodano: 4 kwietnia 2012

nie wypieraj się chwil , które kiedyś były powodem Twojej radości.

w sumie nie jesteśmy już razem... teksty

poprostubadz dodano: 4 kwietnia 2012

w sumie nie jesteśmy już razem długi czas, jednak każdego wieczora siedzisz w mojej głowie.miło jest czasem powspominać coś co było czymś niesamowitym. i mimo, że chce do Ciebie zadzwonić, powiedzieć, że nadal Cie kocham..wiem, że nie mogę. wiem, że nas nie da się już uratować.

trochę za późno na szczerą... teksty

poprostubadz dodano: 4 kwietnia 2012

trochę za późno na szczerą rozmowę i tym bardziej za późno na powroty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV