głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
poprostubadz znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znow

poprostubadz

poprostubadz.moblo.pl
znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik znowu mętlik
znowu mętlik   znowu mętlik  znowu... teksty

poprostubadz dodano: 11 maja 2012

znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik, znowu mętlik.

najbardziej brakuje mi Cię wtedy... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

najbardziej brakuje mi Cię wtedy, kiedy myślę, że nie mam z kim porozmawiać, do kogo napisać, podzielić się nową rewelacją, która zdarzyła się w moim życiu.

nie rozpaczaj  żyj tak żeby... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

nie rozpaczaj, żyj tak żeby widział co stracił.

bierzesz do ust kostkę lodu i... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

bierzesz do ust kostkę lodu i patrzysz na mnie mętnym wzrokiem, a ja cała aż w środku wrze, bo wiem że patrzysz na mnie tylko ze względu na moją bluzkę z dekoltem.

jeździliśmy razem samochodem... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

jeździliśmy razem samochodem, puszczaliśmy swoje ulubione piosenki i śpiewaliśmy je razem przez całą drogę.

siadał na przeciwko obejmując mnie... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

siadał na przeciwko obejmując mnie nogami, łapał moje dłonie w swoje i kazał mi opowiadać jak spędziłam te godziny, podczas których się nie widzieliśmy. słuchał tego mojego pierdolenia o łażeniu z psem, obieraniu ziemniorów, sprzątaniu, moich nieudolnych próbach gotowania i innych pierdołach.opowiadałam jak zawsze przesadnie gestykulując, ale wystarczyło, że w ten specyficzny sposób zaczął dotykać mojego nagiego uda albo dłoni, a ja zapominałam języka w gębie. patrząc na niego, mającego twarz kilka centymetrów od mojej z lekko rozchylonymi ustami i przeszywającym spojrzeniem zaczynałam jąkać się jak ostatnia popaprana i zapominałam o czym mówię. wtedy najczęściej pytał : 'i co kochanie jeszcze robiłaś ?' po tym pytaniu nachylał się nade mną i ustami muskał szyję, najpierw delikatnie, ale od tego cholerstwa w opowiadaniu myliłam psa z mamą, ziemniaki z mandarynkami i nie mogłam się skupić na żadnym zdaniu. skurczybyk nieźle na mnie działał.

może go nie kocham  tak to... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

może go nie kocham, tak to prawdopodobne, że tylko go lubię, ale ciągle o nim myślę, i zastanawiam się co robi, i jak się czuje, czy wszystko mu się udało, czy myśli o mnie tyle co ja o nim. nie, nie kocham go, ale zdecydowanie jest na dzień dzisiejszy najważniejszym mężczyzną w moim życiu.

spłonęły jak świeca resztki ich... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

spłonęły jak świeca resztki ich romansu.

w końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

w końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko . z którą uwielbiasz wszystko , począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie , skończywszy na wzajemnej miłości . osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym , czymś niecodziennym . każdy z nas czeka na osobę , dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens . kiedy już ją znajdziemy , nie pozwólmy sobie jej odebrać . szarpmy się z losem , walczymy z przeznaczeniem , ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia .

zawsze trzeba wiedzieć  kiedy... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.

nie pozwól bym po raz kolejny... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

nie pozwól bym po raz kolejny zwątpiła w ludzi, spraw bym codziennie mogła z uśmiechem się budzić.

już zawsze w pamięci będę miała... teksty

poprostubadz dodano: 10 maja 2012

już zawsze w pamięci będę miała posegregowane nasze najwspanialsze chwile, które mimo że bez znaczenia dla Niego, dla mnie były wszystkim...zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV