głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
popierdolonaksiezniczka Leżeli otuleni własnymi ciałami. Jego spokojny i głęboki oddech sygnalizował że śpi. Musnęła delikatnie jego usta i wstała z łóżka. Sięgnęła po papierosa i przy

popierdolonaksiezniczka

popierdolonaksiezniczka.moblo.pl
Leżeli otuleni własnymi ciałami. Jego spokojny i głęboki oddech sygnalizował że śpi. Musnęła delikatnie jego usta i wstała z łóżka. Sięgnęła po papierosa i przylgnęła
Leżeli otuleni własnymi ciałami.... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 8 stycznia 2012

Leżeli otuleni własnymi ciałami. Jego spokojny i głęboki oddech sygnalizował, że śpi. Musnęła delikatnie jego usta i wstała z łóżka. Sięgnęła po papierosa i przylgnęła do ściany, obcinając wzrokiem każdy centymetr jego ciała. 'Nie patrz na mnie.' Mruknął pod nosem. Zaśmiała się, zupełnie ją zaskoczył. Podniósł się i podszedł do swojej kobiety. Kochała jego ruchy. Zabrał jej fajkę i pociągnął ostatnie buchy. Cofnął się do łózka. Usiadł wygodnie i patrzył na nią, jakby była jedyną kobietą na tej planecie. Niewidzialnymi dłońmi dotykał jej ciała, wznosił ją ponad wyżyny. 'Chodź do mnie.' Szepnął w końcu, ale nogi odmówiły posłuszeństwa. Pokręciła jedynie głową. 'Przyjdź po mnie.' Powiedziała zachrypniętym głosem. Zrozumiał. Wykonał polecenie. Noc wciągała ich w swoją ciemność. Nawet niebo nie spało.

nie mam tony pudru na ryju  nie... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 8 stycznia 2012

nie mam tony pudru na ryju, nie chodzę w szpilkach, nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami. nie słucham Biebera i nie piszczę na widok ładnej torebki. nie chcę chłopaka z kasą i tego najprzystojniejszego w szkole. wręcz przeciwnie. lubię duże bluzy, trampki. słucham rapu i nie wstydzę się tego. potrafię kochać i w chuj mocno się zaangażować. popełniam błędy, a później cierpię. taka kolej rzeczy. chcę chłopaka takiego, który będzie mnie kochał taką jaką jestem. bez żadnych warunków, ale i tym podobnych. jestem taka a innym chuj do tego. nie zmienię się. proste.

Idziesz za rękę ze swoją... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 7 stycznia 2012

Idziesz za rękę ze swoją dziewczyną mijając mnie jak powietrze. Jestem dla Ciebie nikim, kiedy z nią jesteś. staję się dla Ciebie kimś, dopiero kiedy nie ma jej w pobliżu, a Ty czegoś potrzebujesz.

tak  wiem   to straszne uczucie   gdy... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 7 stycznia 2012

tak, wiem - to straszne uczucie , gdy widzisz Go idącego z inną kobietą za rękę. w tym momencie świat jak gdyby Ci się wali - nic nie jest ważne, tylko to , że dłoń, która kiedyś prowadziła Cię przez życie - dziś ściska inną dłoń, nie Twoją. że facet, którego kochałaś ponad życie, i z którym wiązałaś tak ogromne plany - ułożył sobie życie, bez Ciebie, choć kiedyś mówił , że nie byłby w stanie funkcjonować bez Twojej osoby. ale wiesz co ? to minie , na prawdę. przyjdzie kiedyś taki dzień , że miłość do Niego a jednocześnie nienawiść zamienisz w szczery uśmiech, gdy zobaczysz , że tak na prawdę On jest szczęśliwy. przepełniać będzie Cię radość z tego , że ułożył sobie życie - i nie ta sztuczna, na pokaz, ale ta prawdziwa. bo jeśli kochałaś Go na prawdę, to nie ma opcji by było inaczej - przecież Jego szczęście, zawsze było Twoim.

Zatrzymać się na chwilę  by... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 7 stycznia 2012

Zatrzymać się na chwilę, by spojrzeć na siebie jego wzrokiem ..

Chciałabym kiedyś usłyszeć od... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 29 grudnia 2011

Chciałabym kiedyś usłyszeć od Ciebie, że żałujesz.

Trudno jest wymazać z pamięci coś... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 29 grudnia 2011

Trudno jest wymazać z pamięci coś, co wpłynęło ogromnie na twoją przyszłość.

Lubiła Go. Trochę bardziej niż... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 29 grudnia 2011

Lubiła Go. Trochę bardziej niż wiosnę, dużo bardziej niż kawę, bardzo bardziej niż innych

Usiadła na ziemi i zaczęła się... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 29 grudnia 2011

Usiadła na ziemi i zaczęła się zastanawiać, kim dla niego jest.

Odchodząc rzuciła telefon na ulicę... teksty

popierdolonaksiezniczka dodano: 29 grudnia 2011

Odchodząc rzuciła telefon na ulicę na wyświetlaczu był jego numer...

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV