głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Choć dobre intencje tu zbyt często są rzadkie. Rodzinę masz w komplecie to doceń to na starcie. Bierz życia pełną garścią nie chodzi tu o kasę. Sam świat nie zm

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Choć dobre intencje tu zbyt często są rzadkie. Rodzinę masz w komplecie to doceń to na starcie. Bierz życia pełną garścią nie chodzi tu o kasę. Sam świat nie zmienię
Choć dobre intencje tu zbyt często... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Choć dobre intencje tu zbyt często są rzadkie. Rodzinę masz w komplecie, to doceń to na starcie. Bierz życia pełną garścią, nie chodzi tu o kasę. Sam świat nie zmienię, lecz wykorzystam szansę.

Trzeba się wspierać to przyjaźń... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Trzeba się wspierać to przyjaźń na zawsze. Zawiodłeś, zawiodłem, tu brat bratu bratem. Dzielimy zyski, w niepamięć dziś każdą stratę.

Świata nie zmienię  lepiej zacznę... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Świata nie zmienię, lepiej zacznę od siebie. Przecież dla ciebie to robię, nie chce żyć w gniewie. Musze być pewien że mam tu o co walczyć, bo sama wiara nie wystarczy. Czy sił mi starczy? Powrót bez tarczy to jak poddać się na starcie.

Czasem tak myślę przez jaranie się... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Czasem tak myślę przez jaranie się wykończę. Tak trzymać te nerwy na wodzy – sa moim końcem. Dusze się w sobie, bo chce być dobry człowiek. Staram się, bo nie powiem, zrobić cokolwiek. Świata sam nie zmienię, nie wierze w to pierdolenie.

Ludzie znikają nawzajem ze swojego... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Ludzie znikają nawzajem ze swojego życia. Tak ma być. To naturalne. Z jakiegoś powodu się skasowaliśmy, więc teraz nie udawajmy, że się znamy, rozumiemy i mieszkamy na tym samym świecie, że mówimy tym samym językiem. — Wzgórze Psów

''Zanim prawda włoży buty... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

''Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie Ziemię''

Lizaki zamieniły się na papierosy.... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Lizaki zamieniły się na papierosy. Niewinne stały się dziwkami.Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks.Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia?Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo.Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro"... Dorosłość...”

 Prostuj swe ścieżki i uwierz w... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

"Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia...to Ty zmieniasz życie a nie życie Cię zmienia..."

Czasami dopiero w momencie spotkania... teksty

ponaadwszystko dodano: 24 maja 2017

Czasami dopiero w momencie spotkania zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo ci kogoś brakowało. — “Ugly Love” Colleen Hoover

 Jeśli spotkasz kogoś  kto sprawia... teksty

ponaadwszystko dodano: 24 maja 2017

"Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego - nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia."

Gdyby mi zabrakło ciebie... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

Gdyby mi zabrakło ciebie, rozsypałby się na kawałki świat. Burzowe chmury na niebie, brak światła zesłałby mnie w otchłań. Zapanowałby chaos, jeden wielki paradoks, zdławiłaby mnie marność czekam pokornie, siebie mi więcej daj.

To z niej czerpię siłę  pełną... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

To z niej czerpię siłę, pełną piersią żyję. Dzięki niej się zmieniłem i już znam swoją wartość, poczucie swego ja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV