głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Prawdziwi przyjaciele to tacy z którymi zawsze zaczyna się dokładnie tam gdzie się ostatnio skończyło nieważne czy nie widzieliście się przez tydzień czy dwa l

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Prawdziwi przyjaciele to tacy z którymi zawsze zaczyna się dokładnie tam gdzie się ostatnio skończyło nieważne czy nie widzieliście się przez tydzień czy dwa lata.
 Prawdziwi przyjaciele to tacy  z... teksty

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

"Prawdziwi przyjaciele to tacy, z którymi zawsze zaczyna się dokładnie tam, gdzie się ostatnio skończyło, nieważne, czy nie widzieliście się przez tydzień, czy dwa lata." Jojo Moyes

 To nigdy nie jest do końca twój... teksty

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

"To nigdy nie jest do końca twój wybór, że odchodzisz. To również wybór tego kogoś, kto pozwala ci odejść."

 Milczenie u faceta oznacza  że to... teksty

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

"Milczenie u faceta oznacza, że to koniec, ale Ci jeszcze nie powiedział." — Shameless

 Przestań dzwonić do ludzi  którzy... teksty

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

"Przestań dzwonić do ludzi, którzy nigdy do Ciebie nie dzwonią. Przestań odwiedzać ludzi, którzy nie mają pojęcia, gdzie mieszkasz. Przestań spędzać czas z ludźmi, którzy nigdy nie mają czasu dla Ciebie. Przestań myśleć o ludziach, którzy nigdy o Tobie nie myślą. Przestań poświęcać Twoje cenne życie na kogoś, kto nie jest tego wart. Zacznij ludzi traktować tak samo, jak oni Ciebie traktują. Ignoruj tych, którzy na to zasłużyli i kochaj jeszcze bardziej tych, którzy Ciebie kochają. Otaczaj się tylko ludźmi, którzy są zawsze przy Tobie, gdy ich potrzebujesz."

Bo każdy chce dla siebie dobrze  w... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Bo każdy chce dla siebie dobrze, w efekcie sam robi sobie pogrzeb.

Choć dobre intencje tu zbyt często... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Choć dobre intencje tu zbyt często są rzadkie. Rodzinę masz w komplecie, to doceń to na starcie. Bierz życia pełną garścią, nie chodzi tu o kasę. Sam świat nie zmienię, lecz wykorzystam szansę.

Trzeba się wspierać to przyjaźń... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Trzeba się wspierać to przyjaźń na zawsze. Zawiodłeś, zawiodłem, tu brat bratu bratem. Dzielimy zyski, w niepamięć dziś każdą stratę.

Świata nie zmienię  lepiej zacznę... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Świata nie zmienię, lepiej zacznę od siebie. Przecież dla ciebie to robię, nie chce żyć w gniewie. Musze być pewien że mam tu o co walczyć, bo sama wiara nie wystarczy. Czy sił mi starczy? Powrót bez tarczy to jak poddać się na starcie.

Czasem tak myślę przez jaranie się... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Czasem tak myślę przez jaranie się wykończę. Tak trzymać te nerwy na wodzy – sa moim końcem. Dusze się w sobie, bo chce być dobry człowiek. Staram się, bo nie powiem, zrobić cokolwiek. Świata sam nie zmienię, nie wierze w to pierdolenie.

Ludzie znikają nawzajem ze swojego... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Ludzie znikają nawzajem ze swojego życia. Tak ma być. To naturalne. Z jakiegoś powodu się skasowaliśmy, więc teraz nie udawajmy, że się znamy, rozumiemy i mieszkamy na tym samym świecie, że mówimy tym samym językiem. — Wzgórze Psów

''Zanim prawda włoży buty... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

''Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie Ziemię''

Lizaki zamieniły się na papierosy.... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 czerwca 2017

Lizaki zamieniły się na papierosy. Niewinne stały się dziwkami.Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks.Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia?Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo.Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro"... Dorosłość...”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV