głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Nie jestem dzieckiem. Potrafię wybaczać przepraszać gdy kto konieczne. To niedorzeczne to jest niedorzeczne i nie jest takie proste wcale nie jest bezpieczne. P

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Nie jestem dzieckiem. Potrafię wybaczać przepraszać gdy kto konieczne. To niedorzeczne to jest niedorzeczne i nie jest takie proste wcale nie jest bezpieczne.
Nie jestem dzieckiem. Potrafię... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

Nie jestem dzieckiem. Potrafię wybaczać, przepraszać, gdy kto konieczne. To niedorzeczne, to jest niedorzeczne i nie jest takie proste, wcale nie jest bezpieczne.

 Powinnam już iść spać  bo mi... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Powinnam już iść spać, bo mi się w głowie pierdoli od przemyśleń."

 Na ekranie komputera są tylko... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień, szeptów, zakłopotań, zająknięć, nagłych zatrzymań lub zamilknięć, przyśpieszeń czy zwolnień. Nie ma słowotoków na wydechu, połykanych końcówek wyrazów na wdechu czy bezdechu po znakach zapytania. Głuchy, bezwonny i bezdotykowy Internet sprzyja fantazjom, ale sprzyja również kłamstwom." J. L. Wiśniewski

“Nie odezwała się ani razu. Nie... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

“Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.”

Nie lubię niepewności. Nie jestem z... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

Nie lubię niepewności. Nie jestem z tych kobiet, które wciąż żyją pod znakiem zapytania. Ja muszę mieć pewność - że będę Cię mieć w środę, piątek czy w Wielkanoc. Ja muszę wiedzieć czy Ty będziesz tu na pewno, bo muszę też wiedzieć, czy mam o co walczyć, i czy warto brudzić sobie życiorys kimś takim jak Ty.

 Nie kłóć się o to co nie warte... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Nie kłóć się o to co nie warte, ugryź się w język bo pycha to marność. Nie bardzo rozumiesz jak ogarnąć całość? Nie tykaj gówna to nie będzie śmierdziało"

 Niestety najczęściej tak w życiu... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Niestety najczęściej tak w życiu jest, że nie wiemy komu możemy zaufać. Bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, bo to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć. Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania."

Mam nadzieję że znikniesz z mojego... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

Mam nadzieję że znikniesz z mojego życia kiedyś przez to wszystko przestanę oddychać przypomnisz sobie o mnie kiedy będzie wszystko znikać

  Chciałabym móc powiedzieć  miło... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

- Chciałabym móc powiedzieć "miło było Cię poznać". - podała mu dłoń. - A co uważasz, to za błąd? - Nie, uważam, że nigdy tak naprawdę się nie poznaliśmy. I to uważam za błąd. - Ja Cię bardzo dobrze znam. - Nie znasz, gdybyś mnie znał taką jaką jestem naprawdę to nie musiałbyś już i nie chciałbyś poznawać innych kobiet.

 Dobre kobiety  mają w życiu... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Dobre kobiety, mają w życiu najgorzej. Puszczają w niepamięć najprzykrzejsze słowa i zachowania. Wybaczą, dają kolejne szanse, choć nie zawsze powinny. Poświęcą swój czas. Najczęściej dla osób, które na to w ogóle nie zasługują."

Nie pytaj  co zrobimy  bo nie wiem.... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

Nie pytaj, co zrobimy, bo nie wiem. Może coś się wydarzy. Na razie żyjemy. — R. Ligocka

 Bo to tak jest  że dla siebie... teksty

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko." Edward Stachura "Pokocham ją siłą woli"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV