głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine I powiesz mi że tak naprawdę nic się nie stało I powiesz mi że to co między nami jest I powiesz mi że nigdy już nie będzie nas mało I powiesz mi że kochasz mnie

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
I powiesz mi że tak naprawdę nic się nie stało I powiesz mi że to co między nami jest I powiesz mi że nigdy już nie będzie nas mało I powiesz mi że kochasz mn
I powiesz mi  że tak naprawdę nic... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 września 2014

I powiesz mi, że tak naprawdę nic się nie stało, I powiesz mi, że to, co między nami jest, I powiesz mi, że nigdy już nie będzie nas mało, I powiesz mi, że kochasz mnie…

Zapomnij porażki  to się opłaca... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 września 2014

Zapomnij porażki, to się opłaca i never ever do tego nie wracaj! I never ever nie budź się wplątany w namiętne objęcia moralnego kaca! Życie jak brzytwa zostawia nam blizny na sumieniu.

Dziewczyny  widzimy tyle pięknych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 września 2014

Dziewczyny, widzimy tyle pięknych znanych kobiet, którym zazdrościmy popularności, urody, figury czy ubrań. Każda z nas jest wyjątkowa. Najważniejsze jest nasze nastawienie. Musimy być pewne siebie, należy znać swoją wartość. Wyznacz sobie cel i idź w jego kierunku ! Myślmy pozytywnie !

Z dnia na dzień stajesz się dla... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 września 2014

Z dnia na dzień stajesz się dla mnie coraz bardziej obojętny. W końcu. Zmarnowałam tyle czasu na wspomnienia.

Mogłabym Ci powiedzieć  że... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 września 2014

Mogłabym Ci powiedzieć, że tęsknie i że chcę Cię obok mnie lecz.... nie zasługujesz na ani jedno słowo z moich ust. Już nigdy mnie nie zasmakujesz, nie spojrzysz w moje oczy. Teraz patrz na moją siłę i żałuj, że już nigdy nie będę twoja.

Idę przed siebie. Niekiedy upadam... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 września 2014

Idę przed siebie. Niekiedy upadam, niekiedy przepraszam, niekiedy płaczę, niekiedy mam ataki śmiech, niekiedy jestem nieufna, niekiedy wolę być sama, niekiedy potrzebuję miłości, niekiedy za bardzo marzę. Cały czas idę przed siebie mimo upadków podnoszę się.

Znowu czuję twój zapach na ustach... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 września 2014

Znowu czuję twój zapach na ustach, gdy patrzę jej w oczy, choć to kolejna z nocy, kiedy nie ma cię obok. Mam na wyciągnięcie ręki szczęście, cel widzę częściej, daję słowo, oddałbym wszystko, żeby dziś być gdzieś z tobą.

Nigdy nie mów mi  że noszę wciąż... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 19 września 2014

Nigdy nie mów mi, że noszę wciąż głowę w chmurach Bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach Wiem, że nie widzieliśmy się przez dobę akurat Ale wybacz mi jeśli znowu trochę zamulam Wiesz, to nie jest tak, że próbuję gdzieś uciec A nawet jeśli, to możesz być pewna, że wrócę Wiem, że to złe, ale później dasz mi pokutę Teraz posiedźmy w ciszy przez minutę

Miałaś nie płakać  miałaś być... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 września 2014

Miałaś nie płakać, miałaś być twarda Co z Tobą jest Miałaś nie tęsknić, miałaś już nie śnić Zapomnieć mnie Miałaś nie płakać, świat poukładać Żeby miał sens Łatwo mówi się - ja wiem

Nie jesteśmy dziećmi. Miłość to... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 września 2014

Nie jesteśmy dziećmi. Miłość to nie zabawa. Pytam na co były te wszystkie starania ? Tak masz racje, popełniłem wiele błędów..

Może lubisz jak faceci się ślinią... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 18 września 2014

Może lubisz jak faceci się ślinią na twój widok. Może lubisz dodawać półnagie zdjęcia. Może chcesz się chwalić nowym samochodem czy biżuterią. Ale czy to są twoje wartości ? Czy przedmiot może świadczyć o twoim szczęściu ?

Mogę być nie pomalowana  mieć na... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 17 września 2014

Mogę być nie pomalowana, mieć na sobie dres, a włosy upięte w kok. Mimo to jestem cholernie szczęśliwa, bo nadszedł taki moment, że nie przejmuję się gadaniem ludźmi. Niech będą obok Ci, którzy kochają mnie za mój charakter, a nie wygląd.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV