głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pikulina21 Zanim powiesz komuś kocham zastanów się czy to nie tylko zauroczenie które z czasem przejdzie. Nie rzucaj słów na wiatr bo nawet nie wiesz jak ogromna jest siła

pikulina21

pikulina21.moblo.pl
Zanim powiesz komuś kocham zastanów się czy to nie tylko zauroczenie które z czasem przejdzie. Nie rzucaj słów na wiatr bo nawet nie wiesz jak ogromna jest siła słow
Zanim powiesz komuś kocham... teksty

pikulina21 dodano: 7 kwietnia 2013

Zanim powiesz komuś kocham - zastanów się, czy to nie tylko zauroczenie które z czasem przejdzie. Nie rzucaj słów na wiatr, bo nawet nie wiesz jak ogromna jest siła słowa kocham. Jak wiele szkód możesz wyrządzić bawiąc się czyimiś uczuciami, jak upadniesz na samo dno zostając sam. Tylko ty i echo twojego bezsilnego krzyku.

A fakt który czynił tą chwilę... teksty

pikulina21 dodano: 7 kwietnia 2013

A fakt który czynił tą chwilę wyjątkową była sama wiadomość, że miała go na swoją wyłączność. Była w jego ramionach, miejscu w którym czuła się najbezpieczniej. I nic ani nikt nie był w stanie jej tego odebrać. Liczyła się tylko ta chwila, która dla nich wydawała się wiecznością.

Nigdy nie zapominaj o tych którzy... teksty

pikulina21 dodano: 7 kwietnia 2013

Nigdy nie zapominaj o tych którzy byli, kiedy cały świat odwrócił się przeciwko tobie.

Ludzie zapominają  odchodzą... teksty

pikulina21 dodano: 7 kwietnia 2013

Ludzie zapominają, odchodzą, układają sobie życie na nowo. Zostawiają cie w tym bałaganie zupełnie samego, szukającego drogi ucieczki. Błądzisz tak bezsensownie wierząc, że oni wciąż o tobie myślą, że nadal jesteś częścią ich życia. Aż któregoś dnia uświadamiasz sobie, że przecież nic nie trwa wiecznie. Gdyby pamiętali... Gdyby kochali, nigdy nie pozostawiliby cię samego w najgorszym momencie twojego życia.

Mówisz kochasz  ale czy wiesz co to... teksty

pikulina21 dodano: 7 kwietnia 2013

Mówisz kochasz, ale czy wiesz co to znaczy? Czy to tylko kolejne słowa rzucone na wiatr pod chwilą przyrostu emocji. Mówisz wybacz mi za wszystkie błędy, ale czy w takim razie wiesz, co zrobiłeś źle? Mówisz będzie lepiej nie znając przyszłości. Mówisz dasz radę choć wiesz, że nie zawsze są szczęśliwe zakończenia. Jak więc mam wierzyć. Jak więc mam rozróżniać dobre intencje od tych złych. Jak mam kochać. Naucz mnie iść przez drogę tego życia za nim będzie za późno.

Podczas tej jednej z zwykłych... teksty

pikulina21 dodano: 7 kwietnia 2013

Podczas tej jednej z zwykłych rozmów wtrącił - nie martw się, wierzę w ciebie, nie ma co się poddawać, spróbuj walczyć. Uśmiechnęłam się a przez myśl przemknęło mi czy wie, jak wiele znaczy dla mnie jego wsparcie.

Jak daleko musi to wszystko zajść... teksty

pikulina21 dodano: 15 marca 2013

Jak daleko musi to wszystko zajść, żebyśmy zrozumieli ile straciliśmy?

Myślę o nim. To śmieszne. Tak... teksty

pikulina21 dodano: 2 marca 2013

Myślę o nim. To śmieszne. Tak bardzo pragnę mieć ten rozdział już za sobą, pozwolić mu odejść z moich myśli. Jednak im bardziej tego pragnę, tym bardziej trudno mi to zrealizować. Kocham go i nienawidzę jednocześnie. Jego szczęście rozrywa mi serce, równocześnie przynosząc radość, że je odnalazł. Tyle sprzeczności. A ja wciąż utknęłam w jednym punkcie.

Jakim głupcem trzeba być  by... teksty

pikulina21 dodano: 13 luty 2013

Jakim głupcem trzeba być, by zaufać miłości.

Zakochanie często przysłania nam... teksty

pikulina21 dodano: 13 luty 2013

Zakochanie często przysłania nam widok na cały świat.

Kiedyś mówiłam : Nie zakocham się... teksty

pikulina21 dodano: 10 luty 2013

Kiedyś mówiłam : Nie zakocham się, nie pozwolę sobie cierpieć. Jak nędzne i nie mądre były to obietnice. Każdy człowiek skazany jest na nieszczęśliwą miłość. Każdemu człowiekowi pisany jest taki los. Choćby na chwilę.

Ludzie są i odchodzą. Czasami... teksty

pikulina21 dodano: 10 luty 2013

Ludzie są i odchodzą. Czasami spędzają z nami całe życie, momentami odchodzą wraz z powiewem wiatru. Jedyne co po nich zostaje to wspomnienia. Tak silne i trwale, że nic nie pomoże ci w pozbyciu się ich z twojego umysłu. Każda najmniejsza chwila, zwykły uśmiech, pocałunek, szczęście. Wszystko to masz na wyciągnięcie ręki. Po prostu zamknij oczy. Zamknij oczy i śnij.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV