głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz Bo to takie dziwne kiedy nie wiesz co się stanie czego oczekujesz dokąd zmierzasz. pierdolisz. Czuję się wykończona. Fizycznie przez zbyt małe ilości snu i jedz

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
Bo to takie dziwne kiedy nie wiesz co się stanie czego oczekujesz dokąd zmierzasz. pierdolisz.
Bo to takie dziwne  kiedy nie wiesz... teksty

pierdolisz dodano: 27 października 2011

Bo to takie dziwne, kiedy nie wiesz, co się stanie, czego oczekujesz, dokąd zmierzasz. /pierdolisz.

Czuję się wykończona. Fizycznie... teksty

pierdolisz dodano: 26 października 2011

Czuję się wykończona. Fizycznie - przez zbyt małe ilości snu i jedzenia, oraz psychicznie - przez brak... No właśnie, czego? /pierdolisz.

Bycie człowiekiem  nie należy do... teksty

pierdolisz dodano: 25 października 2011

Bycie człowiekiem, nie należy do najłatwiejszych zajęć. /pierdolisz.

Dlaczego ludzie nigdy nie walczą do... teksty

pierdolisz dodano: 24 października 2011

Dlaczego ludzie nigdy nie walczą do końca, a poddają się, gdy tylko zaczynają przegrywać? Dlaczego nie dążymy po to, czego tak bardzo pragniemy? Dlaczego wypowiadamy sobie nawzajem wojny, zamiast walczyć w jednej drużynie? Dlaczego nie potrafimy pogodzić się z rzeczywistością? Dlaczego tak rzadko próbujemy? Dlaczego nie potrafimy oceniać swoich możliwości? Dlaczego nie potrafimy uwierzyć w naszą wartość? Dlaczego zadajemy miliony pytań, na które nikt nie jest w stanie odpowiedzieć? /pierdolisz.

Nienawidzę siebie za to  że jestem... teksty

pierdolisz dodano: 24 października 2011

Nienawidzę siebie za to, że jestem właśnie taka. /pierdolisz.

Chyba powinnam się cieszyć Twoim... teksty

pierdolisz dodano: 23 października 2011

Chyba powinnam się cieszyć Twoim szczęściem, prawda? Bo miłość zawsze jest szczęściem, nawet taka, która nie ma przyszłości. Kochanie, lub bycie kochanym, to duże szczęście. /pierdolisz.

Od jakiegoś czasu przestałam mieć... teksty

pierdolisz dodano: 23 października 2011

Od jakiegoś czasu przestałam mieć swoje zdanie. To znaczy, ja wciąż je mam, ale zachowuję je dla siebie. Dziś postanowiłam przestać przejmować się moimi, po prostu zepchnąć je na dalszy plan. Za jakiś czas, przestanę przywiązywać wagę do moich potrzeb, emocji i czegokolwiek związanego ze mną. Tak chyba będzie lepiej. /pierdolisz.

Czytając współczesne książki czy... teksty

pierdolisz dodano: 23 października 2011

Czytając współczesne książki czy opowiadania o miłości i bezgranicznej przyjaźni było mi przykro, że ja nie mam kogoś, kto codziennie wyznawałby mi miłość, był ze mną zawsze, gdy tak bardzo potrzebowałam obecności kogoś bliskiego. Kto wsparł by mnie w chwilach, gdy staczałam się na samo dno. Kto pomógłby mi wstać i dalej normalnie żyć. Usilnie szukając takiej osoby nie dostrzegłam, że jest ona na wyciągnięcie ręki. Że jest ktoś, kto zawsze był dla mnie pocieszeniem i mobilizacją. Dzięki komu miłość jest niepotrzebna, a określenie 'przyjaciel' jest zbyt małe, by opisać ile dla mnie znaczy. / xfucktycznie .

To co piękne już minęło  to co... teksty

pierdolisz dodano: 17 października 2011

To co piękne już minęło, to co złe się zakończyło. Życie zabiło tą miłość. /Pih.

Może grypa zaczyna mnie łapać  bo... teksty

pierdolisz dodano: 17 października 2011

Może grypa zaczyna mnie łapać, bo jakoś dziwnie wszystko nagle straciło sens. I świat tak jakby brudniejszy niż wczoraj.

Leżę koło Ciebie  czuję Twoje... teksty

pierdolisz dodano: 16 października 2011

Leżę koło Ciebie, czuję Twoje ciepłe ręce, na moim ciele. Każdy ich ruch przyprawia mnie o dreszcze. Moja dłoń również wędruje wzdłuż Twojego rozgrzanego tułowia. Patrzymy sobie w oczy, uśmiechamy się niewinnie i cieszymy własną obecnością. Uwielbiam takie chwile. /pierdolisz.

Łączę w jednym zdaniu... teksty

pierdolisz dodano: 16 października 2011

Łączę w jednym zdaniu przekleństwa ze zdrobnieniami. Jem majonez i ketchup na jednej kanapce. Mieszam smak czekolady, ze słonymi paluszkami. Nienawidzę filmów, które nałogowo oglądam. Tęsknię za osobami, których nienawidzę. Kiedy siadam na zimnym śnieg, dodatkowo ściągam kurtkę i rękawiczki. Wiele rzeczy robię inaczej, ale czy właśnie nie za to mnie kochasz? /pierdolisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV