głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pauka24 „Przyjaciel to ktoś kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić gdy inni potrzebują tysiąca słów” ...ten kto kocha naprawdę kocha w milczeniu uczynkiem a nie sło

pauka24

pauka24.moblo.pl
„Przyjaciel to ktoś kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić gdy inni potrzebują tysiąca słów”
„Przyjaciel to ktoś kto potrafi... teksty

pauka24 dodano: 22 maja 2012

„Przyjaciel to ktoś, kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić, gdy inni potrzebują tysiąca słów”

...ten kto kocha naprawdę kocha w... teksty

pauka24 dodano: 22 maja 2012

...ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami”

Nie mogę kurwa nie mogę nie... teksty

pauka24 dodano: 5 maja 2012

Nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za tobą. I nie mogę uwierzyć, że ja czuje tyle a ty nie czujesz nic. Naprawdę nie czujesz nic? Naprawdę nie czujesz nic! Wychodzę o szóstej rano i zaczynam cię szukać. Jeśli w śnie zobaczę jakiś znak, jakąś wskazówkę: ulicę, klub czy stację. Idę tam. I czekam na ciebie. Wiesz, naprawdę czuję się jakby ktoś mną manipulował. Nigdy nie miałam problemu z dawaniem drugiej osobie tego, czego chciała. Ale nikt nigdy nie potrafił dawać mi. Nikt nie dotyka mnie, nikt się do mnie nie zbliża. Nie mogę cię znaleźć. Umrę, umrę, umrę, nic kurwa więcej.

Potrzebuję ciemności słodyczy... teksty

pauka24 dodano: 18 marca 2012

Potrzebuję ciemności, słodyczy, smutku, słabości, Och, tak, potrzebuję ich. Potrzebuję kołysanki, pocałunku na dobranoc, anioła, słodkiej miłości mojego życia. Och, tak, potrzebuję ich. /I need the darkness, the sweetness, the sadness, the weakness Oh, I need this I need a lullaby, a kiss goodnight, angel, sweet love of my life Oh, I need this.

 Nigdy nie miałam problemu z... teksty

pauka24 dodano: 14 marca 2012

`Nigdy nie miałam problemu z dawaniem drugiej osobie tego, czego chciała. Ale nikt nigdy nie potrafił dawać mi. Nikt nie dotyka mnie, nikt się do mnie nie zbliża. A teraz Ty dotknęłaś mnie tak cholernie głęboko, że aż trudno mi w to uwierzyć, a ja nie mogę być dla Ciebie. Bo nie mogę Ciię znaleźć.

 Pierdol się. Pierdol się. Pierdol... teksty

pauka24 dodano: 14 marca 2012

`Pierdol się. Pierdol się. Pierdol się za odrzucenie mnie, za to, że nigdy nie ma Cię przy mnie, pierdol się za to, że przez Ciebie czuję się gównem, pierdol się za wykrwawienie ze mnie miłości i życia, pierdolę ojca za to, że spierdolił mi życie, pierdolę matkę za to, że go nie zostawiła, pierdolę Cię Boże, za to, że kazałeś mi pokochać osobę, która nie istnieje. PIERDOL SIĘ PIERDOL SIĘ PIERDOL Się.

Wiesz naprawdę czuję się jakby... teksty

pauka24 dodano: 14 marca 2012

Wiesz, naprawdę czuję się, jakby ktoś mną manipulował.."

 Czasem obracam się i czuję w... teksty

pauka24 dodano: 14 marca 2012

"Czasem obracam się i czuję w powietrzu Twój zapach i nie mogę wyrazić tego kurewskiego, fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za Tobą. I nie mogę uwierzyć, że ja czuję tyle, a Ty nie czujesz nic.. Naprawdę nie czujesz nic?

12 05 2007 19:34 Git! 0 Kit! 0... teksty

pauka24 dodano: 14 marca 2012

12/05/2007 19:34 Git! 0 Kit! 0 "Jest mi smutno Przyszłość jest beznadziejna i nic tego nie zmieni Jestem znudzona i zniechęcona wszystkim Jestem nieudolna, wszystko robię źle Jestem winna, spotyka mnie kara Pragnę odebrać sobie życie ( ) O czwartej czterdzieści osiem gdy odwiedzi mnie desperacja powieszę się wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham".

„Nie mogę wyrwać cię z siebie.” teksty

pauka24 dodano: 14 marca 2012

„Nie mogę wyrwać cię z siebie.”

 Masz już jakiś plan?... teksty

pauka24 dodano: 14 marca 2012

- Masz już jakiś plan? - Przedawkować, podciąć sobie żyły, a potem się powiesić. - Wszystko na raz? - Żeby przypadkiem nie zostało to zinterpretowane jako wołanie o pomoc.”

„Usłysz mnie dostrzeż mnie... teksty

pauka24 dodano: 14 marca 2012

„Usłysz mnie, dostrzeż mnie, dotknij mnie, kochaj mnie, uwolnij mnie!”

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 192 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV