głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Hana Hana :  teksty

paradokss dodano: 1 marca 2014

Hana Hana :)

A Ciebie koleżanko  to nie chcę... teksty

paradokss dodano: 28 luty 2014

A Ciebie koleżanko, to nie chcę znać nawet z widzenia.

Przyjaźnie z podstawówki  wiadomo... teksty

paradokss dodano: 28 luty 2014

Przyjaźnie z podstawówki, wiadomo nigdy nie trwają wiecznie, ale gdy już w późniejszych latach naszego życia, ważna dla nas osoba zaczyna nas totalnie olewać, mówiąc, że wszystko jest w porządku mamy z tym trochę kłopotu.

Wieczorny film  zupka chińska i TY. teksty

paradokss dodano: 27 luty 2014

Wieczorny film, zupka chińska i TY.

tak. nie. nie. tak.  Wszystko co... teksty

paradokss dodano: 26 luty 2014

tak. nie. nie. tak. Wszystko co ostatnio mowie to sprzeczności. W jednej minucie mam wielkiego banana na twarzy a zaraz mnie łapie zamułka. Ostatnio z często miewam to drugie. Czuję się jak opuszczony wrak człowieka. Osoba której nikt nie kocha i której nie jest przewidziane szczęście. Nie powinnam tak, ale mnie w środku rozdziera jak myślę. Ostatnio za dużo myślę. O tym jak jest, co było i co bym, chciała żeby było. Plany? Nie polecam. Planujesz coś, masz ta cholerna nadzieję, a z tego i tak nic nie wychodzi. I później czujesz w środku ból i smutek. A Ty? Co tak naprawdę czujesz?

I gdy przez gardło spłynął znowu... teksty

paradokss dodano: 25 luty 2014

I gdy przez gardło spłynął znowu kieliszek, chciałeś wykręcić jej numer i ją usłyszeć, ona też tak miała pewnie setki razy, bo przecież była od Ciebie uzależniona, i uwierz mi, że daleko jest azyl, ale nie możesz zadzwonić, bo wtedy dasz się pokonać, szukasz wyjścia, nie da Ci go czysta, potrzebujesz odrobiny towarzystwa, znajdujesz je myśląc "zapomnę o nas", tylko czemu szukasz akurat w innej ramionach?

Dziś mija pełny rok  pamiętasz?... teksty

paradokss dodano: 25 luty 2014

Dziś mija pełny rok, pamiętasz? Nie wiem dlaczego się łudzę, na pewno nie pamiętasz. Nigdy nie przywiązywałeś uwagi do dat. Jednak ja nigdy nie zapomnę zeszłorocznego wieczora, który odebrał mi wszystko. Nie wymażę z pamięci Twoich słów, które sprawiły że zaczęłam umierać. Nie mówiłeś wiele, ale wystarczyło tylko jedno zdanie, które tak perfekcyjnie rozbiło moje serce na tysiąc kawałków, to tym dobitnie sprawiłeś, że wszystko przestało się liczyć, a później tak po prostu odszedłeś. Nie wiem co było dalej, bo w głowie mam tylko czerń, swoistą pustkę i Twoje stwierdzenie 'tak będzie lepiej'. Chyba jeszcze dużo płakałam i prosiłam Boga, aby powiedział mi, że to nie jest prawda. Nigdy nie cierpiałam tak bardzo jak wtedy. Nikt wcześniej nie sprawił, że nagle wszystko przestało się liczyć. Moja miłość nie była ważna, ona była zbyt słaba, nie wystarczyła aby Cię zatrzymać. Straciłam wtedy wszystko, szczęście, poczucie bezpieczeństwa, wartości.

Straciłam nawet siebie  bo nie... teksty

paradokss dodano: 25 luty 2014

Straciłam nawet siebie, bo nie miałam sił aby żyć w taki sposób jak dotąd. Nie miałam ochoty chociażby próbować. Twoje odejście mnie tak strasznie zniszczyło i przez cały ten rok próbuję odbudować samą siebie. Nie jest to proste, bo ciągle mam w głowie to wszystko co się między nami wydarzyło. Nadal pamiętam każdą dobrą i złą chwilę. Tak naprawdę nie wiem, w którą stronę mam iść. Ciągle mam mętlik w głowie, bo raz chcę się Ciebie pozbyć, a innym razem pragnę abyś znów był tutaj obok mnie. Cały ten rok, który przeżyłam w ogromnym cierpieniu i w tęsknocie był bardzo trudny i nie sprawił, że czuję się dobrze. Najwyraźniej to jeszcze za mało, być może potrzebuję jeszcze więcej czasu aby pozbierać swoje serce w całość, aby uporządkować myśli i nauczyć się, że moja miłość już dawno straciła swoją ważność. Cała ta historia była i jest dla mnie ogromną lekcją życiową.

cholera. i wkurza mnie to bo moja... teksty

paradokss dodano: 25 luty 2014

cholera. i wkurza mnie to bo moja racjonalność przegrywa z wyimaginowanym Greyem.

Nocą zasypiam z płaczem  żałując... teksty

paradokss dodano: 25 luty 2014

Nocą zasypiam z płaczem, żałując, że odeszłam, żałując, że on nie może być inny, żałując, że nie jesteśmy razem. Jak długo będzie trwać ta udręka? Jestem w piekle. Oplatam się ciasno ramionami, aby nie rozpaść się na kawałki. Tęsknię za nim. Naprawdę tęsknię... Kocham go. To proste./James E. L. -Ciemniejsza strona Greya

Czas zatem zaakceptować pewne fakty.... teksty

paradokss dodano: 25 luty 2014

Czas zatem zaakceptować pewne fakty. Ten żałosny, stary człowiek,(...) był pierwszy. Jego realność była paskudniejsza i zarazem słodsza, niż wcześniej przyznała. Nikczemniejsza i bardziej ludzka. Ale stanowiła jej własność w nie mniejszym stopniu niż kiedykolwiek./Maguire Emily - Ujarzmić bestię

Dlatego choć szukała seksu jak... teksty

paradokss dodano: 25 luty 2014

Dlatego choć szukała seksu jak narkotyku, którym był, i chociaż przeżywała orgazm za orgazmem, zawsze miała nadzieję na coś innego: na stopienie się w jedno, stworzenie bestii o dwóch grzbietach./Maguire Emily - Ujarzmić bestię

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV