głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss Lubisz samotność? Lubię nie sprawia mi ona bólu. Nie należę do osób które rozpaczliwie zabiegają o kontakt. Dla mnie weekend w domu to zero problemu. Można pos

paradokss

paradokss.moblo.pl
Lubisz samotność? Lubię nie sprawia mi ona bólu. Nie należę do osób które rozpaczliwie zabiegają o kontakt. Dla mnie weekend w domu to zero problemu. Można posied
  Lubisz samotność?     Lubię  nie... teksty

paradokss dodano: 15 marca 2014

- Lubisz samotność? - Lubię, nie sprawia mi ona bólu. Nie należę do osób, które rozpaczliwie zabiegają o kontakt. Dla mnie weekend w domu to zero problemu. Można posiedzieć, posłuchać muzyki albo nic nie robić, być i się nie bać.

przyzwyczaj się   facet to tępy... teksty

paradokss dodano: 15 marca 2014

przyzwyczaj się - facet to tępy chuj i ZAWSZE najbardziej ma Cię w dupie wtedy , kiedy Tobie najbardziej zależy ... ale wróci , każdy pies wraca .

Chodź  pokarzę Ci nasz świat  gdy... teksty

paradokss dodano: 15 marca 2014

Chodź, pokarzę Ci nasz świat, gdy mamy w nim po parenaście lat.

Uwielbiam proste przyjemności  to... teksty

paradokss dodano: 15 marca 2014

Uwielbiam proste przyjemności, to ostatni azyl dla ludzi skomplikowanych.

“Na pewno coś się stanie... teksty

paradokss dodano: 15 marca 2014

“Na pewno coś się stanie, niepokój rośnie w moich snach.”

Byłeś pierwszym facetem któremu... teksty

paradokss dodano: 13 marca 2014

Byłeś pierwszym facetem któremu powiedziałam co czuję. I co z tego mam? Chyba tylko nieprzespane noce, miliony myśli "co by było gdyby..?" i smutek ten cholerny smutek, który ukrywam co dnia za niewidzialną maską.

Mam takie zmęczone serce. teksty

paradokss dodano: 13 marca 2014

Mam takie zmęczone serce.

Każdy ma w życiu taki czas  kiedy... teksty

paradokss dodano: 13 marca 2014

Każdy ma w życiu taki czas, kiedy nieszczęścia chodzą radosnymi grupkami.

Bo widzisz ja jestem osobą  która w... teksty

paradokss dodano: 12 marca 2014

Bo widzisz ja jestem osobą, która w oczach innych wszystko robi źle. To nic, że się staram, że mi na czymś bądź na kimś zależy. To naprawdę nie ważne, zawsze będzie źle. Przecież jestem ta najgorsza, nie potrafię niczego poprawnie doprowadzić do końca. Nie wiem dlaczego tak jest. Nie wiem czemu ludzie postrzegają mnie właśnie w ten sposób i tak krytykują. Może jednak lepiej będzie jeżeli stanę się egoistką, już nikomu nie pomogę, nic nie zrobię dla kogoś, będę sama dla siebie. Jeżeli zamiast dziękuję, zamiast dobrego słowa mam ciągle słyszeć krytykę to odpuszczam. Nie mam ochoty robić czegoś na siłę. Skończyło się.

Chciałabym za każdym razem... teksty

paradokss dodano: 12 marca 2014

Chciałabym za każdym razem zaczynać od początku. Zapomnieć o wszystkich błędach, porażkach i rozczarowaniach. Usunąć słowa - te zbędne, niepotrzebne i bolesne. Z każdą rzeczą która sprawiała ból zacząć od początku, wierząc, że już mnie nie zrani. Skakać z wysokości, z pełną świadomością tego, że na dole będzie stał ktoś kto mnie złapie. Chciałabym wreszcie dorosnąć.

Obecnie na świecie jest 7 000 000... teksty

paradokss dodano: 10 marca 2014

Obecnie na świecie jest 7,000,000,741osób. Niektórzy z nich walczą w imię dobra, a niektórzy w imię zła. Niektórzy,stęsknieni, wracają do swych domów. Niektórzy pragną cofnąć czas, by móc coś naprawić. Niektórzy obawiają się dnia jutrzejszego i cieszą, że wczorajszy już minął. Niektórzy śpią u boku ukochanej osoby, a niektórzy ciągle jej szukają.Niektórych przeraża ich własna przyszłość, a niektórzy mają ją zapewnioną od małego. Niektórzy muszą walczyć o życie, a niektórzy pragną umrzeć. Niektórzy wciąż wspominają, a niektórzy próbują zapomnieć. Połowa posiada to, o czym druga połowa marzy. Niektórzy wciąż czekają, a niektórzy już przestali. Dla niektórych każdy nowy dzień to kolejne wyzwanie. 7,000,000,741 marzeń. 7,000,000,741 dusz.7,000,000,741 ludzi. A czasem... Czasem potrzebna jest tylko ta jedna osoba.

nie ma niczego bez nich.. bez... teksty

paradokss dodano: 10 marca 2014

nie ma niczego bez nich.. bez najbliższych mimo wszystko. Mamo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV