głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss Wiem ze rozstanie boli ale świat na tym się nie kończy. Wstań uspokój się żyj dalej. Pokaż obojętność a wszystko zacznie się układać. Kochać mimo wszystko ?Codz

paradokss

paradokss.moblo.pl
Wiem ze rozstanie boli ale świat na tym się nie kończy. Wstań uspokój się żyj dalej.
Wiem  ze rozstanie boli  ale świat... teksty

paradokss dodano: 24 kwietnia 2013

Wiem, ze rozstanie boli, ale świat na tym się nie kończy. Wstań, uspokój się, żyj dalej.

Pokaż obojętność  a wszystko... teksty

paradokss dodano: 24 kwietnia 2013

Pokaż obojętność, a wszystko zacznie się układać.

Kochać mimo wszystko ?Codziennie... teksty

paradokss dodano: 24 kwietnia 2013

Kochać mimo wszystko ?Codziennie zastanawiała się czy warto czekać ,martwić się i płakać..Z jednej strony myślała ,że to tylko facet ,no a z drugiej..facet-którego kochała ! On był. Przez jakiś czas wykorzystywał ,a pózniej zbierał się i spieprzał na jakiś czas ,a ta głupia naiwna dziewczyna czekała ! Pózniej przyjmowała go spowrotem !

kiedyś za bardzo zależało mi na... teksty

paradokss dodano: 23 kwietnia 2013

kiedyś za bardzo zależało mi na ludziach. za bardzo się do nich przywiązywałam, i za szybko ufałam. dzisiaj to ja się od nich oddalam, i czekam na ich krok. dzisiaj to ja jestem tą, o którą trzeba walczyć. zmieniłam się. zrozumiałam, że nie warto się ścierać dla kogoś, kto nie ściera się dla Ciebie.

Troszke przemarzłam  dziś to skutkuje. teksty

paradokss dodano: 23 kwietnia 2013

Troszke przemarzłam, dziś to skutkuje.

 Masz rację. Toteż piszę  że... teksty

paradokss dodano: 23 kwietnia 2013

"Masz rację. Toteż piszę, że koniec. Teraz będę miała pozamiatane wszędzie. Co do bycia miłym oczekiwalam bycia miłym po tym, jak rozbierałam sie dla Ciebie, Teraz żałuję tego, bo zaraz po tym byłeś niemiły. Nie chciałam się angażować Z Tobą. Bo nie umiem tak. Na odległosć. Wole tak powierzchownie.. Cóż. Chyba mi nie poszło z Tobą. NIe nadaję się dla Ciebie"

pamiętam  jak jeszcze kilka... teksty

paradokss dodano: 22 kwietnia 2013

pamiętam, jak jeszcze kilka miesięcy temu, gdy usłyszałam dźwięk smsa, błagałam by na wyświetlaczu pojawił się Twój numer. a dzisiaj? słysząc dźwięk wiadomości zastanawiam się tylko nad tym, co znowu wymyślili moi znajomi, nawet przez chwilę nie myśląc o tym, że mógłbyś to być Ty - ale to chyba dobrze, nie? bo w końcu przestałam żyć tą suką, nadzieją

krzyk  łzy  rzucanie przedmiotami.... teksty

paradokss dodano: 22 kwietnia 2013

krzyk, łzy, rzucanie przedmiotami. chwila milczenia, i słowa czułości. mocny uścisk, i seks na zgodę. cisza. litry wypitego z żalu alkoholu i setki przepalonych fajek. nerwy, stres i krew. i Ty to nazywasz miłością?

nic   egzystencja. nowa znajomość.... teksty

paradokss dodano: 22 kwietnia 2013

nic - egzystencja. nowa znajomość. flirt. zauroczenie. coraz więcej uśmiechu. miłość. uzależnienie. ciche dni. kłótnie. chwila ponownego szczęścia. inna kobieta. niedomówienia. strach. płacz. rozstanie. cierpienie. rozrywający na strzępy ból. długo, długo nic. inny mężczyzna. słowa typu: "to nie to samo". wspomnienia. świadomość, że nikogo innego nie pokochasz tak samo. - zdaje Ci się, że skądś to znasz? tak, tak, to etapy Twojego życia, Moja Droga.

będzie źle. będzie jeszcze gorzej... teksty

paradokss dodano: 22 kwietnia 2013

będzie źle. będzie jeszcze gorzej niż teraz. będą jeszcze bardziej szare dni, niż te podczas których egzystujesz teraz. będzie najgorzej jak może być - ale przejdziesz przez to. po to tu jesteś. po to jesteś kobietą - by udowadniać takim dupkom jak on, że jesteś silna. i przejdziesz przez to wszystko - zapamiętaj to sobie. i zdołasz jeszcze podnieść głowę ku górze, i szczerze się uśmiechnąć - już nie po to by jemu coś udowodnić, tylko dla siebie - w końcu zrobisz coś dla siebie, dla swojego serca, i dla swojego szczęścia, pamiętaj.

zatrzymaj się na chwilę. nie... teksty

paradokss dodano: 22 kwietnia 2013

zatrzymaj się na chwilę. nie odbieraj telefonów. nie odpisuj na smsy. nie widuj się z Nim. zniknij na chwilę. pozwól mu zatęsknić, a zobaczysz, że będzie dbał o Ciebie bardziej - bo doceni, bo uświadomi sobie jak źle jest, gdy nie ma Cię obok. pozwól Jemu choć na chwilę poczuć to, co czujesz Ty../veriolla

podawałam mu prawą dłoń  gdy On... teksty

paradokss dodano: 22 kwietnia 2013

podawałam mu prawą dłoń, gdy On uporczywie łapał mnie za lewą. robiłam dla Niego rano herbatę, On jednak przyzwyczajony był do kawy.pisałam długie smsy, na które On odpwiadał jednym słowem. przytulałam się do Niego przed snem, by po chwili zorientować się, że to On woli być przytulony do mnie. włączałam Nasz ulubiony kawałek, tylko po to by za chwilę przełączył na inny. próbowałam dać mu nowe życie, z moją osobą - nie potrafiąc zorientować się, że żyje jeszcze tamtym,w którym jeszcze nie tak dawno towarzyszyła mu inna kobieta. / veriolla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV