głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koniec. teksty

paradokss dodano: 7 lipca 2013

koniec.

koniec. teksty

paradokss dodano: 7 lipca 2013

koniec.

jedyne co mnie oststnio nie opuszcza... teksty

paradokss dodano: 7 lipca 2013

jedyne co mnie oststnio nie opuszcza to bezsenność .

Czasem kiedy mówię  że wszystko u... teksty

paradokss dodano: 7 lipca 2013

Czasem kiedy mówię, że wszystko u mnie w porządku chciałabym, żeby ktoś spojrzał mi w oczy, uściskał mocno i powiedział... Wiem, że wcale tak nie jest, jestem przy tobie.

Dziś krzyczałam sama na siebie.... teksty

paradokss dodano: 7 lipca 2013

Dziś krzyczałam sama na siebie. Płakałam lub histerycznie się śmiałam z własnej naiwności. Brzydziłam się tym, że mu zaufałam.

Przywiązania i sentymenty niszczą... teksty

paradokss dodano: 6 lipca 2013

Przywiązania i sentymenty niszczą jak cholera.

Najtrudniejsze obietnice to te  dane... teksty

paradokss dodano: 6 lipca 2013

Najtrudniejsze obietnice to te, dane sobie samemu. Moją jesteś ty, to bardzo boli gdy z jednej strony serce mówi pisz nie wahaj się ani chwili a z drugiej strony jest rozum który mówi stój on już raz cie zranił.

“Ludzie sypiają ze sobą  nic... teksty

paradokss dodano: 5 lipca 2013

“Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt, żarzącą się w środku, małą lampkę, latareczkę na wysokości splotu słonecznego, kryptonit, weźmie go w palce, ostrożnie, jak perłę, i zrobi z nim coś głupiego, włoży do ust, połknie, podrzuci do góry, zgubi. I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tę dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja.”

Bo do miłości trzeba dorosnąć jak... teksty

paradokss dodano: 5 lipca 2013

Bo do miłości trzeba dorosnąć jak do pierwszej flaszki.

wiatr szepta ze to koniec. teksty

paradokss dodano: 5 lipca 2013

wiatr szepta ze to koniec.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego... teksty

paradokss dodano: 4 lipca 2013

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego ludzie szczypią się w ramię, aby sprawdzić czy nie śnią? Bo ból nie kłamie, ból to jedyna rzeczywistość.

Nie mów nic milcz  nie chcę Cie... teksty

paradokss dodano: 4 lipca 2013

Nie mów nic milcz, nie chcę Cie słyszeć, nie możesz za to nawet dać mi w policzek, nie widzę Cie nie chce Cie widzieć odejdź, spal moje zdjęcia jak ja wszystko po drodze, wydostał się ogień już nie płonie w sercu gniew we mnie, jest tu dokładnie w tym miejscu przez Ciebie, kurwa tylko i wyłącznie własnie dziś ostatecznie to zakończę, spal moje zdjęcia ja twoje spaliłam dawno wspomnienia to wciąga, jak pierdolone bagno wcale nie byłeś mnie warty uwierz, dziś jak na Ciebie patrze to mam to w dupie, wiesz? są rzeczy ważniejsze niż chwila jeżeli ja nie dorosłam ty się nie urodziłeś słyszysz? nie każ mi żebym krzyknął zaraz jesteś tego pewny? Spierdalaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV