głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
p0marancza nie rozumiesz jak funkcjonuje miłość. Co dzień : Spotykam ludzi których nie lubię w miejscach których nie znoszę. Mówię im rzeczy których nie myślę udając człow

p0marancza

p0marancza.moblo.pl
nie rozumiesz jak funkcjonuje miłość.
nie rozumiesz  jak funkcjonuje... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

nie rozumiesz, jak funkcjonuje miłość. ; \\

 Co dzień : Spotykam ludzi  których... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

`Co dzień : Spotykam ludzi, których nie lubię, w miejscach, których nie znoszę. Mówię im rzeczy, których nie myślę, udając człowieka, którym nie jestem..

Nie jestem malowaną lalką  którą... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

Nie jestem malowaną lalką, którą można co chwilę przebierać. Nie jestem pluszowym misiem, którego można ściskać z całych sił, a On i tak nie poczuje bólu. Nie jestem plastikowym samochodzikiem, który pojedzie w kierunku, który mu narzucisz. Nie jestem porcelanowym słonikiem, który jest tylko na pokaz. Nie jestem też drewnianym pajacykiem, z którego można się naśmiewać. Nie jestem żadną z zabawek! To dlaczego się mną bawiłeś? Bawiłeś się moimi uczuciami.Bawiłeś moją osobą. Bawiłeś się wartościami, które posiadam i wadami, które wsobie noszę. Bawiłeś się mną, choć nie chciałbyś bym ja, bawiła się Tobą. Ty,bawiłeś się świetnie, ja trochę mniej. Ty teraz bawisz się inną, a mi jest bardzo źle!

Co z tego  że wmawiam sobie  że w... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

Co z tego, że wmawiam sobie, że w to nie wierzę, że to bujda jak i tak za każdym razem gdy widzę godzinę 21.21,12.12 etc to i tak zastanawiam się czy to Ty przypadkiem o mnie nie myślisz.

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na film. Na łóżko. Na ciastko. Na kanapkę. Na kakao. Na czekoladę. Na pocałunek. Na przytulanie. Na mnie. Na muzykę. Na deszcz. Na spacer. Na śnieg. Na rower. Na zdjęcia. Na chwilę. Na minutę. Na godzinę. Na zawsze.

życie jest krótkie więc łam... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

życie jest krótkie więc łam zasady. wybaczaj szybko, całuj powoli, kochaj szczerze i śmiej się bez opamiętania .

chciałabym żeby ktoś na złość... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

chciałabym żeby ktoś na złość zamknął nas w jednym pomieszczeniu byśmy mogli powiedzieć sobie prawdę.

  każdy z nas ma tą jedną osobę... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

` każdy z nas ma tą jedną osobę, której zdolny jest wybaczyć wszystko.

wysłałam Ci serce. akceptuj . teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

wysłałam Ci serce. akceptuj .

Masz coś przeciwko  żebym usiadła... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

Masz coś przeciwko, żebym usiadła koło ciebie i patrzyła jak się uśmiechasz ?

Stan w którym włączam muzyke i... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

Stan w którym włączam muzyke i zaczynam szlochać w poduszkę, uważam za rozpoczęty..

 Cześć.  Tym słowem wszystko się... teksty

p0marancza dodano: 17 maja 2011

"Cześć." Tym słowem wszystko się zaczyna i wszystko się kończy. czyż nie prawda ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć