głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Dlaczego od zawsze nie przejmowałam się nikim i robiłam to czego tylko i wyłącznie ja chciałam? Deptałam uczucia osobowości przyjaźnie miłości. Schematyczna ja

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Dlaczego od zawsze nie przejmowałam się nikim i robiłam to czego tylko i wyłącznie ja chciałam? Deptałam uczucia osobowości przyjaźnie miłości. Schematyczna ja która
Dlaczego od zawsze nie przejmowałam... teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

Dlaczego od zawsze nie przejmowałam się nikim i robiłam to czego tylko i wyłącznie ja chciałam? Deptałam uczucia, osobowości, przyjaźnie, miłości. Schematyczna ja, która szuka wszędzie, ale nie tam gdzie powinna. A potem płacze głupia, że znowu coś schrzaniła.

Ta sama  ale nie taka sama. teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

Ta sama, ale nie taka sama.

Czekanie to najbardziej żałosne... teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

Czekanie to najbardziej żałosne uczucie na świecie.

Prawda jest taka  że niektóre... teksty

our_new_life dodano: 28 maja 2013

Prawda jest taka, że niektóre wspomnienia, a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci, czy tego chcemy czy też nie. Pamiętamy szczególnie te przykre sytuacje, które zmusiły nas do wybrania jakiejś następnej życiowej drogi, zakończenia pewnych rozdziałów, pójścia naprzód wbrew wszystkim przeciwnościom losu. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet to co było złe w przeszłości w pewnym stopniu pomogło nam dotrzeć do mniejsca w którym teraz się znajdujemy. Pamiętam wielu ludzi, którzy kiedyś mieli na mnie taki, czy inny wpływ. Ci, którzy mnie zranili, kiedyś byli dla mnie całym światem, dziś już nie mają dla mnie takiego znaczenia. zastąpili ich inni, którzy są dla mnie ważniejsi niż ktokolwiek inny.
Autor cytatu: niekoffana

MÓJ: Pamiętam też  że zawsze... teksty

our_new_life dodano: 27 maja 2013

MÓJ: Pamiętam też, że zawsze dążyłem do perfekcji wiedząc, że nie istnieje. Teraz zerkając w Jej oczy wiem, że się myliłem.

już wiem  dlaczego ostatnio tak... teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2013

już wiem, dlaczego ostatnio tak często myślałam o naszych początkach- ludzie wspominają o początkach znajomości, miłości tylko wtedy, gdy coś się kończy...

Jak mówię  to mnie nie słuchasz.... teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2013

Jak mówię, to mnie nie słuchasz. Jak milczę, to się domagasz wyjaśnień.

Kobiety wcale nie są trudne do... teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2013

Kobiety wcale nie są trudne do zrozumienia. Żeby wiedzieć "co u kobiety" wystarczy wsłuchać się w tekst piosenki, którą ostatnio zawzięcie męczy, zaraz potem przyjrzeć się jak spędza wolny czas i z kim najwięcej rozmawia. Aha i nie zapominajmy o oczach, to one powiedzą najwięcej. Nie, żeby zaraz wszystko, ale bystry facet dotrze.

Z facetami to jest śmiesznie.... teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2013

Z facetami to jest śmiesznie. Pierwsze randki to zadbani, pachnący, pełni ambicji i idący na kompromisy dżentelmeni. Pierwszy miesiąc to już ogoleni, co drugi dzień, mniej pachnący i z mniejszymi ambicjami faceci. Kolejne miesiące to chłopcy, którzy zmienią majtki jak im mama zabierze stare do prania.

Czy to źle  że skoro coś daje od... teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2013

Czy to źle, że skoro coś daje od siebie drugiej osobie to wymagam tego samego? Chociażby to miały być powielane schematy, na zasadzie: mam czyste skarpetki, Ty też takie miej.

chyba się poddam. teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2013

chyba się poddam.

Trzeba lat  aby zapomnieć… Lecz... teksty

our_new_life dodano: 19 maja 2013

Trzeba lat, aby zapomnieć… Lecz tylko jednej sekundy, by cały trud poszedł na marne

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV